logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Wielkowymiarowe monitory (tablice świetlne)

  PR 05.03.2002, przeczytano 1359 razy

Jesteśmy firmą, która produkuje wielkowymiarowe monitory graficzne (tablice świetlne). Tablice te sprzedajemy, wynajmujemy na targi i wystawy a także sprzedajemy czas reklamowy na tablicach zainstalowanych w ruchliwych miejscach w Łodzi.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/wielkowymiarowe-monitory-%28tablice-swietlne%29,887,artykul.html

Tablice świetlne NOE składają się wielu tysiecy diod i pozwalają na wyświetlanie dynamicznych (25 klatek/sekundę) obrazów - ruszających się tekstów i filmów animowanych. Jasnosć świecenia tablic NOE kilkudziesięciokrotnie przewyższa jasność ekranów telewizyjnych. Sprawia to, że tablice świetlne są niezwykle skutecznym i atrakcyjnym medium reklamowym.

Firma NOE od niedawna rozpoczęła działalność polegającą na oferowaniu reklam na tablicach świetlnych w ruchliwych miejscach.Obecnie działamy w Łodzi, gdzie zainstalowaliśmy nasze tablice (3m x 1m) w trzech wielkich hipermarketach oraz przy naruchliwszym skrzyżowaniu miasta. Z uwagi na duże zainteresowanie naszymi mediami w najbliższej przyszłości planujemy zainstalować monitory jeszcze w dwóch miejscach Łodzi, a w ciągu roku chcemy rozbudować naszą sieć tablic świetlnych w innych miastach Polski.

Dynamika rozwoju naszej firmy wynika niewątpliwie z faktu, że koszt miesięcznej kampani reklamowej na naszych monitorach docierającej dziennie do ok. 400 000 osób nie przekracza ceny jednego dziennego ogłoszenia w prasie lokalnej. W czasch, gdy niemal każda firma szuka oszczędności oferta NOE jest więc szczególnie atrakcyjna.

Dotychczas nawiązaliśmy współpracę z dużymi firmami, które w Łodzi mają swoje siedziby bądź oddziały prowadzące samodzielną politykę marketingową. Należą do nich mBank, TPS.A, - Łódź, PKO BP, GALBEX (deweloper) oraz organizatorzy targów w Łodzi, spółki - Międzynarodowe Trgi Łódzkie oraz Interservis.

Z uwagi na fakt, że tylko nieliczne ogólnopolskie firmy mają swoje zarządy w Łodzi, poszukujemy partnerów, którzy ułatwią nam dostęp do tychże firm. Jesteśmy szczególnie zainteresowani pozyskaniem takich reklamodawców jak banki i ubezpieczyciele. Wierzymy, że współpraca z nami pozwoli uatrakcyjnić ofertę agencji reklamowych i przyniesie wymierną finansową korzyść.

Zapraszam na naszą stronę www.noerrors.pl

Marcin Baczyński


avatar użytkownika
?

Tekst opublikował użytkownik: NOE

Więcej informacji o użytkowniku

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Nowe opakowania herbat marki Big-Active
Właśnie ruszyła kampania VOD herbat czarnych Big-Active – marki, która zrodziła się z prawdziwej pasji do herbaty. W swojej ofercie posiada m.in. najbardziej popularną czarną herbatę Pure Ceylon pochodzącą z najlepszych na świecie, cejlońskich plantacji. To właśnie tam jest zrywana i pakowana. Konsumenci deklarują, że z roku na rok spożywają coraz więcej herbaty...
Communication Unlimited dla Suzuki Boxing Night
Suzuki Motor Poland i Polski Związek Bokserski organizują wspólnie galę boksu olimpijskiego Suzuki Boxing Night IV. Za komunikację wizualną oraz informowanie o wydarzeniu w mediach społecznościowych odpowiedzialna jest agencja Communication Unlimited.
Awans w PR Inspiration
W agencji PR Inspiration Agnieszka Kurczych awansowała na stanowisko Senior PR Managera. Odpowiada za całościową obsługę w zakresie PR i social mediów wieloletnich klientów agencji z branży retail: Galerii Krakowskiej, Silesia City Center oraz centrum handlowego Forum Koszalin. Agnieszka Kurczych koordynuje pracę kilkuosobowego zespołu specjalistów z zakresu...
Dawid Borowiec nowym dyrektorem marketingu w Żywiec Zdrój
Jako nowy dyrektor marketingu Żywiec Zdrój, Dawid Borowiec pokieruje działaniami marki, w misję której wpisana jest troska o środowisko i zachęcanie ludzi, by pili zdrowiej.
Neuron Agencja PR rozpoczęła współpracę z EZRA UKSW – organizacją, która realizuje autorski model opieki środowiskowej w społeczności lokalnej na rzecz wsparcia dzieci i młodzieży.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2021 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764