logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Wielofunkcyjne urządzenie biurowe Sharp AR-203E

  PR 13.01.2008, przeczytano 3440 razy
ilustracjastrzałka

Szukasz nowego urządzenia biurowego, które dobrze wpasowałoby się w niewielką przestrzeń twojego biura? Rozwiązanie znalazła firma Sharp, która właśnie ogłosiła wprowadzenie nowego, potężnego urządzenia AR‑203E. Ta maszyna łączy w sobie funkcje kopiowania, drukowania i skanowania oraz posiada wszystkie niezbędne do codziennego zarządzania dokumentami cechy.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/wielofunkcyjne-urzadzenie-biurowe-sharp-ar-203e,6641,artykul.html

Urządzenie AR-203E jest najnowszym elementem linii potężnych modeli biurowych firmy Sharp. Ta zwartej budowy maszyna została zaprojektowana do funkcjonowania w dowolnym małym biurze lub grupie roboczej. Wyróżnia ją nowoczesny wygląd, a dzięki jej poręcznym wymiarom można ją umieścić praktycznie w dowolnym miejscu w biurze. Urządzenie AR-203E cechuje prędkość wydruku sięgająca 20 stron na minutę i krótki, wynoszący zaledwie 8 sekund, czas wydruku pierwszej kopii. Maszyna ta posiada standardową pojemność papieru wynoszącą 300 arkuszy, która może jednak zostać powiększona do 500 arkuszy dzięki dodatkowym tacom na papier. Funkcja Auto Start zapewnia natychmiastową gotowość urządzenia do pracy, od razu po podłączeniu do zasilania, bez utraty czasu na jego rozgrzanie.

Urządzenie AR-203E wyposażone jest w opcjonalny podajnik dokumentów o pojemności 50 arkuszy oraz funkcję jednokrotnego skanowania i wielokrotnego kopiowania (Scan Once Print Many), co sprawia, że drukowanie wielkiej liczby kopii staje się łatwym zadaniem. Posiada ono również standardową zdolność skanowania w pełnym kolorze z rozdzielczością 600 x 1200 dpi. Na osiągnięcie znakomitej jakości obrazu pozwalają funkcje, takie jak: cyfrowa automatyczna regulacja ekspozycji oraz Tryb Tekst/Foto, który zapewnia wyraźny kontrast pomiędzy zdjęciami a tekstem w dokumentach.

Urządzenie AR-203E spełnia najnowsze kryteria specyfikacji Energy Star i wyróżnia się funkcjami przyjaznymi dla środowiska. Tryb oszczędzania toneru redukuje jego gęstość podczas kopiowania, przedłużając tym samym żywotność kasety z tonerem i pozwalając zmniejszyć koszty. Tryb automatycznego odłączenia zasilania z kolei, minimalizuje zużycie energii.

Model AR-203E stanowi idealny wybór dla każdego, kto pragnie zastąpić swoje małe biurowe urządzenie nową, doskonalszą i wszechstronną kopiarką/drukarką/skanerem, a dzięki swoim wyjątkowym podstawowym i opcjonalnym funkcjom, z pewnością sprosta on wszelkim codziennym wymaganiom związanym z wydrukiem dokumentów.

Źródło: Sharp

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Nowe oznakowanie polskich radiowozów: Jak i kiedy?
Podczas zakończonych niedawno targów wyposażenia służb Europoltech policja zaprezentowała koncepcję nowego oznakowania radiowozów. Prace prowadzone są w ramach projektu badawczego mającego na celu poprawę widoczności pojazdów i zwiększenie bezpieczeństwa funkcjonariuszy oraz pozostałych uczestników ruchu. Analizą objęte są 4 pojazdy reprezentujące główne rodzaje sprzętu...
Znamy prelegentów konferencji Marketing Mix
19 września podczas targów FestiwalMarketingu.pl w EXPO XXI Warszawa odwiedzający będą mogli skorzystać z otwartej formuły konferencji. Jedyne co trzeba będzie zrobić, aby wziąć w niej udział to bezpłatnie zarejestrować się na stronie www.marketingmix.com.pl, ale uwaga, ilość miejsc jest ograniczona i przeznaczona dla osób pracujących w branży...
Prawdziwie o PR – PR Silesia Day w Katowicach
Z okazji 25-lecia Polskiego Stowarzyszenia Public Relations oraz 20-lecia studenckiego Międzywydziałowego Stowarzyszenia Dziennikarzy MOSTY organizowana jest konferencja dla specjalistów i pasjonatów branży PR. Śląski Oddział PSPR oraz MOSTY zamierzają przy tej okazji podpisać porozumienie o współpracy.
Carlsberg zmienił się dla fanów Liverpool FC
Z okazji rocznicy zmiany barw klubowych Liverpool FC na czerwony, marka Carlsberg także zmienia barwy i wprowadza limitowaną edycję piwa Carlsberg Red Barley, specjalnie uwarzonego dla fanów klubu.
Do przetargu na agencję wspierającą działania promocyjne Banku Gospodarstwa Krajowego stanęło 13 agencji. Wygrała agencja reklamowa DSK i to ona będzie pracowała dla banku.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764