logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Wielofunkcyjne urządzenie biurowe Sharp AR-203E

  PR 13.01.2008, przeczytano 3905 razy
ilustracjastrzałka

Szukasz nowego urządzenia biurowego, które dobrze wpasowałoby się w niewielką przestrzeń twojego biura? Rozwiązanie znalazła firma Sharp, która właśnie ogłosiła wprowadzenie nowego, potężnego urządzenia AR‑203E. Ta maszyna łączy w sobie funkcje kopiowania, drukowania i skanowania oraz posiada wszystkie niezbędne do codziennego zarządzania dokumentami cechy.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/wielofunkcyjne-urzadzenie-biurowe-sharp-ar-203e,6641,artykul.html

Urządzenie AR-203E jest najnowszym elementem linii potężnych modeli biurowych firmy Sharp. Ta zwartej budowy maszyna została zaprojektowana do funkcjonowania w dowolnym małym biurze lub grupie roboczej. Wyróżnia ją nowoczesny wygląd, a dzięki jej poręcznym wymiarom można ją umieścić praktycznie w dowolnym miejscu w biurze. Urządzenie AR-203E cechuje prędkość wydruku sięgająca 20 stron na minutę i krótki, wynoszący zaledwie 8 sekund, czas wydruku pierwszej kopii. Maszyna ta posiada standardową pojemność papieru wynoszącą 300 arkuszy, która może jednak zostać powiększona do 500 arkuszy dzięki dodatkowym tacom na papier. Funkcja Auto Start zapewnia natychmiastową gotowość urządzenia do pracy, od razu po podłączeniu do zasilania, bez utraty czasu na jego rozgrzanie.

Urządzenie AR-203E wyposażone jest w opcjonalny podajnik dokumentów o pojemności 50 arkuszy oraz funkcję jednokrotnego skanowania i wielokrotnego kopiowania (Scan Once Print Many), co sprawia, że drukowanie wielkiej liczby kopii staje się łatwym zadaniem. Posiada ono również standardową zdolność skanowania w pełnym kolorze z rozdzielczością 600 x 1200 dpi. Na osiągnięcie znakomitej jakości obrazu pozwalają funkcje, takie jak: cyfrowa automatyczna regulacja ekspozycji oraz Tryb Tekst/Foto, który zapewnia wyraźny kontrast pomiędzy zdjęciami a tekstem w dokumentach.

Urządzenie AR-203E spełnia najnowsze kryteria specyfikacji Energy Star i wyróżnia się funkcjami przyjaznymi dla środowiska. Tryb oszczędzania toneru redukuje jego gęstość podczas kopiowania, przedłużając tym samym żywotność kasety z tonerem i pozwalając zmniejszyć koszty. Tryb automatycznego odłączenia zasilania z kolei, minimalizuje zużycie energii.

Model AR-203E stanowi idealny wybór dla każdego, kto pragnie zastąpić swoje małe biurowe urządzenie nową, doskonalszą i wszechstronną kopiarką/drukarką/skanerem, a dzięki swoim wyjątkowym podstawowym i opcjonalnym funkcjom, z pewnością sprosta on wszelkim codziennym wymaganiom związanym z wydrukiem dokumentów.

Źródło: Sharp

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Rusza kampania reklamowa marki Tarczyński na Litwie
5 grudnia marka Tarczyński rozpoczyna intensywną kampanię reklamową na Litwie. Celem jest promocja kabanosów z linii Tarczyński Exclusive. Działania o ogólnokrajowym zasięgu obejmą główne stacje telewizyjne, reklamę online, media społecznościowe oraz dodatkowe ekspozycje w sklepach. Wybór rynku litewskiego nie jest przypadkowy. Firma Tarczyński obecna jest tam już od kilku...
„Wszystkiego najlepszego. Z Piątnicy, no bo skąd” – świąteczna kampania OSM Piątnica
OSM Piątnica startuje z wizerunkową kampanią świąteczną. W dniach od 1 do 20 grudnia w największych stacjach telewizyjnych emitowana będzie bożonarodzeniowa reklama Piątnicy. W spocie powraca sympatyczna babcia Eugenia z życzeniami - „Wszystkiego najlepszego. Z Piątnicy, no bo skąd!”.
Dzięki wykorzystaniu zróżnicowanych kanałów komunikacyjnych Żabka ze swoim przekazem o upraszczaniu codzienności i korzyściach z tego płynących trafia do milionów konsumentów. Tylko w pierwszym miesiącu od uruchomienia silna kampania 360 „Uwolnij swój czas” pozwoliła dotrzeć do różnych grup konsumenckich –...
Polscy artyści tworzą serię limitowanych kart podarunkowych dla Amazon.pl
Z okazji zbliżających się świąt polscy artyści, Andrzej Mleczko, Ptaszek Staszek i Nieładnie Rysuje, przygotowali grafiki do serii limitowanych kart podarunkowych dostępnych na Amazon.pl.
Serdecznie zapraszamy na konferencję organizowaną przez Radę Reklamy, poświęconą najważniejszym, aktualnym tematom, które kształtują rynek etycznej reklamy w Polsce. To pierwsza konferencja w Polsce, która podejmuje m.in. temat greenwashingu w reklamie i nieuczciwej reklamy środowiskowej. IAB Polska jest partnerem instytucjonalnym wydarzenia.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764