logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Wiosenne okna otwarte w Netia TV

  PR 30.03.2024, przeczytano 419 razy
ilustracjastrzałka

Abonenci usług telewizyjnych Netii, w zależności od posiadanego pakietu, otrzymali bez dodatkowych opłat dostęp do nawet 16 kanałów TV o zróżnicowanej tematyce. Promocyjne okno otwarte potrwa do 5 maja br. Bez dodatkowych opłat w Netia GO dostępny jest natomiast 1. odcinek głośnego serialu Shogun.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/wiosenne-okna-otwarte-w-netia-tv,403670,artykul.html

W ramach wiosennego okna otwartego abonenci usług TV w Netii (zarówno w wariancie Elastyczna TV, jak i aktualnie oferowanej pakietyzacji SML), otrzymali dziś bez dodatkowych opłat dostęp do nawet 16 kanałów TV. Promocją, dzięki której część abonentów (w zależności od posiadanego pakietu) mogą zapoznać się z większą liczbą propozycji programowych.

Kanały dostępne w oknie otwartym do 5 maja br., w kolejności alfabetycznej, to: 13 Ulica HD (EPG 131), AMC HD (134), Cartoon Network HD (112), Cartoonito HD (103), CBS Europa HD (149), E! Entertainment HD (85), Extreme Sports Channel HD (77), FX (128), History HD (51), Kino Polska HD (140), Kino Polska Muzyka (240), Kino TV HD (168), National Geographic HD (46), Paramount Network Polska HD (150), Sci Fi HD (132), TVN Turbo HD (18 oraz 75).

Shogun na próbę

Kolejną propozycją tej wiosny w Netia TV jest udostępnienie bez dodatkowych opłat, w ramach współpracy z serwisem Disney+, pierwszego odcinka nowej wersji serialu „Shogun”. Materiał będzie dostępny w aplikacji Netia GO oraz z poziomu dekoderów przez miesiąc. 

Kolejne odcinki jednego z najgłośniejszych seriali tego roku są dostępne w serwisie Disney+. W Netii dostęp do serwisu Disney+ można m.in. otrzymać w cenie pakietu internetu z telewizją aż na 24 miesiące. Promocyjne pakiety z Disney+ (np. Światłowód do 300 Mb/s z TV) są dostępne już od 75 zł miesięcznie, a dodatkowo przez 3 miesiące na start gratis.

Źródło: Netia

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Pakiet Ukraina - 10 nowych kanałów w ofercie Vectry
Od 16 kwietnia 2024 roku Vectra, wiodący dostawca usług internetowych, telewizyjnych i telefonii komórkowej w Polsce, wprowadza specjalną ofertę programową stworzoną z myślą o ukraińskich widzach. Nowy pakiet Ukraina obejmuje 10 programów w języku ukraińskim o różnorodnej tematyce — od wiadomości po rozrywkę, sport, edukację i programy dla dzieci.
II tura w mediach społecznościowych – porównanie kandydatow
Choć wyniki wyborów samorządowych zostały już ogłoszone, w wielu miastach wojewódzkich wciąż nie udało się wyłonić prezydentów miast podczas I tury wyborów. Należy zauważyć, że zgodnie z raportem PRCN „Kandydaci na Prezydentów miast wojewódzkich w social mediach - Który z kandydatów na prezydentów...
Fake kNOw more: emocje a podatność młodzieży na dezinformację
Młodzi ludzie są bardzo narażeni na manipulację w internecie. Często klikają w różne treści nie zdając sobie sprawy, że robią to pod wpływem emocji. To właśnie one stanowią punkt wyjścia w programie Fake kNOw more , który pokazuje młodzieży, że lepsze rozpoznawanie emocji, pozwala podejmować bardziej przemyślane decyzje także te w internecie....
Raport Seegame: potencjał reklamowy Twitcha
Reklamy na platformach live streamingowych są coraz popularniejszym sposobem dotarcia do pożądanych grup odbiorców – na Twitchu, już co trzecia osoba zwraca na nie uwagę 1 . Które kreacje przyciągają wzrok społeczności, co motywuje ją do oglądania reklam, a także jakie elementy powinien zawierać angażujący przekaz? Open Mobi (na...
Polskie Radio z wpisem o stanie likwidacji w KRS
Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego, jako reprezentant Skarbu Państwa będącego właścicielem 100% akcji Spółki, informuje, że Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy dokonał wpisu do Krajowego Rejestru Przedsiębiorców, na mocy którego Polskie Radio zostało postawione w stan likwidacji. Jedynym uprawnionym organem do zarządzania Spółką jest likwidator Paweł Majcher.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764