logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Wiosna 2020 w Telewizji Polskiej

  PR 02.03.2020, przeczytano 448 razy
ilustracjastrzałka
Kadr z konferencji Wiosna 2020 w Telewizji Polskiej

Wiosenna ramówka TVP to premiery, ale i kontynuacje uwielbianych przez widzów programów, seriali oraz filmów fabularnych i dokumentalnych.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/wiosna-2020-w-telewizji-polskiej,385897,artykul.html

Nowością wiosennej oferty TVP jest m.in. program „8 Wspaniałych”, poświęcony mężczyznom po przejściach i ich walce o lepsze jutro, a także wyjątkowy talent show „Star Voice. Gwiazdy mają głos”, w którym aktorzy, dziennikarze i sportowcy będą rywalizować o statuetkę Diamentowego Mikrofonu i nagrody o łącznej wartości 200 tys. zł., które przekażą na cele charytatywne.

Wiosną powraca spektakularne widowisko „Dance, dance, dance”, opowieść o dalszych losach wielopokoleniowej rodziny w serialu „Stulecie Winnych”, program, który łączy pokolenia „To Był Rok!” oraz finałowe odcinki drugiego sezonu cyklu, który podbija serca widzów „Sanatorium miłości”.

Wiosną na antenach Telewizji Polskiej nie zabraknie seriali, które od lat przyciągają miliony widzów takich jak: „M jak miłość”, „Ojciec Mateusz”, „Korona Królów”, „Barwy szczęścia”, „Na dobre i na złe”, „Leśniczówka”, „Echo serca”.

Teatr Telewizji przygotował dla widzów wiele premier m.in.: „Zemstę” Aleksandra Fredry w reż. Redbada Klynstry-Komarnickiego w gwiazdorskiej obsadzie, „Bezkrólewie” Wojciecha Tomczyka w reżyserii debiutującego w Teatrze Telewizji Jerzego Machowskiego, komedię „Trójkąt Bermudzki” Marka Kochana, którą autor napisał specjalnie dla Teatru Telewizji, w reżyserii Bodo Koxa oraz spektakl „Powołania” w reż. Pawła Woldana o czasach studenckich Karola Wojtyły.

Źródło: TVP S.A.

www.tvp.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Dziennikarz „Przeglądu Sportowego” Maciej Petruczenko znalazł się w trzyosobowym gronie nominowanych do Nagrody im. Bohdana Tomaszewskiego. W konkursie magazynu „Press” nominowani zostali także: Tomasz Ćwiąkała (Canal+ Sport) i Radosław Leniarski („Gazeta Wyborcza”).
Wyniki badania Mediapanel za listopad 2020
Poniżej prezentujemy szczegółowe zagregowane miesięczne dane pochodzące z badania internetu, realizowanego od października według nowej, ulepszonej metodologii: rankingi wydawców i witryn internetowych oraz audytowanych aplikacji.
Przegladsportowy.pl dołącza do grona płatnych subskrypcji cyfrowych oferowanych przez Ringier Axel Springer Polska.  3 grudnia w serwisie pojawiły się pierwsze artykuły dostępne wyłącznie dla subskrybentów usługi. To kolejny, obok Newsweek.pl, Forbes.pl, Fakt24.pl, Autoświat.pl oraz Komputerswiat.pl, serwis Ringier Axel Springer Polska z ofertą treści płatnych.
„Nieobecni są wśród nas” - poruszająca kampania Playera i fundacji Itaka
W mediach społecznościowych TVN Grupa Discovery zadebiutowały trzy spoty wideo w ramach pierwszej odsłony akcji "Nieobecni są wśród nas". Partnerem kampanii jest fundacja ITAKA.
Rozdział Digital jest 10. i ostatnią publikacją w ramach Białej Księgi Branży i Dialogu Branżowego. Zawiera usystematyzowane standardy przetargowe i współpracy, ukształtowane w toku Dialogu przez przedstawicieli Reklamodawców i Agencji. Celem Dialogu i Białej Księgi jest edukacja i popularyzacja dobrych praktyk, które mają istotne znaczenie dla sektora...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764