logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Wiosna w Dzień Dobry TVN

  PR 02.03.2023, przeczytano 462 razy
ilustracja

Poranki z „Dzień Dobry TVN” są jak spotkania w gronie przyjaciół. Wspólna kawa, rozmowy, ciekawe tematy, porady. Tak wygląda idealny początek dnia. W doskonałym towarzystwie, bez pośpiechu. Codzienna porcja pozytywnej energii, najważniejszych informacji, inspirujących historii i prowadzący, dla których to właśnie widzowie są najważniejsi. Dorota Wellman i Marcin Prokop, Paulina Krupińska i Damian Michałowski, Małgorzata Rozenek-Majdan i Krzysztof Skórzyński, Małgorzata Ohme i Filip Chajzer, Anna Kalczyńska i Andrzej Sołtysik, Ewa Drzyzga i Agnieszka Woźniak-Starak niezmiennie zapraszają do wspólnego spędzania poranków. Emisja codziennie od 8:30 na antenie TVN.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/wiosna-w-dzien-dobry-tvn,399141,artykul.html

Dlaczego „Dzień Dobry TVN” to ulubiony poranny program widzów? To idealne połączenie rozrywki, informacji, angażujących tematów i rozmów z wyjątkowymi gośćmi. Prognozy pogody, przeglądy prasy, informacje o show-biznesie, kącik kulinarny, występy muzyczne - to stałe elementy programu. Wiosną kontynuowane będą ulubione cykle widzów, pojawi się również akcja specjalna przygotowana z myślą o wszystkich miłośnikach gotowania.

W marcu jak w garncu” to nowy cykl „Dzień Dobry TVN”. Cały miesiąc poświęcony będzie zagadnieniom i zabawom kulinarnym z widzami. Jakie są ich ulubione i sprawdzone przepisy? Skąd czerpią inspiracje? Wspólnie z prowadzącymi i zaproszonymi gośćmi przypomnimy i odkryjemy na nowo kuchnie naszych babć, regionalne smaki, przepisy z całego świata. Kucharze, którzy zwykle przygotowują rozmaite dania w studiu „Dzień Dobry TVN” tym razem spotkają się z widzami w ich domach, by wspólnie przygotowywać ich ulubione potrawy. W studiu gotować będą nie tylko profesjonaliści, ale również prowadzący. Czy poradzą sobie z czekającymi na nich kulinarnymi wyzwaniami? Do ich dyspozycji będą ich własne sprawdzone przepisy, ale przede wszystkim te nadesłane przez widzów. To nie wszystko! Na koniec miesiąca, podczas wielkiego finału akcji, Dorota Wellman zaprosi do wspólnego gotowania trzy osoby.  

Wśród kontynuacji znajdą się również „Rozmowy Dzień Doby TVN”. To wyjątkowe spotkania, podczas których goście opowiadają o własnych dokonaniach, doświadczeniach, spojrzeniu na rzeczywistość. Bohaterami tego cyklu są postacie ze świata polityki, kultury, nauki, sportu. Wywiady przeprowadzają prowadzący „Dzień Dobry TVN”. Do tej pory wśród gości znaleźli się Lech Wałęsa, Szymon Marciniak oraz Jan Englert. Z postaciami świata filmu i teatru będzie spotykać się Kinga Burzyńska w kontynuacji cyklu „Światła na..”. Aktorzy, reżyserzy, producenci odkrywają w nim kulisy swojej pracy, przedstawiają osoby i miejsca, które ukształtowały ich jako twórców. Marzena Figiel – Strzała w „Dzieciach świata” przybliżać będzie codzienne życie najmłodszych z odległych zakątków świata. Dzięki Michałowi Cessanisowi („Do zobaczenia z Cessanisem”) widzowie poznają miejsca, które warto odwiedzić – zarówno te dobrze znane turystom jak i te, które dopiero czekają na odkrycie. Podczas swoich podróży Mikołaj Rey („Rey smakuje”) zaprezentuje ciekawostki kulinarne z różnych regionów Polski. Zagadnienia związana ze zdrowiem będą tematem nowych odcinków „Bez tabu o zdrowiu”, cyklu w którym Agata Młynarska rozmawia ze specjalistami i autorytetami medycznymi, by dostarczyć widzom aktualnych informacji, ale też obalić mity na temat dolegliwości, chorób i sposobów ich leczenia. Niezwykle przydatny okaże się cykl „oszczędzaMY”, w którym eksperci podpowiedzą jak rozsądnie zarządzać finansami. Ula Chincz w „odgracaMY” podzieli się cennymi radami na temat tego jak w prosty i szybki sposób okiełznać bałagan. Kasia Jaroszyńska w „Odpicowanych wnętrzach” zaprezentuje inspirujące przestrzenie i ich pomysłodawców. Mikołaj Kawecki dostarczy najnowszych informacji o nowinkach technologicznych, ale też podzieli się wiedzą na temat tego jak w bezpieczny sposób z nich korzystać.

W ramach akcji „Widzimy się” prowadzący będą odwiedzać miejscowości w całej Polsce. Spotkają się z widzami, dowiedzą się z czego lokalne społeczności są szczególnie dumne, jakie atrakcje swojego regionu polecają i czym ich mieszkańcy zajmują się na co dzień. Już 8 marca Anna Kalczyńska i Andrzej Sołtysik pojawią się w Kutnie.

Źródło: TVN S.A.

www.tvn.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

80. rocznica wyzwolenia Auschwitz w TVP
Telewizja Polska i Muzeum Auschwitz-Birkenau realizują międzynarodowe studio telewizyjne z okazji 80. rocznicy wyzwolenia Auschwitz. Gośćmi m.in. Ocalali Sir Frank Lowy i Stanisław Zalewski, marszałkini Senatu RP Małgorzata Kidawa-Błońska, prezydent Czech Petr Pavel oraz burmistrz Londynu Sadiq Khan
Grupa RMF rozwija dział podcastów
Grupa RMF rozbudowuje struktury podcastowe – w grudniu zadebiutował gamingowy „WSAD Podcast”, w styczniu premierę miał „Podcast nadawczy”. Intensywny przełom roku to dopiero początek, bo w planach na najbliższe tygodnie są już kolejne produkcje.
„Zróbmy sobie dom” wiosną na antenie TVN
Już tej wiosny premiera nowego, emocjonującego reality show „Zróbmy sobie dom”. Dziewięć par przystąpi do rywalizacji o spełnienie marzenia jakim jest posiadanie własnego domu. Uczestnicy, w trakcie trwania programu, będą realizować zadania, by wygrać nieruchomość o wartości powyżej 1 miliona złotych. Swój wymarzony dom będą jednak musieli najpierw...
„Nocna Zmiana” Super Expressu z licytacją dla WOŚP
Program wideo „Nocna Zmiana” dziennika „Super Express” włącza się w licytacje na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Aukcja trwa do soboty.
Rozgłośnie Grupy ZPR Media grają dla WOŚP
Wszystkie rozgłośnie Grupy ZPR Media: Radio ESKA, ESKA2, Eska ROCK i Radio VOX FM włączają się w zbiórkę na rzecz tegorocznej Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wylicytować można m.in. współprowadzenie wybranych audycji radiowych.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2025 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764