logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Wirtualna gala 5. edycji plebiscytu „Superbohaterka Wysokich Obcasów”

  PR 01.06.2020, przeczytano 432 razy
ilustracjastrzałka

Zespół „Wysokich Obcasów” zaprasza na wyjątkową galę plebiscytu „Superbohaterka Wysokich Obcasów”, która w tym roku odbędzie się wirtualnie, w nowoczesnym, multimedialnym studiu we wtorek, 2 czerwca. Podczas wydarzenia, transmitowanego na żywo na Facebooku, widzowie poznają wybór jury i czytelników oraz dowiedzą się więcej o laureatkach – kobietach, które najbardziej poruszyły wyobraźnię redakcji tygodnika oraz jego odbiorców w 2019 roku.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/wirtualna-gala-5.-edycji-plebiscytu-_superbohaterka-wysokich-obcasow_,387241,artykul.html

W tegorocznej odsłonie plebiscytu nominowanych jest 12 niezwykłych kobiet, które swoim życiem, postawą i wyznawanymi wartościami rozpaliły wyobraźnię zespołu i czytelników „Wysokich Obcasów”. To osoby, które swoją śmiałością zmieniają świat, zarażają innych energią, potrafią przezwyciężać zarówno osobiste bariery, jak i społeczne czy polityczne ograniczenia. Są to: Weronika Rosati, Sylwia Gregorczyk-Abram, Janina Bąk, Weronika Nawara, Lidia Nwolisa, Anna Misiewicz, Joanna Pajkowska, Ewa Zgrabczyńska, Aneta Sulwińska, Jadwiga Klata i Extinction Rebellion, Nina Patalon oraz Patrycja Krzymińska. Sylwetki wszystkich nominowanych bohaterek można znaleźć na stronie Wysokieobcasy.pl/superbohaterka.

Gala 5. edycji plebiscytu na „Superbohaterkę Wysokich Obcasów” będzie bezprecedensowa - można w niej uczestniczyć jedynie online. W tym roku, również po raz pierwszy, przyznana zostanie honorowa nagroda „Superbohaterki Dekady”, którą redakcja wręczy noblistce Oldze Tokarczuk w podziękowaniu za jej myśli i słowa.

Gala „Superbohaterka Wysokich Obcasów” odbędzie się 2 czerwca o godzinie 19:00 na facebookowym profilu „Wysokich Obcasów”, w nowoczesnym, multimedialnym studio, z którego prowadzący - Kamila Kalińczak i Michał Nogaś -  połączą  się zdalnie ze wszystkimi nominowanymi w całej Polsce. Organizatorzy w ramach wydarzenia przygotowali dla widzów również koncert-niespodziankę.

Zwyciężczynie plebiscytu wybierze redakcja „Wysokich Obcasów”, a także kapituła w skład której wchodzą: redaktorka naczelna „Wysokich Obcasów” Aleksandra Klich-Siewiorek, prezes Agory Bartosz Hojka, wydawczyni „Wysokich Obcasów” Joanna Mosiej-Sitek oraz założycielka i prezes Kulczyk Foundation Dominika Kulczyk. Swoją nagrodę przyznają również czytelnicy i czytelniczki, który mogli zagłosować na swoją faworytkę na stornie  stronie internetowej tygodnika.

Parterem akcji są Sesderma, Neo Nail, As Ćmielów, Olsen oraz DepilConcept, którzy m.in. ufundowali nagrody dla czytelników i bohaterek. Dodatkowo firma Sesderma wybiera własną superbohaterkę, która otrzyma nagrodę specjalną.

Plebiscyt „Superbohaterka Wysokich Obcasów 2019” wspiera promocja w prasie („Gazeta Wyborcza” i jej tygodniki) oraz w internecie (Wysokieobcasy.pl i Wyborcza.pl, Facebook i Instagram). Działania reklamowe przygotował i zaplanował zespół marketingu „Wysokich Obcasów”.

Źródło: Agora S.A.

www.agora.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Kuchnia i gotowanie z przedświątecznym wzrostem popularności
Tegoroczne Święta Wielkanocne po raz kolejny upłynęły pod znakiem pandemii. Sprawdziliśmy, w jaki sposób użytkownicy korzystali w tym czasie z mediów i jakie treści były dla nich w tym okresie najbardziej interesujące. Okazało się, że Polacy tradycyjnie już poszukiwali w internecie inspiracji kulinarnych. Serwisy skategoryzowane w badaniu Mediapanel jako...
Łączą twórców treści wideo na żywo ze znanymi markami
Twórcy InSTREAMLY, platformy do łączenia streamerów z firmami, pozyskali finansowanie w wysokości 4,8 mln zł. To pozwoli na przeprowadzenie ekspansji na kolejne zagraniczne rynki. W warszawski startup zdecydowały się zainwestować fundusze Supernode Global, Colopl Next oraz PKO VC.
Największa aktualizacja Google Earth od lat
Przez ostatnie 15 lat korzystaliście z Google Earth, aby znaleźć inspirujące zdjęcia pochodzące z licznych punktów widokowych. Mogliście na przykład zerknąć na Mount Everest albo przelecieć tuż nad swoim rodzinnym miastem. Od czasu uruchomienia Google Earth skupiliśmy się na stworzeniu trójwymiarowej repliki, która odzwierciedla naszą planetę w...
Od 15 kwietnia br. dwa lifestylowe kanały z portfolio CANAL+ funkcjonować będą pod nowymi nazwami. W ofercie CANAL+ DOMO i CANAL+ KUCHNIA widzowie znajdą zarówno znane już tytuły, jak i wiele nowości o różnorodnej tematyce.
Na stanowisko Prezesa Zarządu Polska Press został powołany Marcin Dec, ceniony menadżer, związany z branżą mediowo-reklamową od ponad 20 lat. Decyzja Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia umożliwi przyspieszenie procesu integracji Polska Press w ramach Grupy ORLEN. Marcin Dec będzie pełnił funkcję Prezesa do czasu ukształtowania się składu Zarządu Polska Press.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2021 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764