logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Wirtualna gala 5. edycji plebiscytu „Superbohaterka Wysokich Obcasów”

  PR 01.06.2020, przeczytano 662 razy
ilustracjastrzałka

Zespół „Wysokich Obcasów” zaprasza na wyjątkową galę plebiscytu „Superbohaterka Wysokich Obcasów”, która w tym roku odbędzie się wirtualnie, w nowoczesnym, multimedialnym studiu we wtorek, 2 czerwca. Podczas wydarzenia, transmitowanego na żywo na Facebooku, widzowie poznają wybór jury i czytelników oraz dowiedzą się więcej o laureatkach – kobietach, które najbardziej poruszyły wyobraźnię redakcji tygodnika oraz jego odbiorców w 2019 roku.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/wirtualna-gala-5.-edycji-plebiscytu-_superbohaterka-wysokich-obcasow_,387241,artykul.html

W tegorocznej odsłonie plebiscytu nominowanych jest 12 niezwykłych kobiet, które swoim życiem, postawą i wyznawanymi wartościami rozpaliły wyobraźnię zespołu i czytelników „Wysokich Obcasów”. To osoby, które swoją śmiałością zmieniają świat, zarażają innych energią, potrafią przezwyciężać zarówno osobiste bariery, jak i społeczne czy polityczne ograniczenia. Są to: Weronika Rosati, Sylwia Gregorczyk-Abram, Janina Bąk, Weronika Nawara, Lidia Nwolisa, Anna Misiewicz, Joanna Pajkowska, Ewa Zgrabczyńska, Aneta Sulwińska, Jadwiga Klata i Extinction Rebellion, Nina Patalon oraz Patrycja Krzymińska. Sylwetki wszystkich nominowanych bohaterek można znaleźć na stronie Wysokieobcasy.pl/superbohaterka.

Gala 5. edycji plebiscytu na „Superbohaterkę Wysokich Obcasów” będzie bezprecedensowa - można w niej uczestniczyć jedynie online. W tym roku, również po raz pierwszy, przyznana zostanie honorowa nagroda „Superbohaterki Dekady”, którą redakcja wręczy noblistce Oldze Tokarczuk w podziękowaniu za jej myśli i słowa.

Gala „Superbohaterka Wysokich Obcasów” odbędzie się 2 czerwca o godzinie 19:00 na facebookowym profilu „Wysokich Obcasów”, w nowoczesnym, multimedialnym studio, z którego prowadzący - Kamila Kalińczak i Michał Nogaś -  połączą  się zdalnie ze wszystkimi nominowanymi w całej Polsce. Organizatorzy w ramach wydarzenia przygotowali dla widzów również koncert-niespodziankę.

Zwyciężczynie plebiscytu wybierze redakcja „Wysokich Obcasów”, a także kapituła w skład której wchodzą: redaktorka naczelna „Wysokich Obcasów” Aleksandra Klich-Siewiorek, prezes Agory Bartosz Hojka, wydawczyni „Wysokich Obcasów” Joanna Mosiej-Sitek oraz założycielka i prezes Kulczyk Foundation Dominika Kulczyk. Swoją nagrodę przyznają również czytelnicy i czytelniczki, który mogli zagłosować na swoją faworytkę na stornie  stronie internetowej tygodnika.

Parterem akcji są Sesderma, Neo Nail, As Ćmielów, Olsen oraz DepilConcept, którzy m.in. ufundowali nagrody dla czytelników i bohaterek. Dodatkowo firma Sesderma wybiera własną superbohaterkę, która otrzyma nagrodę specjalną.

Plebiscyt „Superbohaterka Wysokich Obcasów 2019” wspiera promocja w prasie („Gazeta Wyborcza” i jej tygodniki) oraz w internecie (Wysokieobcasy.pl i Wyborcza.pl, Facebook i Instagram). Działania reklamowe przygotował i zaplanował zespół marketingu „Wysokich Obcasów”.

Źródło: Agora S.A.

www.agora.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Burza medialna wokół odejścia Stanowskiego z Kanału Sportowego
Decyzją o odejściu z Kanału Sportowego i utworzeniem nowego programu – Kanału Zero, Krzysztof Stanowski ściągnął na siebie uwagę mediów i internautów. Jak wynika z najnowszej analizy PSMM Monitoring & More decyzja i powody rezygnacji Stanowskiego były szeroko komentowane w przestrzeni medialnej. W niespełna dwa miesiące dyskusja wygenerowała blisko 300 tys....
Coraz więcej osób w Polsce płaci za dostęp do treści wideo w internecie. Przy stale powiększającej się ofercie serwisów, współdzielenie kont i opłat stało się siecią skomplikowanych zależności. Zdecydowana większość użytkowników płatnej telewizji nie rozważa rezygnacji z tej usługi. Telewizja pomimo spadków oglądalności to wciąż...
„Dating Naked – Nagi raj” – reality show w MTV Polska
MTV Polska zaprasza widzów w podróż do rozgrzanej do czerwoności rajskiej Tajlandii! Już w tym tygodniu na kanale stacji zadebiutuje „Dating Naked – Nagi raj”. To 11-odcinkowe randkowe reality show, w którym dwoje uczestników odkrywa dosłownie wszystkie karty, aby odnaleźć miłość. Premierowe dwa odcinki już w najbliższy czwartek 30 listopada o 23:00 w MTV Polska....
9. edycja Festiwalu Matematyki od „Wyborczej”
W sobotę 2 grudnia br. w siedzibie Agory i Wyborczej w Warszawie (przy ulicy Czerskiej 8/10) będzie miało miejsce wyjątkowe wydarzenie dla dzieci, rodziców i nauczycieli. Odbędą się różnorodne warsztaty, które wprowadzą uczestników w fascynujący świat matematyki. 9. “Festiwal Matematyki” to święto logicznego myślenia, kreatywnego rozwiązywania łamigłówek, zabawy...
Po raz 12. radio RMF Classic w grudniu modyfikuje format muzyczny i będzie grało świąteczne piosenki. Gwiazdą programu będzie Cher i jej album „Christmas”, na antenie pojawi się też specjalna piosenka Artura Andrusa i kolejna edycja Plebiscytu na Świąteczny Przebój Wszech Czasów.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764