logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Wizytówki w technologii Multiloft dostępne w Chroma.pl

  PR 12.07.2019, przeczytano 423 razy
ilustracja
Multiloft Kraft

Wizytówki nadal stanowią istotny element budowania marki i renomy firmy. Mimo rozwoju komunikacji elektronicznej to one są potwierdzeniem osobistej relacji i zaproszeniem do komunikacji biznesowej. Dlatego ważny jest ich design i jakość wykonania. Można je podkreślić za pomocą technologii Multiloft, dostępnej w drukarni internetowej Chroma.pl.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/wizytowki-w-technologii-multiloft-dostepne-w-chroma.pl,383226,artykul.html

Technologia Multiloft pozwala na tworzenie wyjątkowych wizytówek – grubszych niż tradycyjne i przyciągających uwagę. Mają większą gramaturę – do 1200g/m2 – dzięki temu wyróżniają się wśród innych, są zauważalne i kształtują wyjątkowy wizerunek ich posiadacza.  

Specjalne rodzaje papierów zastosowanych w wizytówkach Multiloft umożliwiają zaprojektowanie ciekawego, odróżniającego designu. Wyższa gramatura osiągana jest dzięki łączeniu ze sobą kilku warstw (arkuszy), bez klejenia na mokro. Dotąd osiągnięcie takiego efektu było niemożliwe do wykonania ze względu na ograniczenia gramaturowe w druku cyfrowym. Łączenie następuje tutaj już w urządzeniu tnącym lub prasującym, co znacząco skraca czas produkcji.

W drukarni internetowej Chroma.pl warstwy zewnętrzne wykonane są z wysokiej jakości papieru ozdobnego, dostępnego w trzech wersjach: białej, perłowej i kraft. Warstwy wewnętrzne to szeroka gama kolorystyczna papierów barwionych w masie. Możliwość łączenia kilku warstw i wyboru rdzenia spośród bogatej gamy kolorystycznej stwarza bardzo szerokie pole dla tworzenia indywidualnych kompozycji.

Multiloft Pearl to wysokiej jakości papier ozdobny z eleganckim, perłowym powleczeniem. Z kolei Multiloft Kraft to wysokiej jakości papier ozdobny przywołujący styl retro. Znajdują się one na wierzchu i spodzie wizytówki. Między nimi umieszczane są warstwy wewnętrzne dostępne w 10 wersjach kolorystycznych. Takie połączenie stwarza wiele możliwości projektowych. Pozwala grafikom stworzyć spersonalizowaną kompozycję, podkreślającą wartość zamawiającego i wzmacniającą jego wizerunek w kontaktach z klientami.

ilustracjastrzałka

Multiloft Pearl

Wizytówki Multiloft to również rozwiązanie ekologiczne: wykorzystywane tu papiery posiadają certyfikat FSC. Oznacza to, że papier wykorzystywany w produkcji pochodzi  z lasów gospodarowanych w sposób zrównoważony, pozyskiwanych legalnie bądź z materiałów pochodzących z recyklingu.

Wizytówki Multiloft to zatem idealne połączenie eleganckiego produktu z ekologią. Dopasowany design dopełni wyjątkowości, jaką może osiągnąć użytkownik.  Można je zamówić na stronie drukarni internetowej Chroma.pl

Źródło: CHROMA

www.chroma.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Koenig & Bauer i Klingele – udane partnerstwo na rzecz rozwoju
Grupa Klingele, jeden z niezależnych producentów papieru do produkcji tekstury falistej i opakowań z tektury falistej oraz firma Koenig & Bauer, drugi co do wielkości producent maszyn drukujących na świecie, w ramach zawiązanego partnerstwa na rzecz rozwoju ustanawiają nowe standardy w zakresie technologii druku opakowań. Po fazie testów maszyny w zakładzie...
Mark Andy na targach Labelexpo Europe
Podczas zbliżających się targów Labelexpo Europe w Brukseli (24-27 września br.) firma Mark Andy zaprezentuje na swoich stoiskach (nr C45 w pawilonie 4 oraz A60 w hali 8) kilka innowacyjnych maszyn ze swojego szerokiego portfolio skierowanego na rynek wąskowstęgowego druku opakowań i etykiet. Znajdą się wśród nich m.in. zupełnie nowa maszyna cyfrowa bazująca na...
Nowość w Drukarni Mellow - złocenie krawędzi
Niedawno w Oddziale Cyfrowym Drukarni Mellow pojawiła się maszyna do złocenia krawędzi. Jest to uszlechetnienie wykorzystywane do materiałów drukowanych o wysokiej gramaturze np. kaszerowanych kartek, czy wizytówek.
Z myślą o swoich klientach drukarnia internetowa Chroma.pl rozpoczęła wakacyjną promocję w  programie rabatowym. Wszyscy nowi i obecni uczestnicy programu uzyskają zwrot części wydatków za transakcje, bez względu na wysokość zamówienia.
Karton Stora Enso Cupforma Natura w opakowaniach lodów Carte d’Or
Jak informuje Stora Enso, w ostatnim czasie karton Cupforma Natura z jej oferty znalazł zastosowanie przy stworzeniu proekologicznego opakowania na lody marki Carte d’Or. Firma Unilever – ich producent – podjęła decyzję o jego wprowadzeniu na włoski rynek. Stora Enso podkreśla, że karton wykorzystany w opakowaniu powstaje w oparciu o odnawialne włókna (w związku z czym ma...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764