logo
WIADOMOŚCI

Wkrótce nowa tapeta Ikonos

Ikonos  PR 13.07.2017, przeczytano 320 razy
ilustracjastrzałka

Ikonos – polski producent mediów do druku wielkoformatowego zapowiada rozszerzenie oferty o nową tapetę. Pierwszy produkt tej serii - IKONOS Proficoat 4-Wall WMT 300+ spotkał się z ogromną sympatią ze strony klientów. Tapeta na bazie papieru wzmacniana włóknami syntetycznymi charakteryzuje się doskonałą absorbcją atramentu, bardzo dobrym nasyceniem i kontrastem zadruków oraz niezwykłą stabilnością w trakcie druku. Zastosowanie nowatorskich technologii EASY UP oraz INSTANT DRY gwarantuje wysoką jakość produktu.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/wkrotce-nowa-tapeta-ikonos,33117,artykul.html

Tapeta IKONOS Proficoat 4-Wall WMT 200+, trafi do sprzedaży jesienią tego roku. Nowy materiał będzie posiadał takie same parametry druku jak WMT 300 lecz będzie nieco cieńszy i będzie miał grubość 200 mic.

- Jesteśmy ciekawi opinii naszych klientów, każda opinia jest przez nas analizowana.

Oczywiście nie są to jedyne propozycje od producenta. Tapety strukturalne 3D na bazie włókniny. Opatrzone certyfikatem trudnopalności Bs1,d0 oraz atesten higienicznym PZH pozwalającym na ich stosowanie w miejscach użyteczności publicznej, ośrodkach zdrowia, restauracjach, galeriach, hotelach, itd. Dostępne wzory: LEATHER, ROCK, MOZAIC, FROSTED, SALT, WOOD, STONE, idealnie nadają się do druku UMS, eko-solwentem, lateksem i UV.


Źródło: Ikonos

www.ikonos.pl


avatar użytkownika
+

Tekst opublikował użytkownik: Ikonos

(Media Ikonos Sp. z o.o.)

Ikonos o sobie:

Ikonos jest jednym z europejskich producentów mediów do druku wielkoformatowego z fabryką zlokalizowaną w Opolu. Oferujemy szeroką gamę produktów do dekoracji wnętrz (dedykowane do szkła, ścian, podłó itd), a także materiały do druku solwentowego, UV i sitodruku.

Więcej informacji o użytkowniku

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz
brak ikonki
beeprint, 15.07.2017

Kolejny materiał pr, z którego nic się nie dowiedziałem...

avatar użytkownika
redakcja, 15.07.2017

A co chciałbyś wiedzieć?  

Najnowsze w tym dziale:

Agencja Lawenda Public Relations rozpoczęła współpracę z Narodową Organizacją Turystyczną Czarnogóry. Firma jest odpowiedzialna za promocję tego kraju wśród klientów indywidualnych oraz biznesowych.  
Forum GDD #Error
W tym roku Gdynia po raz kolejny stanie się miejscem wymiany myśli i doświadczeń specjalistów branży projektowej i entuzjastów dobrego wzornictwa. Hasło 11. edycji  festiwalu Gdynia Design Days – ERROR – mieści szereg interpretacji. Jak je rozumieć?
Już 6 czerwca Stowarzyszenie Emitentów Giełdowych wręczy po raz pierwszy nagrodę specjalną za najlepszą optymalizację strony pod kątem SEO w ramach konkursu na Złotą Stronę Emitenta. Partnerem nagrody specjalnej jest On Board Think Kong.
Open Source Day 2018
Blisko 20 praktycznych sesji technicznych skupionych wokół 6 bloków tematycznych takich jak np. konteneryzacja, automatyzacja, data science, monitoring czy bezpieczeństwo IT czeka na uczestników konferencji Open Source Day 2018 odbywającej się 23 maja w Warszawie. Już od 11 lat wydarzenie jest platformą wymiany wiedzy dla specjalistów zainteresowanych otwartym oprogramowaniem i źr&...
Marki szukają sposobów na zwiększenie sprzedaży i zatrzymanie klientów
Firmy coraz częściej inwestują w kampanie lojalnościowe budujące emocjonalną więź z klientem. Dobrze przeprowadzona akcja przekłada się na nawet kilkuprocentowy wzrost sprzedaży. Ponad 70 proc. osób, które czują, że ich lojalność jest wynagradzana, deklaruje chęć polecenia danej marki swoim znajomym i rodzinie. Częściej też odwiedzają oni jej sklepy i wydają w nich więcej pieniędzy. Trend dostrze...
 
wtorek 22.05.2018, 73 gości [ lista ]
Signs.pl - Portal polskiej reklamy wizualnej © 1997-2018 ICOS. Wszystkie prawa zastrzeżone