WIADOMOŚCI

Wkrótce nowa tapeta Ikonos

Ikonos  PR - bezpłatny materiał PR | 13.07.2017, przeczytano 275 razy
ilustracjastrzałka
Wkrótce nowa tapeta Ikonos

Ikonos – polski producent mediów do druku wielkoformatowego zapowiada rozszerzenie oferty o nową tapetę. Pierwszy produkt tej serii - IKONOS Proficoat 4-Wall WMT 300+ spotkał się z ogromną sympatią ze strony klientów. Tapeta na bazie papieru wzmacniana włóknami syntetycznymi charakteryzuje się doskonałą absorbcją atramentu, bardzo dobrym nasyceniem i kontrastem zadruków oraz niezwykłą stabilnością w trakcie druku. Zastosowanie nowatorskich technologii EASY UP oraz INSTANT DRY gwarantuje wysoką jakość produktu.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/wkrotce-nowa-tapeta-ikonos,33117,artykul.html

Tapeta IKONOS Proficoat 4-Wall WMT 200+, trafi do sprzedaży jesienią tego roku. Nowy materiał będzie posiadał takie same parametry druku jak WMT 300 lecz będzie nieco cieńszy i będzie miał grubość 200 mic.

- Jesteśmy ciekawi opinii naszych klientów, każda opinia jest przez nas analizowana.

Oczywiście nie są to jedyne propozycje od producenta. Tapety strukturalne 3D na bazie włókniny. Opatrzone certyfikatem trudnopalności Bs1,d0 oraz atesten higienicznym PZH pozwalającym na ich stosowanie w miejscach użyteczności publicznej, ośrodkach zdrowia, restauracjach, galeriach, hotelach, itd. Dostępne wzory: LEATHER, ROCK, MOZAIC, FROSTED, SALT, WOOD, STONE, idealnie nadają się do druku UMS, eko-solwentem, lateksem i UV.


Źródło: Ikonos

www.ikonos.pl


Tekst opublikował użytkownik: Ikonos

(Media Ikonos Sp. z o.o.)

Ikonos o sobie:

Ikonos jest jednym z europejskich producentów mediów do druku wielkoformatowego z fabryką zlokalizowaną w Opolu. Oferujemy szeroką gamę produktów do dekoracji wnętrz (dedykowane do szkła, ścian, podłó itd), a także materiały do druku solwentowego, UV i sitodruku.

Więcej informacji o użytkowniku

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

R E K L A M A

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz
brak ikonki
beeprint, 15.07.2017

Kolejny materiał pr, z którego nic się nie dowiedziałem...

avatar użytkownika
redakcja, 15.07.2017

A co chciałbyś wiedzieć?   
niedziela 19.11.2017, 112 gości [ lista ]
Signs.pl - Portal polskiej reklamy wizualnej © 1997-2017 ICOS. Wszystkie prawa zastrzeżone