logo
WIADOMOŚCI

Wkrótce nowa tapeta Ikonos

Ikonos  PR 13.07.2017, przeczytano 304 razy
ilustracjastrzałka
Wkrótce nowa tapeta Ikonos

Ikonos – polski producent mediów do druku wielkoformatowego zapowiada rozszerzenie oferty o nową tapetę. Pierwszy produkt tej serii - IKONOS Proficoat 4-Wall WMT 300+ spotkał się z ogromną sympatią ze strony klientów. Tapeta na bazie papieru wzmacniana włóknami syntetycznymi charakteryzuje się doskonałą absorbcją atramentu, bardzo dobrym nasyceniem i kontrastem zadruków oraz niezwykłą stabilnością w trakcie druku. Zastosowanie nowatorskich technologii EASY UP oraz INSTANT DRY gwarantuje wysoką jakość produktu.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/wkrotce-nowa-tapeta-ikonos,33117,artykul.html

Tapeta IKONOS Proficoat 4-Wall WMT 200+, trafi do sprzedaży jesienią tego roku. Nowy materiał będzie posiadał takie same parametry druku jak WMT 300 lecz będzie nieco cieńszy i będzie miał grubość 200 mic.

- Jesteśmy ciekawi opinii naszych klientów, każda opinia jest przez nas analizowana.

Oczywiście nie są to jedyne propozycje od producenta. Tapety strukturalne 3D na bazie włókniny. Opatrzone certyfikatem trudnopalności Bs1,d0 oraz atesten higienicznym PZH pozwalającym na ich stosowanie w miejscach użyteczności publicznej, ośrodkach zdrowia, restauracjach, galeriach, hotelach, itd. Dostępne wzory: LEATHER, ROCK, MOZAIC, FROSTED, SALT, WOOD, STONE, idealnie nadają się do druku UMS, eko-solwentem, lateksem i UV.


Źródło: Ikonos

www.ikonos.pl


avatar użytkownika
+

Tekst opublikował użytkownik: Ikonos

(Media Ikonos Sp. z o.o.)

Ikonos o sobie:

Ikonos jest jednym z europejskich producentów mediów do druku wielkoformatowego z fabryką zlokalizowaną w Opolu. Oferujemy szeroką gamę produktów do dekoracji wnętrz (dedykowane do szkła, ścian, podłó itd), a także materiały do druku solwentowego, UV i sitodruku.

Więcej informacji o użytkowniku

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz
brak ikonki
beeprint, 15.07.2017

Kolejny materiał pr, z którego nic się nie dowiedziałem...

avatar użytkownika
redakcja, 15.07.2017

A co chciałbyś wiedzieć?  

Najnowsze w tym dziale:

Wystartowała kampania Mistrzowska Loteria Hyundai 2018
Hyundai wystartował z nową kampanią Mistrzowska Loteria Hyundai 2018, nawiązującą do zbliżającego się Mundialu. W ramach kampanii można wygrać samochód Hyundai i30, a także piłki i bilety na mecze. Za planowanie oraz zakup mediów odpowiedzialny jest dom mediowy Havas Media.
Kampania „Chcę to przeżyć”
Na zlecenie Katalogu Marzeń agencja Think Kong będzie wspierać realizację 2. edycji kampanii "Chcę to przeżyć". W ramach kampanii 600 osób z 6 miast będzie realizować prezenty przeżycia z oferty Katalogu Marzeń i relacjonować je w kanałach social media.
Marcowy Artemis Openhouse za nami
9 marca 2018 miały miejsce w Opolu, pierwsze w tym roku prezentacje wielkoformatowych maszyn do druku LED, UV i solwentowego marki Artemis.
Mcdonald’s nagrodzony za działania rekrutacyjno-wizerunkowe
Nagroda specjalna Jury za całość działań employerbrandingowych i trzy wyróżnienia – to zdobycze McDonald’s z wczorajszej gali konkursu EB Kreator, w którym nagradzane są najlepsze działania wizerunkowe i rekrutacyjne.
L'Oréal Paris rozszerza kontrakt ambasadorski z Grażyną Torbicką
Grażyna Torbicka dołączyła do elitarnego grona światowych ambasadorek L'Oréal Paris w 2016 roku – jako pierwsza w historii Polka, obok postaci takich jak Helen Mirren, Julianne Moore czy Naomi Watts, reprezentuje markę zarówno w kraju, jak i na świecie.
 
Signs.pl - Portal polskiej reklamy wizualnej © 1997-2018 ICOS. Wszystkie prawa zastrzeżone