logo
WIADOMOŚCI

Włączenie Alma Trend w struktury Integart bodźcem do regionalizacji Centrum HP Demo Lab

  S 25.07.2018, przeczytano 901 razy
ilustracjastrzałka

Dekadę istnienia technologii HP Latex na rynku Integart chce w szczególny sposób podkreślić, a na kolejną planuje wprowadzić nowe programy i być jeszcze bliżej swoich Klientów. Mamy świadomość, że dobra technologia to nie wszystko. Dobra technologia wymaga równie dobrego procesu wsparcia posprzedażowego oraz serwisu czyli zaplecza, które zabezpieczy każdą produkcję. W drugim półroczu wszystkim naszym Klientom zapewnimy możliwość skorzystania z opracowanych, przez nas wewnętrznie, Programów Partnerskich i dostosowanych do obecnych potrzeb, spełniających wymagania rynku Procedur Obsługi Klienta.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/wlaczenie-alma-trend-w-struktury-integart-bodzcem-do-regionalizacji-centrum-hp-demo-lab,37365,artykul.html

Wsparcie serwisowe i marketingowe to będą dwie równoległe płaszczyzny na bazie których będziemy budować swoją przewagę rynkową i dalszą strategię. Wraz z włączeniem spółki Alma Trend w struktury Integart przygotowujemy regionalizację naszego centrum HP Demo Lab. To właśnie nasze centrum demonstracyjne na początku drogi z technologią HP Latex okazało się dużym sukcesem, ponieważ poprzednio większość dystrybutorów oferowało tylko sprzedaż drukarek. My natomiast postanowiliśmy zaprezentować naszym Klientom wszystkie zalety technologii lateksowej, ale przede wszystkim zaprezentować gotowe produkty, które dzięki niej możemy wyprodukować i które mogą pomóc im się rozwijać. Produkty, dzięki którym klient może generować wyższe marze i wyższe zyski.

Czas na Poznań, Warszawę, Kraków, Katowice i Gdańsk

Dziś III generacja technologii HP Latex pozwala produkować naszym klientom wysoko wolumenowe realizacje takie jak kampanie banerowe, rebrending stacji, sieci sklepów, powierzchni handlowych czy całych flot samochodowych. Dodatkowo każdy posiadacz drukarki HP Latex może w pełni eksplorować rynek reklamy wewnętrznej przy wykorzystaniu dekoracji.

Dzisiaj chcemy podzielić się naszym zebranym doświadczeniem z jeszcze większą grupą odbiorców, chcemy być jeszcze bliżej naszych klientów bo uważamy, że w dzisiejszym zmieniającym się świecie ważne jest mieć dostęp do wiedzy. Regionalizacja centrów demonstracyjnych ma na celu podzielenie się tą wiedzą z naszymi Klientami w Regionach. Cenimy czas naszych Klientów, dlatego zdecydowaliśmy się zainwestować znaczne środki i czas na stworzenie, docelowo, 5 regionalnych Centrów Demonstracyjnych w miastach takich jak: Poznań, Warszawa, Kraków, Katowice i Gdańsk.

To inwestycja przede wszystkim w infrastrukturę, tak ażeby jak najlepiej przekazać doświadczenia naszym Klientom. W każdym z ośrodków znajdzie się powierzchnia wystawiennicza, gdzie prezentować będziemy urządzenia i technologie a na miejscu znajdować się będzie przeszkolony i kompetentny personel, który z przyjemnością będzie dzielił się wiedzą i pomagał naszym Klientom, doradzając w kwestii doboru materiałów i organizacji nowoczesnej pracowni reklamowej czy agencji.

Dodatkowo, w przyszłym roku planujemy rozbudowę Centrum HP Demo Lab we Wrocławiu, w Błoniu, które będzie centralnym ośrodkiem prezentacji urządzeń nie tylko do druku. W perspektywie krótkiego okresu planujemy rozwinąć kluczowe narzędzia wspierające naszych Klientów – mianowicie szkolenia z zakresu druku i stworzyć najbardziej profesjonalne Centrum Szkoleniowe dla naszej branży. Dziś to wszystko jest możliwe dzięki połączeniu potencjału obu firm, Integart i AlmaTrend. Razem tworząc prawie 200 osobowe przedsiębiorstwo jesteśmy gotowi na wyzwania, kolejnych 10 lat.

Zapraszamy do odwiedzenia strony www.hplatex.pl/wsparcie-marketingowe, gdzie można uzyskać szczegółowe informacje. Nie można przejść obojętnie obok HP Latex. Zapraszamy do zakupu urządzeń! Decyzja zakupowa aktywuje Twój Voucher!

Trwa wyjątkowa Kampania z rabatem!

Zrealizuj voucher o wartości 10.000 zł!

Podejmując decyzję o zakupie drukarki z okazji 10-cio lecia HP Latex czeka na Was 500 Voucherów, o wartości do 10 000 zł. Aktywuj go kupując drukarkę! Wykorzystaj możliwość i odbierz: dowolne media, materiały eksploatacyjne czy narzędzia marketingowe. Wystarczy, że zostawisz swoje dane a skontaktujemy się z Tobą lub pobierz swój Voucher online i napisz do nas.

Źródło: Integart

www.integart.com.pl

S - Tekst sponsorowany opublikowany na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale:

Założycielka przychodni Animal Center wystąpiła w kampanii T-mobile
Kiedy Zofia Gaińska postanowiła założyć własną przychodnię weterynaryjną specjalizującą się w rehabilitacji zwierząt, w Polsce ta dziedzina dopiero kiełkowała. Dziś Animal Center to już dwie placówki w Warszawie oraz kilkanaście tysięcy fanów w mediach społecznościowych. W codziennym kontakcie z klientami Zofia wykorzystuje możliwości internetu, a ostatnio wystąpiła...
Automatic Letter Bender z kompleksową obsługą klienta
Mocną stroną firmy Automatic Letter Bender jest szeroka, kompletna oferta obejmująca zaawansowane technologicznie giętarki do liter 3d, wysokiej jakości plotery frezujące CNC Router Black Series, spawarkę laserową oraz akcesoria do budowy liter 3d– taśmy, kleje, ręczne narzędzia. Jesteśmy znani również z efektywnego serwisu i szybko reagującego Działu Obsługi Klienta.
Brandglow dla Ministerstwa Cyfryzacji
„e-Zamówienia, elektroniczne zamówienia publiczne” to program realizowany przy wsparciu Unii Europejskiej, mający na celu usprawnienie i przyspieszenie procedur związanych z zamówieniami publicznymi. W ramach programu powstanie szereg udogodnień, które z jednej strony pomogą oferentom na prezentację ich ofert z drugiej - instytucjom nadzorującym, pozwolą na pełną kontrolę nad...
Oddział Dziecięcy makowskiego szpitala pełen barw
Dzięki autorskiemu programowi społecznemu FFiL Śnieżka SA „Dziecięcy świat w kolorach”, Oddział Dziecięcy szpitala w Makowie Mazowieckim zyskał nowe oblicze. Jego sale i korytarz ozdobiły kolorowe malunki, wśród których znajdziemy m.in. motywy barwnej łąki z akcentem czerwonych maków, nawiązujących do nazwy miasta. Uroczyste otwarcie odmalowanej...
50 czujników od Eurobanku: 2. edycja kampanii #Bezsmogu
Mysłowice, Jarosław, Turek, Głogów czy Starogard Gdański - to tylko kilka z 50 miejscowości, w których eurobank zainstalował kolejne czujniki smogu w swoich placówkach w ramach 2. edycji kampanii #BezSmogu. Bank zainicjował kampanię w 2017 r. jako swoją odpowiedź na smog – problem społeczny, który dotyczy każdego z nas i z którym trzeba się zmierzyć tu i teraz.
 
Signs.pl - Portal polskiej reklamy wizualnej
© 1997-2018 ICOS
. Wszystkie prawa zastrzeżone