logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Włączenie Alma Trend w struktury Integart bodźcem do regionalizacji Centrum HP Demo Lab

  S 25.07.2018, przeczytano 1156 razy
ilustracjastrzałka

Dekadę istnienia technologii HP Latex na rynku Integart chce w szczególny sposób podkreślić, a na kolejną planuje wprowadzić nowe programy i być jeszcze bliżej swoich Klientów. Mamy świadomość, że dobra technologia to nie wszystko. Dobra technologia wymaga równie dobrego procesu wsparcia posprzedażowego oraz serwisu czyli zaplecza, które zabezpieczy każdą produkcję. W drugim półroczu wszystkim naszym Klientom zapewnimy możliwość skorzystania z opracowanych, przez nas wewnętrznie, Programów Partnerskich i dostosowanych do obecnych potrzeb, spełniających wymagania rynku Procedur Obsługi Klienta.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/wlaczenie-alma-trend-w-struktury-integart-bodzcem-do-regionalizacji-centrum-hp-demo-lab,37365,artykul.html

Wsparcie serwisowe i marketingowe to będą dwie równoległe płaszczyzny na bazie których będziemy budować swoją przewagę rynkową i dalszą strategię. Wraz z włączeniem spółki Alma Trend w struktury Integart przygotowujemy regionalizację naszego centrum HP Demo Lab. To właśnie nasze centrum demonstracyjne na początku drogi z technologią HP Latex okazało się dużym sukcesem, ponieważ poprzednio większość dystrybutorów oferowało tylko sprzedaż drukarek. My natomiast postanowiliśmy zaprezentować naszym Klientom wszystkie zalety technologii lateksowej, ale przede wszystkim zaprezentować gotowe produkty, które dzięki niej możemy wyprodukować i które mogą pomóc im się rozwijać. Produkty, dzięki którym klient może generować wyższe marze i wyższe zyski.

Czas na Poznań, Warszawę, Kraków, Katowice i Gdańsk

Dziś III generacja technologii HP Latex pozwala produkować naszym klientom wysoko wolumenowe realizacje takie jak kampanie banerowe, rebrending stacji, sieci sklepów, powierzchni handlowych czy całych flot samochodowych. Dodatkowo każdy posiadacz drukarki HP Latex może w pełni eksplorować rynek reklamy wewnętrznej przy wykorzystaniu dekoracji.

Dzisiaj chcemy podzielić się naszym zebranym doświadczeniem z jeszcze większą grupą odbiorców, chcemy być jeszcze bliżej naszych klientów bo uważamy, że w dzisiejszym zmieniającym się świecie ważne jest mieć dostęp do wiedzy. Regionalizacja centrów demonstracyjnych ma na celu podzielenie się tą wiedzą z naszymi Klientami w Regionach. Cenimy czas naszych Klientów, dlatego zdecydowaliśmy się zainwestować znaczne środki i czas na stworzenie, docelowo, 5 regionalnych Centrów Demonstracyjnych w miastach takich jak: Poznań, Warszawa, Kraków, Katowice i Gdańsk.

To inwestycja przede wszystkim w infrastrukturę, tak ażeby jak najlepiej przekazać doświadczenia naszym Klientom. W każdym z ośrodków znajdzie się powierzchnia wystawiennicza, gdzie prezentować będziemy urządzenia i technologie a na miejscu znajdować się będzie przeszkolony i kompetentny personel, który z przyjemnością będzie dzielił się wiedzą i pomagał naszym Klientom, doradzając w kwestii doboru materiałów i organizacji nowoczesnej pracowni reklamowej czy agencji.

Dodatkowo, w przyszłym roku planujemy rozbudowę Centrum HP Demo Lab we Wrocławiu, w Błoniu, które będzie centralnym ośrodkiem prezentacji urządzeń nie tylko do druku. W perspektywie krótkiego okresu planujemy rozwinąć kluczowe narzędzia wspierające naszych Klientów – mianowicie szkolenia z zakresu druku i stworzyć najbardziej profesjonalne Centrum Szkoleniowe dla naszej branży. Dziś to wszystko jest możliwe dzięki połączeniu potencjału obu firm, Integart i AlmaTrend. Razem tworząc prawie 200 osobowe przedsiębiorstwo jesteśmy gotowi na wyzwania, kolejnych 10 lat.

Zapraszamy do odwiedzenia strony www.hplatex.pl/wsparcie-marketingowe, gdzie można uzyskać szczegółowe informacje. Nie można przejść obojętnie obok HP Latex. Zapraszamy do zakupu urządzeń! Decyzja zakupowa aktywuje Twój Voucher!

Trwa wyjątkowa Kampania z rabatem!

Zrealizuj voucher o wartości 10.000 zł!

Podejmując decyzję o zakupie drukarki z okazji 10-cio lecia HP Latex czeka na Was 500 Voucherów, o wartości do 10 000 zł. Aktywuj go kupując drukarkę! Wykorzystaj możliwość i odbierz: dowolne media, materiały eksploatacyjne czy narzędzia marketingowe. Wystarczy, że zostawisz swoje dane a skontaktujemy się z Tobą lub pobierz swój Voucher online i napisz do nas.

Źródło: Integart

www.integart.com.pl

S - Tekst sponsorowany opublikowany na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Dni Otwarte z ploterami Artemis – 21 marca 2019
W pierwszy dzień wiosny, dystrybutor szerokoformatowych drukarek Artemis – firma Atrium Centrum Ploterowe z Opola – zaprezentuje podczas Dni Otwartych, dwa urządzenia o szerokości roboczej 320 cm.
Bartłomiej Topa nowym ambasadorem marki Mitsubishi
Polski oddział Mitsubishi Motors nawiązał współpracę z cenionym aktorem - Bartłomiejem Topa, który będzie pełnił rolę ambasadora marki. Znany z dużego oraz małego ekranu oraz sceny teatralnej i cieszący się ogromnym uznaniem widzów i krytyków Bartłomiej Topa będzie promował najnowsze wcielenie znanego SUV-a Mitsubishi Outlander. Kluczyki do nowego auta przekazał aktorowi...
Blikomania: milion na nagrody za codzienne płatności Blikiem
Wystartowała nowa edycja popularnej BLIKOMANII – loterii Polskiego Standardu Płatności. Każdy, kto zarejestruje się w loterii i będzie regularnie płacić BLIKIEM do 21 sierpnia br., może codziennie wygrać 100 lub 1000 zł. Dodatkowo będzie mógł wygrać nagrodę główną czyli 100 000 zł.
Imagine z nowym New Business Directorem
IMAGINE poszerza zespół – do agencji dołącza Mariusz Parol, który będzie odpowiadał za przygotowanie strategii sprzedaży i rozwinięcie działu new business.
STS i KSW przedłużają kontrakt
STS oraz Federacja KSW podjęły decyzję o przedłużeniu współpracy. Porozumienie zawarto na najbliższy rok – obejmować będzie co najmniej 5 gal KSW zaplanowanych w 2019 roku. Dotychczasowa współpraca bukmachera z Federacją trwa od lutego 2018 roku.  
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764