logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Wojtek Dagiel z McCann Warsaw nominowany do tytułu Człowiek Reklamy 2012

  PR 25.09.2012, przeczytano 3690 razy
ilustracjastrzałka

Wojtek Dagiel – Creative Director z agencji McCann Warsaw został nominowany przez magazyn Brief do tytułu „Człowiek Reklamy 2012”. Nominacjami wyróżniono jedynie trzy osoby związane z branżą reklamową w Polsce.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/wojtek-dagiel-z-mccann-warsaw-nominowany-do-tytulu-czlowiek-reklamy-2012,16733,artykul.html

Wojtek Dagiel pracuje w agencji McCann Warsaw (wcześniej McCann Erickson) od 1996, na stanowisku zarządzającego zespołem kreacji od 2004 roku. Wielokrotnie nagradzany w plebiscytach i konkursach reklamowych, m.in.: Kreatura, Złote Orły, Golden Hammer, Epica, Cannes Lions czy Effie, jeden z czołowych polskich umysłów kreatywnych branży reklamowej.

W trakcie swojego kilkunastoletniego doświadczenia w reklamie, prowadził projekty m.in. dla Kompanii Piwowarskiej, MTV, Coca-Coli, Converse, Ranigastu, Microsoftu, General Motors, Renault,  Hochlandu, Biedronki, Loreal'a, Algidy, Plus GSM, Nescafe, PZU, Camel'a, Sanofi, Boots Healthcare, Siemens'a, Warki Strong i Warki Jasne Pełne, HP, Amnesty International,  PCK i Niebieskiej Linii.

Tegoroczne wyróżnienie uzyskał za kampanię „Hołd” zrealizowaną na zlecenie Kompanii Piwowarskiej, dla piwa Lech Premium. Kampania ta została wpisana w klimat letniej, szalonej zabawy, z serią intrygujących haseł odzwierciedlających wartości cenione przez markę, tj.: spontaniczność, odwagę, dynamizm. Koncepcja kreatywna zaproponowana przez McCann we współpracy z Kompanią Piwowarską, zakładała komunikację innowacji produktowej przy jednoczesnej realizacji złożonej strategii wizerunkowej marki. Kampania reklamowa marki Lech Premium została uznana za jedną z najlepszych na rynku polskim, stając się głównym  tematem kwietniowych rozmów internautów - w miesiącu inauguracji nowej odsłony reklamowej produktu.

Magazyn Brief
po raz kolejny wyłoni ludzi, którzy na przestrzeni ostatnich 12 miesięcy najbardziej przysłużyli się rozwojowi branży komunikacji marketingowej.  Zwycięzcy plebiscytu zostaną ogłoszeni podczas uroczystej gali organizowanej przez Brief 27 września. Tytuły zostaną przyznane w pięciu kategoriach: człowiek marketingu i sprzedaży, człowiek mediów, człowiek reklamy, gwiazda reklamy oraz manager marketingu miejsc Brief for Poland.

Źródło: McCann Warsaw

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

IV Konferencja Olimp Marketplace: sekrety skutecznej sprzedaży online
Już 27 września w warszawskim Multikinie Złote Tarasy odbędzie się IV edycja Konferencji Olimp Marketplace. To wydarzenie jest przeznaczone dla wszystkich, którzy chcą zwiększyć swoje wyniki sprzedażowe na Allegro, Amazon, eMAG, Kaufland, Pigu, Empik i 17 innych platformach.
DIMAQ Day wkrótce w trzech polskich miastach
Na ewolucję współczesnego digital marketingu wpływa wiele czynników, a do najważniejszych należy zaliczyć rozwój sztucznej inteligencji, zmieniające się potrzeby odbiorców, coraz większe znaczenie cyberbezpieczeństwa oraz kształtowanie się nowych grup konsumentów. To właśnie między innymi te kwestie zostaną poruszone podczas tegorocznej konferencji DIMAQ Day, którą...
Dolina Dobra rusza z kampanią „ŚniadaTAK”
BudzeNIE, ubieraNIE, śniadaNIE, czekaNIE na autobus – czy każdy poranek musimy zaczynać na „NIE”? Dolina Dobra ruszyła z kampanią „ŚniadaTAK”, w której pokazuje, że jeśli zaczniesz dzień pozytywnie to wszystko inne też jest na „TAK”. Kampania koncentruje się na sposobach na szybkie, pożywne i lekkie śniadania.
Saint-Gobain, lider w dziedzinie lekkiego i zrównoważonego budownictwa, wybrał Havas PR Warsaw do współpracy związanej z działaniami komunikacyjnymi na rynku w Ukrainie. Agencja jest odpowiedzialna za doradztwo strategiczne, a także działania obszaru hub management i poprowadzi projekt we współpracy z Havas PR Kyiv. 
PR Calling z obsługą funduszu YouNick Mint
Do grona stałych klientów PR Calling dołączył YouNick Mint – fundusz VC od 12 lat inwestujący w projekty deep tech w sektorach Healthcare i Industry 4.0. W ramach współpracy agencja wesprze YouNick Mint w zwiększeniu widoczności na rynku inwestycji venture capital poprzez budowanie relacji z mediami i kluczowymi interesariuszami.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764