logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

WP Pilot z nowym pakietem kanałów informacyjnych

  PR 06.06.2022, przeczytano 397 razy

WP Pilot rozszerza swoją ofertę. Najpopularniejsza w Polsce platforma telewizji online prezentuje pakiet NEWS, w którym znajdują się najważniejsze polskie oraz zagraniczne kanały informacyjne.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/wp-pilot-z-nowym-pakietem-kanalow-informacyjnych,396178,artykul.html

W pakiecie NEWS, pełnym najświeższych wiadomości z kraju i ze świata na WP Pilot dostępnych jest 11 kanałów: TVN24, TVN24 BiŚ, CNN, CNBC Europe, Sky News, France24 English, France24, News24, Ukraina24, wPolsce.pl, TV Republika.

Listę kanałów otwiera stacja TVN24, pierwsza polska telewizja informacyjna, nadająca program przez całą dobę.

  • TVN BiŚ poświęcony tematyce ekonomicznej oraz międzynarodowej. Dziennikarze wraz
  • z ekspertami prowadzą analizy rynku i ich wpływu na codzienne życie.
  • Sky News to brytyjska stacja informacyjna z licznymi autorskimi programami.
  • CNN nadająca z USA, dostarczy newsy z całego świata.
  • CNBC Europe bogaty w programy o tematyce finansowej, nowinki z parkietów
  • i rynków, a także dyskusje z liderami biznesu.
  • wPolsce i TV Republika to polskie stacje, prezentujące analizę aktualnych wydarzeń
  • i rozmowy z topowymi polskimi ekspertami.
  • Ukraina24, czyli główny kanał informacyjny na Ukrainie.
  • W pakiecie znajdują się też francuskie kanały informacyjne – France 24 nadający po francusku oraz France 24 English w angielskiej wersji językowej.

Źródło: Wirtualna Polska

www.wp.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Sławomir Kamiński szefem działu Foto
Od lutego 2023 r. zespołem Foto "Gazety Wyborczej" i jednocześnie Agencji Wyborcza.pl pokieruje Sławomir Kamiński. To uznany fotoreporter i laureat wielu prestiżowych konkursów fotografii prasowej, m.in. autor Zdjęcia Roku wybranego w konkursie Grand Press Photo 2019, związany z redakcją "Wyborczej" od 30 lat.
Tomasz Korniejew dyrektorem wydawniczym Gazeta.pl
Gazeta.pl ma ambicję, by wychodzić poza utarte schematy i dostarczać użytkownikom interesujące i angażujące treści. Od połowy ubiegłego roku w portalu i jego serwisach zachodzą zmiany organizacyjne, mające na celu usprawnienie pracy zespołu. Wraz z początkiem nowego roku, po dwóch latach pracy jako dyrektor Moto.pl, Tomasz Korniejew awansował w strukturach Gazeta.pl na...
Dorota Żurkowska obejmuje rolę Group Senior Vice President Revenue w Warner Bros. Discovery w Polsce. Na nowym stanowisku będzie odpowiadać za rozwój współpracy z partnerami dystrybucyjnymi, reklamowymi i licencyjnymi. Biuro Reklamy TVN Media będzie raportować bezpośrednio do niej. W związku ze zmianami struktury Piotr Tyborowicz odchodzi z funkcji Dyrektora Biura...
Social media już dawno przestały być tylko przestrzenią rozrywki i rekreacji. Wraz z upowszechnieniem się pracy hybrydowej i wirtualizacją codziennych zadań, coraz częściej social media stają się dla nas źródłem fachowej wiedzy nt. zdrowia. Medycy coraz częściej porzucają pisanie poradników dla pacjentów i wizyty w mediach tradycyjnych na rzecz wideo,...
W jakie zewnętrzne działania reklamowe warto zainwestować w 2023 roku?
W jaki sposób dobrać odpowiednie nośniki reklamowe w 2023 roku? Co będzie na topie i w co warto inwestować? Agencja reklamy zewnetrznej RECEVENT przygotowała zestawienie najpopularniejszych rozwiązań reklamowych, w które warto inwestować w 2023 roku. Sprawdziła także, jak będzie się rozwijał rynek OOH w nadchodzących latach.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764