logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Wrocław: Showroom Unilumin z rozwiązaniami LED

  PR 06.09.2018, przeczytano 1040 razy
ilustracjastrzałka

Urządzenia do Digital Signage oferowane przez ViDiS SA będą dostępne w SHOWROOMIE UNILUMIN we Wrocławiu już od 11 września 2018r. Będzie to miejsce, w którym zarówno partnerzy ViDiS, jak i klienci końcowi będą mogli sprawdzić technologię LED w działaniu jeszcze przed zakupem.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/wroclaw%3A-showroom-unilumin-z-rozwiazaniami-led,37801,artykul.html

Nawiązanie współpracy z Unilumin sprawiło, że ViDiS SA wchodzi na rynek ścian LED. Oferta urządzeń wyświetlających od ViDiS, w której już teraz można znaleźć rozwiązania LCD od LG czy profesjonalną projekcję od Viviteka, zostaje wzbogacona o trzecią technologię: diody LED. Unilumin jest jednym z największych producentów tych rozwiązań - docenianym w wielu europejskich krajach, m.in. w Hiszpanii, Skandynawii czy w Rosji, gdzie dostarczył urządzenia LED na mistrzostwa świata w piłce nożnej. Rozwiązania LED Unilumin posiadają pełną certyfikację CE obejmującą wszelkie możliwe obszary wykorzystania tej technologii.

Aktualnie ViDiS skupia się na rozwiązaniach stałych (tzw. fixed installation) dedykowanych zarówno do użytku wewnątrz budynków jak i na zewnątrz.

ilustracjastrzałka

Oferta jest budowana w oparciu o trzy filary:

 • natychmiastowa dostępność magazynowa kluczowych produktów
 • showroom dostępny dla partnerów handlowych i klientów końcowych
 • wsparcie przy integracji i serwisowaniu produktów

Dzięki natychmiastowej dostępności nawet przy realizacji dużych powierzchni wyświetlaczy możliwe będzie skrócenie okresu oczekiwania na dostawę oraz integrację. Znacznie to skróci czas realizacji zamówień.

W Showroomie Unilumin dostępne będą:

 • ściany LED i dedykowane ekrany marki Unilumin: rozwiązania outdoor o pixel pitch 4.8; rozwiązania indoor o większej jasności i pixel pitch 3.9; rozwiązania indoor o pixel pitch 2.6; rozwiązania UTV-P – multimedialne roll-upy
 • monitory biznesowe LG: ekrany biznesowe OLED; wyświetlacze stretch

Na zainteresowanych rozwiązaniami Digital Signage – czekają również:

 • rozwiązania montażowe marki B-Tech
 • systemy do prezentacji bezprzewodowej NovoConnect
 • projektory marki Vivitek oraz Viewsonic
 • ekrany projekcyjne Projecta
 • monitory interaktywne Avtek TouchScreen
 • systemy do wideokonferencji Yamaha UC / Aver

OFICJALNE OTWARCIE
Wtorek, 11 września, 12:00-18:00.
ADRES
Showroom Unilumin
Wrocław, ul. Zwycięska 20a

ilustracjastrzałka

W kolejnych dniach Showroom Unilumin będzie dostępny dla chętnych po wcześniejszym umówieniu (showroom[at]unilumin.pl).

Źródło: ViDiS SA

www.vidis.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Ikea: Święta wśród ludzi, nie wśród mebli
Stylowa lampa, wygodne krzesło, gustowny talerz. Dla pani Zofii to jedyni towarzysze śniadań, obiadów i kolacji codziennie od czterech lat. Starsze osoby często mierzą się z samotnością, którą w Święta odczuwają szczególnie dotkliwie. 10 grudnia br. startuje nowa kampania „Święta wśród ludzi, nie wśród mebli”, w której IKEA...
Karnawałowa aktywacja marki Captain Jack
Do Polski zbliża się najgorętszy okres w roku – karnawał pod banderą Captain Jack. Wszyscy śmiałkowie będą mieli szansę powalczyć o imprezowe wyjazdy na karaibskie wyspy. Promocję wesprze silna kampania ATL, BTL oraz działania w digitalu i social mediach z udziałem topowych influencerów.
Świąteczne ciężarówki Coca-Cola odwiedzą Chorzele, Sandomierz i Iławę
Już wiemy, gdzie w tym roku zawitają legendarne ciężarówki Coca-Cola! Wskazali je sami mieszkańcy, oddając rekordową ilość głosów na swoje miasta w konkursie, zorganizowanym przez Coca-Cola. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu internautów, świąteczny konwój wraz z mocą atrakcji przyjedzie do Chorzel, Sandomierza i Iławy.
Ponad 1,5 tys. złotych wyda polski konsument na sprawy związane z organizacją  tegorocznych świąt. Jak co roku, ważne miejsce w budżecie zajmą nie tylko prezenty, ale także świąteczne zakupy spożywcze.
Na święta Polacy chętnie wracają do rodzinnego domu, ale na podróże wydadzą mniej niż na prezenty
Już niebawem ponad 14 milionów Polaków wsiądzie do samochodów, pociągów oraz na pokłady samolotów i ruszy w podróż do rodzinnych domów, aby wspólnie z bliskimi spędzić święta Bożego Narodzenia. W  najnowszym badaniu pt. „Driving home for Christmas” Mastercard zgłębił temat powrotów do domu...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764