logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Wrocław: Showroom Unilumin z rozwiązaniami LED

  PR 06.09.2018, przeczytano 889 razy
ilustracjastrzałka

Urządzenia do Digital Signage oferowane przez ViDiS SA będą dostępne w SHOWROOMIE UNILUMIN we Wrocławiu już od 11 września 2018r. Będzie to miejsce, w którym zarówno partnerzy ViDiS, jak i klienci końcowi będą mogli sprawdzić technologię LED w działaniu jeszcze przed zakupem.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/wroclaw%3A-showroom-unilumin-z-rozwiazaniami-led,37801,artykul.html

Nawiązanie współpracy z Unilumin sprawiło, że ViDiS SA wchodzi na rynek ścian LED. Oferta urządzeń wyświetlających od ViDiS, w której już teraz można znaleźć rozwiązania LCD od LG czy profesjonalną projekcję od Viviteka, zostaje wzbogacona o trzecią technologię: diody LED. Unilumin jest jednym z największych producentów tych rozwiązań - docenianym w wielu europejskich krajach, m.in. w Hiszpanii, Skandynawii czy w Rosji, gdzie dostarczył urządzenia LED na mistrzostwa świata w piłce nożnej. Rozwiązania LED Unilumin posiadają pełną certyfikację CE obejmującą wszelkie możliwe obszary wykorzystania tej technologii.

Aktualnie ViDiS skupia się na rozwiązaniach stałych (tzw. fixed installation) dedykowanych zarówno do użytku wewnątrz budynków jak i na zewnątrz.

ilustracjastrzałka

Oferta jest budowana w oparciu o trzy filary:

 • natychmiastowa dostępność magazynowa kluczowych produktów
 • showroom dostępny dla partnerów handlowych i klientów końcowych
 • wsparcie przy integracji i serwisowaniu produktów

Dzięki natychmiastowej dostępności nawet przy realizacji dużych powierzchni wyświetlaczy możliwe będzie skrócenie okresu oczekiwania na dostawę oraz integrację. Znacznie to skróci czas realizacji zamówień.

W Showroomie Unilumin dostępne będą:

 • ściany LED i dedykowane ekrany marki Unilumin: rozwiązania outdoor o pixel pitch 4.8; rozwiązania indoor o większej jasności i pixel pitch 3.9; rozwiązania indoor o pixel pitch 2.6; rozwiązania UTV-P – multimedialne roll-upy
 • monitory biznesowe LG: ekrany biznesowe OLED; wyświetlacze stretch

Na zainteresowanych rozwiązaniami Digital Signage – czekają również:

 • rozwiązania montażowe marki B-Tech
 • systemy do prezentacji bezprzewodowej NovoConnect
 • projektory marki Vivitek oraz Viewsonic
 • ekrany projekcyjne Projecta
 • monitory interaktywne Avtek TouchScreen
 • systemy do wideokonferencji Yamaha UC / Aver

OFICJALNE OTWARCIE
Wtorek, 11 września, 12:00-18:00.
ADRES
Showroom Unilumin
Wrocław, ul. Zwycięska 20a

ilustracjastrzałka

W kolejnych dniach Showroom Unilumin będzie dostępny dla chętnych po wcześniejszym umówieniu (showroom[at]unilumin.pl).

Źródło: ViDiS SA

www.vidis.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Kultura druku, kultura na wydrukach
Myśląc o technice druku przede wszystkim pojawiają się w naszych umysłach skojarzenia z produkcją książek czy gazet. Komuś do głowy przyjdzie być może jeszcze druk różnych materiałów na użytek domowy lub biurowy. I to właściwie tyle. Tymczasem bez druku wiele obszarów ludzkiej działalności, w tym także kultura, byłoby o wiele uboższych, jeśli w...
Nie żyje Rosław Szaybo
Nie żyje Rosław Szaybo - grafik, projektant okładek płyt, książek, ilustrator, fotografik. Jego prace zdobią niezliczone wydania płyt m.in. Krzysztofa Komedy, Czesława Niemena, Eltona Johna, Janis Joplin, Roya Orbisona czy Judas Priest.
Bezpieczeństwo współpracy z programem Not Recommend
W każdym biznesie można wymienić najważniejsze cechy przesądzające o udanej współpracy. Należą do nich solidność, jaką powinni wykazywać się kontrahenci, a także bezpośrednio z nią związane poczucie bezpieczeństwa. Zdarza się jednak, że partner biznesowy nie wywiązuje się z ustaleń.
Agencja 180heartbeats + Jung v Matt dołączyła do grona polskich firm, które potrafią tworzyć wysokiej jakości akcje dla Asystenta Google.
W sklepach Kaufland ruszyła akcja SOS Wioski Dziecięce i P&G
Procter & Gamble wraz z siecią sklepów Kaufland oraz Organizacją SOS Wioski Dziecięce ponownie ruszają z akcją „Czyste pomaganie”. Do 12 czerwca kupując produkty Fairy, Ariel, Vizir, Lenor, Ambi Pur w sklepach Kaufland konsumenci pomagają sfinansować posiłki dla dzieci w potrzebie.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764