logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Wrocław: Showroom Unilumin z rozwiązaniami LED

  PR 06.09.2018, przeczytano 818 razy
ilustracjastrzałka

Urządzenia do Digital Signage oferowane przez ViDiS SA będą dostępne w SHOWROOMIE UNILUMIN we Wrocławiu już od 11 września 2018r. Będzie to miejsce, w którym zarówno partnerzy ViDiS, jak i klienci końcowi będą mogli sprawdzić technologię LED w działaniu jeszcze przed zakupem.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/wroclaw%3A-showroom-unilumin-z-rozwiazaniami-led,37801,artykul.html

Nawiązanie współpracy z Unilumin sprawiło, że ViDiS SA wchodzi na rynek ścian LED. Oferta urządzeń wyświetlających od ViDiS, w której już teraz można znaleźć rozwiązania LCD od LG czy profesjonalną projekcję od Viviteka, zostaje wzbogacona o trzecią technologię: diody LED. Unilumin jest jednym z największych producentów tych rozwiązań - docenianym w wielu europejskich krajach, m.in. w Hiszpanii, Skandynawii czy w Rosji, gdzie dostarczył urządzenia LED na mistrzostwa świata w piłce nożnej. Rozwiązania LED Unilumin posiadają pełną certyfikację CE obejmującą wszelkie możliwe obszary wykorzystania tej technologii.

Aktualnie ViDiS skupia się na rozwiązaniach stałych (tzw. fixed installation) dedykowanych zarówno do użytku wewnątrz budynków jak i na zewnątrz.

ilustracjastrzałka

Oferta jest budowana w oparciu o trzy filary:

 • natychmiastowa dostępność magazynowa kluczowych produktów
 • showroom dostępny dla partnerów handlowych i klientów końcowych
 • wsparcie przy integracji i serwisowaniu produktów

Dzięki natychmiastowej dostępności nawet przy realizacji dużych powierzchni wyświetlaczy możliwe będzie skrócenie okresu oczekiwania na dostawę oraz integrację. Znacznie to skróci czas realizacji zamówień.

W Showroomie Unilumin dostępne będą:

 • ściany LED i dedykowane ekrany marki Unilumin: rozwiązania outdoor o pixel pitch 4.8; rozwiązania indoor o większej jasności i pixel pitch 3.9; rozwiązania indoor o pixel pitch 2.6; rozwiązania UTV-P – multimedialne roll-upy
 • monitory biznesowe LG: ekrany biznesowe OLED; wyświetlacze stretch

Na zainteresowanych rozwiązaniami Digital Signage – czekają również:

 • rozwiązania montażowe marki B-Tech
 • systemy do prezentacji bezprzewodowej NovoConnect
 • projektory marki Vivitek oraz Viewsonic
 • ekrany projekcyjne Projecta
 • monitory interaktywne Avtek TouchScreen
 • systemy do wideokonferencji Yamaha UC / Aver

OFICJALNE OTWARCIE
Wtorek, 11 września, 12:00-18:00.
ADRES
Showroom Unilumin
Wrocław, ul. Zwycięska 20a

ilustracjastrzałka

W kolejnych dniach Showroom Unilumin będzie dostępny dla chętnych po wcześniejszym umówieniu (showroom[at]unilumin.pl).

Źródło: ViDiS SA

www.vidis.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Dni Otwarte z ploterami Artemis – 21 marca 2019
W pierwszy dzień wiosny, dystrybutor szerokoformatowych drukarek Artemis – firma Atrium Centrum Ploterowe z Opola – zaprezentuje podczas Dni Otwartych, dwa urządzenia o szerokości roboczej 320 cm.
Bartłomiej Topa nowym ambasadorem marki Mitsubishi w Polsce
Polski oddział Mitsubishi Motors nawiązał współpracę z cenionym aktorem - Bartłomiejem Topa, który będzie pełnił rolę ambasadora marki. Znany z dużego oraz małego ekranu oraz sceny teatralnej i cieszący się ogromnym uznaniem widzów i krytyków Bartłomiej Topa będzie promował najnowsze wcielenie znanego SUV-a Mitsubishi Outlander. Kluczyki do nowego...
Blikomania: milion na nagrody za codzienne płatności Blikiem
Wystartowała nowa edycja popularnej BLIKOMANII – loterii Polskiego Standardu Płatności. Każdy, kto zarejestruje się w loterii i będzie regularnie płacić BLIKIEM do 21 sierpnia br., może codziennie wygrać 100 lub 1000 zł. Dodatkowo będzie mógł wygrać nagrodę główną czyli 100 000 zł.
Imagine z nowym New Business Directorem
IMAGINE poszerza zespół – do agencji dołącza Mariusz Parol, który będzie odpowiadał za przygotowanie strategii sprzedaży i rozwinięcie działu new business.
STS i KSW przedłużają kontrakt
STS oraz Federacja KSW podjęły decyzję o przedłużeniu współpracy. Porozumienie zawarto na najbliższy rok – obejmować będzie co najmniej 5 gal KSW zaplanowanych w 2019 roku. Dotychczasowa współpraca bukmachera z Federacją trwa od lutego 2018 roku.  
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764