Wrocław: [Wrocław] Operator MIMAKI UV, 3 zmiana

31.05.2023
Wynagrodzenie: 6 000,00 zł
Brak terminu ważności oferty
Odsłon: 893

Lokalizacja pracy:
Region: Dolnośląskie
Miasto: Wrocław
Lokalizacja: Bielany Wrocławskie / Klecina
Zatrudnienie: od zaraz.

O firmie:
GRUPA GLASSO to firma mająca ugruntowaną pozycję na polskim rynku wśród firm produkujących ekskluzywne statuetki i gadżety reklamowe.

Kogo szukamy?
Poszukujemy osoby na stanowisko: Operator Drukarki UV MIMAKI (3 zmiana, 22:00-6:00)

Zakres obowiązków
• weryfikacja i przygotowywanie plików do druku
• drukowanie na maszynach cyfrowych MIMAKI
• bieżąca kontrola procesu druku oraz jakości produktu końcowego

Od Kandydatów oczekujemy:
• minimum dwuletnie doświadczenie z zakresu druku cyfrowego
• biegła znajomość programów z pakietu Adobe
• znajomość zagadnień DTP
• znajomość oprogramowania COREL

Oferujemy:
• wynagrodzenie 6.000- 8.000 brutto
• stałe, stabilne zatrudnienie
• możliwość rozwoju zawodowego
• podnoszenie własnych kwalifikacji
• dobre warunki pracy oraz miłą atmosferę
• praca przy wyjątkowych i unikalnych projektach

W dokumentach aplikacyjnych prosimy zamieścić oświadczenie o następującej treści: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883). Informujemy jednocześnie, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami

Ogłoszenie pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/wroclaw-operator-mimaki-uv%2C-3-zmiana%2C-wroclaw,90182,ogloszenie.html

Ofertę złożył: glasso
GLASSO Pawel Szczerba
Telefon: +713984779
Kontakt: Pawel Szczerba
Kobierzycka 18A, Wrocław
e-mail: p.szczerba@grupaglasso.pl

Konto glasso nie zostało zweryfikowane pod kątem tożsamości lub użytkownik ukrył informację o weryfikacji.