logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Portfolio: Wsparcie w walce z wirusami - Opus B i Gedeon Richter

  PR 03.10.2023, przeczytano 577 razy
ilustracjastrzałka

Ruszyła kampania Groprinosin Forte. To kolejna odsłona długotrwałej współpracy Opus B i Gedeon Richter.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/portfolio%3A-wsparcie-w-walce-z-wirusami---opus-b-i-gedeon-richter,401570,artykul.html

Tym razem główna idea przekazu to ochrona przed nawracającymi infekcjami wirusowymi górnych dróg oddechowych już od pierwszych objawów. 

Pies Wirus to mocny asset naszej nowej kampanii, silnie wyróżnia komunikację i osadza ją w farmaceutycznej kategorii, która jest bardzo konkurencyjna i silnie komunikowana - mówi Tomek Kosiński, Creative Director w Opus B, nadzorujący realizację kampanii.

Najnowsza kampania marki Groprinosin Forte to kontynuacja działań w ramach platformy komunikacji „Twoje wsparcie w walce z wirusami”. Autorzy działań postawili na lekko humorystyczne i emocjonalne tonality przekazu, po to by angażować konsumentów i budować pozytywny odbiór marki.

Działania obejmą swoim zasięgiem TV, digital oraz print. Spoty wyreżyserował Marek Cichy. Za produkcję odpowiedzialne było studio ISTV Media, efekty specjalne zapewniło studio postprodukcyjne Miło.

Źródło: Opus B

opusb.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

ViralTalk przystąpiło do grona firm członkowskich IAB Polska
Do grona firm członkowskich IAB Polska przystępuje agencja ViralTalk.
Semwaw#2 – startup edition
semWAW 22 marca impreza semWAW powraca do Campusu Google. semWAW#2, czyli bliźniaczy event krakowskiego semKRK w Warszawie, ponownie zgromadzi pasjonatów marketingu internetowego.
Do grona firm członkowskich IAB Polska dołączyła agencja Brandlift.
Współpraca IAB Polska z WSIiZ wchodzi na wyższy poziom
Wyższa Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie współpracuje z IAB Polska od 2017, rozwijając programy kształcenia, wymieniając doświadczenia i standaryzując kompetencje w branży. W ramach tej współpracy kandydaci mogą zdawać egzamin DIMAQ także w Rzeszowie, a nie jak wcześniej tylko w siedzibie IAB Polska w Warszawie. Wszystko za sprawą pierwszego...
Przewodnik po DSA (Akt o Usługach Cyfrowych)
DSA (Digital Services Act, Akt o Usługach Cyfrowych) to jedna z najważniejszych regulacji branży internetowej ostatnich lat, zwana potocznie konstytucją internetu. Jest to akt prawny Unii Europejskiej, który nakłada na firmy cyfrowe w całej UE odpowiedzialność za treści zamieszczane na ich platformach w celu tworzenia bezpieczniejszego środowiska internetowego.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764