logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Wspólna kampania platformy Mam i Multikina

  PR 18.10.2018, przeczytano 960 razy
ilustracjastrzałka

Platforma do obniżania i opłacania rachunków MAM rozpoczęła wspólną kampanię z siecią kin Multikino. W ramach współpracy każdy bilet, przekąski oraz napoje zakupione w barach czterech Multikin w Warszawie, a w kolejnych tygodniach również w innych miastach w Polsce, gwarantują klientom kina możliwość obniżenia rachunków za media: prąd, gaz, telefon, internet i telewizję.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/wspolna-kampania-platformy-mam-i-multikina,379798,artykul.html

Multikino jako pierwsza sieć kin w Polsce rozpoczęło współpracę z platformą MAM. Już od początku października każdy klient tego multipleksu zyskuje wyjątkową szansę na obniżenie swoich rachunków za media. Wystarczy pobrać aplikację MAM na swój telefon i za jej pomocą robić zdjęcia paragonów za zakup biletów lub przekąsek oferowanych w barach Multikina. Zdjęcie paragonu jest weryfikowane, a następnie na jego podstawie przyznawany jest procentowy zwrot tzw. Złotówek MAM, którymi można opłacić rachunki za media.

W ramach prowadzonej wspólnie kampanii już od 12 października w kinach sieci Multikino w Warszawie, a w kolejnych tygodniach również w innych miastach, wyświetlany będzie pierwszy wspólny spot reklamowy. Znajdą się w nim również informacje o partnerach MAM, m.in. innogy Polska, i współpracujących z platformą kontrahentach, takich jak: Media Expert, Deichmann, Orsay, Pandora czy Minty dot.

- Nasze spoty reklamowe zostały przygotowane w konwencji trailerów filmowych i opowiadają historię nawiązującą do komedii romantycznej oraz filmu familijnego. Przygotowując koncepcję kampanii, zainspirowaliśmy się niekwestionowaną popularnością zwiastunów kinowych. To one są najbardziej wyczekiwane przez widzów. Historia, którą opowiadamy, ma pokazać, czym jest MAM w codziennym życiu, a jest odciążeniem od myślenia o rachunkach, które mogą być obniżane i opłacane dzięki dokonywaniu codziennych zakupów z MAM – komentuje Patrycja Ogrodnik, Head of Marketing platformy do obniżania i opłacania rachunków za media MAM. – Kampania będzie miała dwie odsłony. Premiera drugiego spotu pojawi się w kinach już w listopadzie, czyli w czasie rozpoczynjącym świąteczną gorączkę, i tam nasza historia będzie miała swoje rozwinięcie. Bo kogo z nas nie dotknęła nigdy gorączka świątecznych zakupów? MAM ma sposób na to, by świąteczne wydatki dały coś więcej i obniżyły rachunki po świętach – dodaje.

ilustracjastrzałka

Spoty reklamowe zostały przygotowane przez dom produkcyjny FoszerSawicki, a reżyserem „trailerów reklamowych” jest Łukasz Jaworski. W role głównych bohaterów wcielili się Weronika Gos oraz Konrad Wosik.

Współpraca platformy MAM i Multikina obejmuje obecnie kina w Warszawie (Multikino Warszawa Targówek, Ursynów, Wola, Złote Tarasy, Pruszków), ale już w najbliższych tygodniach zostanie rozszerzona na inne obiekty tej sieci w wybranych miastach w Polsce (Szczecin, Poznań, Kraków, Wrocław), a także na bilety kupione online.

Oprócz spotów klienci Multikina będą mogli dowiedzieć się o współpracy również z reklam wyświetlanych na wyświetlaczach LCD oraz broszur informacyjnych wręczanych przed wejściem do kin.

Wspólna kampania potrwa do końca grudnia 2018 r.

Źródło: MAM

www.jamam.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Joomp na wydarzeniach branżowych w styczniu
Dopiero co zaczął się miesiąc, a Joomp już zdążył być obecny na trzech imprezach targowych w tym sezonie. Nie zwalniamy tempa i cały czas promujemy portal Joomp podczas imprez branżowych.
Ikea ogłasza współpracę ze znaną fotografką Annie Leibovitz
Grupa Ingka, największy franczyzobiorca IKEA, opublikowała niedawno roczny raport „IKEA. Życie w domu 2022”. Z badania przeprowadzonego wśród ponad 37 000 osób w 37 krajach wynika, że prawie połowa ludzi na świecie (48%, w Polsce 37%) ma wrażenie, że obraz kreowany przez media nie odzwierciedla realiów ich życia w domu.
Nowość w ofercie Integart – ekologiczne płyty Swedboard® na targach RemaDays 2023
W dniach 1-3 lutego zapraszamy na nasze stoisko F3.22 w hali F Ptak Warsaw Expo, gdzie podczas targów RemaDays 2023 zaprezentujemy nowości w naszym portfolio – kreatywne płyty do konstrukcji 3D o unikalnej strukturze. Materiał, z którego wykonano płyty to najlepsza na rynku sztywna tektura posiadająca certyfikat FSC,...
Rusza nowa kampania Live from PS5
Firma Sony Interactive Entertainment ma przyjemność poinformować o starcie nowej kampanii Live from PS5, zainspirowanej najlepszymi grami dostępnymi na PlayStation 5.
PA1705UL od Sharp/Nec – laserowy projektor instalacyjny LCD  o wysokiej jasności i bezfiltrowej konstrukcji
Sharp NEC Display Solutions Europe zaprezentuje na ISE 2023 nową linię jasnych laserowych projektorów instalacyjnych LCD: NEC PA1705UL (o jasności 17000 lumenów) oraz NEC PA1405UL (z jasnością 14000 lumenów). To kompaktowe, superciche modele do wizualizacji na dużą skalę. Oprócz profesjonalnych możliwości instalacyjnych, nowe modele nie mają...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764