logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Współpraca Solutions.rent z More Bananas trwa już 5 lat

  PR 15.03.2023, przeczytano 211 razy

More Bananas zajmuje się prowadzeniem komunikacji w mediach społecznościowych oraz tworzeniem contentu dla warszawskiego coworkingu - Solutions.Rent. Agencja współpracuje z marką już od 5 lat.  


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/wspolpraca-solutions.rent-z-more-bananas-trwa-juz-5-lat,399300,artykul.html

- Wieloletnia owocna współpraca doskonale pokazuje, że w More Bananas znaleźliśmy przede wszystkim świetnego partnera do prowadzenia działań, mających na celu rozwój naszej marki. Bardzo to cenię - komentuje Marta Kamińska z Solutions.Rent.

Do zadań More Bananas należy prowadzenie kampanii na FB i Linkedinie, tworzenie contentu na bloga oraz wdrożenie nowej strony www (grafika, copywriting, kodowanie). Współpraca między markami została podjęta 5 lat temu, m.in. dzięki przedstawieniu oferty zgodnej z wizją, misją i celami Solutions.Rent.

- Działania marketingowe podjęte w ostatnich latach pomogły firmie rozwinąć się na większą skalę. Wierzymy, że oferta Solutions.Rent dotrze do większej liczby osób zainteresowanych możliwościami przestrzeni coworkingowych. Cenimy sobie dotychczasową współpracę i mamy nadzieję, że będziemy mieli możliwość kontynuowania jej w kolejnych latach - mówi Maja Kaczor, social media specialist w More Bananas.

Za działania dla marki odpowiedzialne są: Maja Kaczor (social media specialist), Agnieszka Gałczyńska (marketing manager) oraz Monika Biernat (graphic designer).

Źródło: More Bananas

www.morebananas.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Raport „Artificial Intelligence SumUp for Business 2022”
Skuteczne budowanie przewag konkurencyjnych wiąże się z dziś wykorzystywaniem najnowocześniejszych dostępnych narzędzi. Jednymi z najpopularniejszych w ostatnim czasie stają się rozwiązania z dziedziny AI, które wspierają biznesy na przeróżnych frontach. Tematyce tej poświęcony jest raport „Artificial Intelligence SumUp for Business 2022” przygotowany we...
Bartosz Walat prelegentem konferencji I love Marketing & Technology
Bartosz Walat, senior copywriter w VMLY&R Poland, poprowadzi prezentację w bloku I love seo & content. W prezentacji pod tytułem "Już wystarczy tego contentu, naprawdę" Bartosz poruszy temat nadprodukcji treści, czyli pułapki, w którą sami czasem wpadamy.
Ultraszybki internet 5G od Plusa
Plus w ramach nowej platformy komunikacyjnej opublikował nowy spot z udziałem Anny Smołowik, Filipa Orlińskiego i Wojciecha Mecwaldowskiego. Zgodnie z założeniami platformy, spot w lekkim i swobodnym stylu pokazuje praktyczne możliwości 5G – tym razem pokazujemy jak 5G sprawdza się w grach. „Dźwignie wszystko i nie laguje” – czyli wszystko, czego potrzebują...
Good One to nowa firm, która przystąpiła do grona firm członkowskich IAB Polska.
Marka Krispol Partnerem kanału Youtube „Pomysł na Dom”
O tym, że Polacy są wielkimi miłośnikami mediów społecznościowych nie trzeba nikogo przekonywać. Przemawia za tym fakt, że większość z nich nie wyobraża sobie dnia bez chwili poświęconej na przeglądnie Facebooka, Instagrama czy YouTube’a. Media społecznościowe pozwalają wypełnić wolny czas oraz są źródłem ciekawego i wartościowego contentu. Właśnie...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764