logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Wszystko, co powinieneś wiedzieć o trendach w komunikacji 2022/2023 - panel IAA Power Hour

  PR 31.03.2022, przeczytano 516 razy
ilustracja

W środę 6 kwietnia o godzinie 15.30 IAA Polska zaprasza na pierwszą odsłonę nowego cyklu paneli interaktywnych - IAA POWER HOUR. Pod zmienioną nazwą i w odświeżonej formule, co miesiąc na odbiorców czekać będzie duża dawka merytorycznej wiedzy. Pierwsze spotkanie nt. trendów w komunikacji poprowadzi Jovan Protić, Chief Operation Officer RASP, Członek Zarządu IAA Polska, a jego rozmówcami będzie ośmioro wybitnych ekspertów-top managerów.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/wszystko%2C-co-powinienes-wiedziec-o-trendach-w-komunikacji-2022-2023---panel-iaa-power-hour,395306,artykul.html

Podczas panelu zaproszeni goście dostarczą pigułkę najbardziej aktualnej wiedzy na temat tego, co nas czeka w komunikacji marketingowej w najbliższych miesiącach. W dyskusji wezmą udział przedstawiciele pięciu obszarów związanych z komunikacją marketingową: wydawców, platform internetowych, agencji mediowych, agencji reklamowych, marketerów. W jednym miejscu, w 1,5 godziny swoją wiedzą i perspektywą podzielą się: Izabela Albrychiewicz, CEO GroupM Poland & CEE, Rafał Baran, CEO BRIDGE2FUN, Justyna Duszyńska, CEO/ Managing Director Httpool Polska, Dariusz Maciołek, CMO BNP Paribas, Piotr Piętka, CEO Publicis Groupe Poland, Ukraine, Baltics, Agata Szeliga-Staszkiewicz, Head of Agencies in CEE, Meta, Grzegorz Wachowicz, Dyrektor ds. Handlu i Marketingu RTV EURO AGD oraz Michał Wolniak, President & Head of Advisory VMLY&R Poland.

- Z decydentami dużych, kształtujących rynek firm, porozmawiamy  o tym,  jak zmieni się komunikacja marketingowa w Polsce w tym roku. Dzielenie się wiedzą to jeden z filarów działań IAA Polska. Nasz nowy cykl IAA Power Hour to inicjatywa, dzięki której  branżowy dialog i wymiana doświadczeń nabiorą realnych kształtów i będą regularne, ponieważ mamy zamiar spotykać się w tej formule co miesiąc – mówi Agnieszka Sora, Prezeska Zarządu IAA Polska.

  • Zapraszamy do bezpłatnej rejestracji TUTAJ.

Źródło: IAA Polska Międzynarodowe Stowarzyszenie Reklamy

www.iaa.org.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Projekt „Fokus na Allure” w kampanii Peugeot E-3008
Agencja Leo Burnett Warszawa na zlecenie marki Peugeot zrealizowała projekt wokół kampanii wprowadzającej na rynek nowego elektrycznego SUV-a typu fastback „Next-Level” – Peugeot E-3008. Innowacyjny model promuje wirtualna galeria, prezentująca wynik współpracy marki Peugeot z wybitnymi fotografami.
Marka Tygryski stawia na multibranding
W poszukiwaniu jeszcze bardziej atrakcyjnych rozwiązań dla swoich Klientów, marka Tygryski specjalnie dla sieci sklepów Lidl przygotowała coś wyjątkowego! W ramach akcji multibrandingu razem z Grupą JuraPark, Tygryski o smaku toffi i miód malina pojawiły się na sklepowych półkach w nowych, większych opakowaniach. Lecz to nie wszystko… W...
Warszawski Maraton Fotograficzny. Ruszyły zapisy do 5. edycji
Kolejna odsłona Warszawskiego Maratonu Fotograficznego organizowanego przez Green Caffè Nero odbędzie się 14 września 2024 roku. Uczestnicy będą mieli do wykonania 8 zdjęć w 8 godzin, a tematykę tegorocznego konkursu poznają dopiero podczas startu. Wydarzenie skierowane jest do wszystkich pasjonatów fotografii – zarówno amatorów i debiutantów,...
FoodCare na dłużej z Betclic 1 Liga
Foodcare przedłuża współpracę z Betclic 1 Liga. W ramach współpracy piłkarze pierwszoligowych klubów będą korzystać z wody Ostromecko oraz napojów izotonicznych 4MOVE. Marki z portfolio firmy będą obecne na stadionach oraz w kanałach digitalowych rozgrywek.
IV Konferencja Olimp Marketplace: sekrety skutecznej sprzedaży online
Już 27 września w warszawskim Multikinie Złote Tarasy odbędzie się IV edycja Konferencji Olimp Marketplace. To wydarzenie jest przeznaczone dla wszystkich, którzy chcą zwiększyć swoje wyniki sprzedażowe na Allegro, Amazon, eMAG, Kaufland, Pigu, Empik i 17 innych platformach.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764