logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Wszystko co niezbędne do DTF UV w ofercie API.PL

  S 30.05.2023, przeczytano 756 razy
ilustracja

API.PL oferuje pełną gamę produktów potrzebnych do druku DTF UV, w tym drukarki Gongzheng DTF UV, laminatory i folie do druku i transferu A+B.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/wszystko-co-niezbedne-do-dtf-uv-w-ofercie-api.pl,400208,artykul.html

Jak działa druk DTF UV?

Do druku potrzebne są elastyczne atramenty UV i zestaw folii A+B. Proces drukowania polega na wydrukowaniu grafiki w konfiguracji W-CMYK-V na folii do druku, a następnie naniesieniu folii transferowej na wydruk za pomocą laminatora. Następnie grafika jest przenoszona na przygotowane podłoże, usuwa się folię A, a nadruk pozostaje na podłożu. DTF UV nie wymaga stosowania prasy termotransferowej.

Możliwości i zalety DTF UV

DTF UV umożliwia przenoszenie grafik z folii transferowej na nietypowe powierzchnie, takie jak długopisy, szkło i drewno, przy wykorzystaniu drukarek UV i specjalnej folii. Zalety DTF UV to elastyczne atramenty, które umożliwiają dostosowanie procesu drukowania do różnych potrzeb, możliwość znakowania produktów o nieregularnych kształtach i brak potrzeby korzystania z matrycy do druku UV.

W ofercie API.PL znajduje się uniwersalna drukarka Gongzheng H0906I, która umożliwia drukowanie na różnych płaskich i cylindrycznych powierzchniach, a także folie dedykowane do druku i transferu UV DTF. Drukarka wykorzystuje wydajne głowice drukujące EPSON I3200, co zapewnia szybki i wysokiej jakości druk grafik.

Proponowany przez API.PL laminator rolowy Ecoroll Desktop 350 doskonale sprawdza się w laminowaniu standardowych materiałów arkuszowych oraz wydruków papieru wykonanych w technologii DTF UV. Płynna regulacja temperatury oraz szybkości laminacji daje możliwość dostosowania parametrów pracy do danego materiału.

 

Źródło: API.PL

www.api.pl

S - Tekst sponsorowany opublikowany na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Badanie rynku upominków reklamowych PIAP – zmiany, trendy, narzędzia marketingowe
Polska Izba Artykułów Promocyjnych PIAP zaprasza przedstawicieli branży marketingowej do wzięcia udziału w dwóch badaniach, które rzucą światło na branżę artykułów promocyjnych jako skutecznego narzędzia marketingowego oraz omówią jej perspektywy w obliczu zmian w gospodarce – edycja 2023.
Roland DG Versastudio BN2: nowe plotery dla małych firm
Roland DG, producent wielkoformatowych ploterów atramentowych i drukująco-tnących, ogłosił wprowadzenie do swojej oferty atramentowych ploterów drukująco-tnących VersaSTUDIO BN2-20 i BN2-20A. Wraz z tą premierą firma Roland DG zamierza zdemokratyzować profesjonalną produkcję grafiki, zapewniając biurom domowym i małym firmom dostęp do najnowocześniejszej technologii druku, na...
Marka Krispol podjęła współpracę z Aluprof w kampanii pod hasłem Cichy luksus
Mniej znaczy więcej – taką zasadą kierował się Ludwig Mies van der Rohe, prekursor minimalizmu w architekturze. Definicja luksusu zmienia się tak, jak ewoluuje świat wokół nas. Kiedyś luksus był synonimem przepychu i zamożności. Dziś wyróżnikiem dobrego gustu w architekturze jest zrównoważone budownictwo, najwyższa jakość zastosowanych materiałów oraz indywidualnie...
Barceló Warsaw Powiśle pokazuje wnętrza z historycznymi artefaktami
Hotel Barceló Warsaw Powiśle zaprezentował się w pełnej odsłonie. 151 pokoi, jeden z najpiękniejszych widoków na wschodnią panoramę Warszawy prosto z zewnętrznego basenu na dachu, a przede wszystkim – unikalne wnętrza, w których poszczególne elementy nawiązują do kompleksu Elektrowni Powiśle, którego hotel jest częścią. Oświetlenie...
Ogromny świetlny kalejdoskop na rynku Manufaktury – Light Move Festiwal
Tradycyjnie Manufaktura włącza się w trasę Light Move Festiwalu. Tym razem, na Rynku Włókniarek Łódzkich stanie monumentalna instalacja świetlno-muzyczna, która rozświetli zabytkowe, ceglane budynki.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764