logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Wszystko o Euro 2020 już od jutra w Wyborczej i na Wyborcza.pl

  PR 10.06.2021, przeczytano 187 razy
ilustracjastrzałka

Dla fanów piłki nożnej "Wyborcza" przygotowuje publikacje związane z rozpoczynającymi się Mistrzostwami Europy w piłce nożnej. Na Wyborcza.pl i papierowych łamach "Wyborczej" pojawią się artykuły i relacje z rozgrywek, a także felietony znanych osób, m.in. Katarzyny Kiedrzynek, Wojciecha Kuczoka czy Pablopavo. Już jutro, 11 czerwca br. wraz z nowym wydaniem dziennika ukaże się specjalny dodatek "Euro 2020" dostępny w wersji tradycyjnej i cyfrowej.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/wszystko-o-euro-2020-juz-od-jutra-w-wyborczej-i-na-wyborcza.pl,391837,artykul.html

O turnieju Euro 2020, drużynach i poszczególnych meczach dla "Wyborczej" pisać będzie dwóch jej korespondentów - Rafał Stec i Marcin Wesołek, szef redakcji sportowej. Ich relacje m.in. ze wszystkich spotkań polskiej reprezentacji, a także kilku innych meczy fazy grupowej, znajdą się codziennie w serwisie Wyborcza.pl, a także na łamach dziennika. Czytelnicy będą mogli dowiedzieć się też, co dzieje się w bazie Polaków w Gdańsku oraz śledzić na Wyborcza.pl relacje na żywo z najważniejszych meczów.

W czasie mistrzostw nowymi felietonistami i komentatorami "Wyborczej" będą: Katarzyna Kiedrzynek, polska piłkarka i jedna z najlepszych bramkarek na świecie, która grała m.in. w finałach Ligi Mistrzyń, Pablopavo, czyli Paweł Sołtys - muzyk i pisarz, finalista Nagrody Nike oraz znany dziennikarz Tomasz Zimoch.

Więcej tekstów opublikuje w "Wyborczej" pisarz Wojciech Kuczok, laureat Nagrody Nike, a pogłębione teksty newsowe i analizy napisze dla Wyborcza.pl Piotr Żelazny - wydawca magazynu "Kopalnia" i ekspert telewizyjny. W serwisie dostępne będą też kolejne felietony Philippa Lahma, kapitana reprezentacji Niemiec, która przed siedmiu laty zdobyła mistrzostwo świata.

Na najbliższy piątek, 11 czerwca - specjalne w związku ze startem Euro 2020 - "Wyborcza" przygotowała 8-stronicowy dodatek "Euro 2020", dostępny w tradycyjnej i cyfrowej wersji. Czytelnicy znajdą w nim m.in. wywiad z prezesem PZPN Zbigniewem Bońkiem, esej Wojciecha Kuczoka o "jego Euro", korespondencję Rafała Steca z Rzymu, gdzie zaczyna się impreza, a także materiały z działu danych "Wyborczej" o stadionach oraz tekst Piotra Żelaznego o moralnych absurdach związanych z rozrzuceniem mistrzostw po całej Europie.

Specjalne propozycje "Wyborczej" na Euro 2020 wspiera autopromocja na łamach dziennika i serwisu oraz na profilach redakcji w mediach społecznościowych.

Źródło: Agora S.A.

www.agora.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Z okazji 30. rocznicy podpisania Traktatu o dobrym sąsiedztwie i przyjaznej współpracy między Rzeczpospolitą Polską a Republiką Federalną Niemiec Wirtualna Polska i Deutsche Welle ruszają ze wspólnym cyklem wywiadów pt. „DIALOG: Rozmowy polsko-niemieckie”. Do rozmów zaproszeni zostali m.in. sygnatariusz traktatu, b. premier Jan Krzysztof...
Podczas jubileuszowej, 40. edycji koszalińskiego festiwalu Młodzi i Film CANAL+ Polska ogłosiło rozpoczęcie nowej współpracy – z Atelier Scenariuszowym. CANAL+, stając się partnerem tytularnym Atelier, włącza się w projekt skierowany do młodych i początkujących twórców, umożliwiając im kompleksową pracę nad scenariuszami pełnometrażowych...
Aleksandra Karasińska, dotychczasowa redaktorka prowadząca Forbes Women, 17 czerwca obejmuje stanowisko redaktorki naczelnej magazynu.  
14 czerwca 2021 roku do Zarządu spółki Polska Press Sp. z o.o. dołączyli Maciej Kossowski i Miłosz Szulc, którzy obejmą stanowiska członków Zarządu.
Gazeta.pl powołuje koordynatorkę treści dotyczących różnorodności i inkluzywności
1 lipca 2021 r. w strukturach Gazeta.pl wyodrębniona zostanie nowa funkcja koordynatorki treści dotyczących różnorodności i inkluzywności. Nowo utworzone stanowisko obejmie Wiktoria Beczek, wieloletnia dziennikarka portalu, a także współzałożycielka i działaczka Stowarzyszenia Miłość Nie Wyklucza. Dzięki wprowadzonym zmianom Gazeta.pl jako pierwszy horyzontalny...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2021 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764