logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Wybierz bestseller maszyn komplementarnych. Postaw na aplikator Bubble-Free!

  S 17.10.2019, przeczytano 1395 razy
ilustracja

Prowadzisz drukarnię wielkoformatową lub agencję reklamową? Wypatrujesz nowinek technologicznych i bacznie obserwujesz trendy rynkowe, aby zyskać przewagę konkurencyjną na rynku? Jeśli tak, to jesteś na dobrej drodze, by w szybkim czasie stać się wiodącą firmą w swojej branży.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/wybierz-bestseller-maszyn-komplementarnych.-postaw-na-aplikator-bubble-free%21,384375,artykul.html

Proponujemy i zachęcamy do rozbudowy Państwa parku maszynowego o aplikator stołowy Bubble-Free, - bestseller wśród urządzeń oferowanych przez sklep internetowy Komplementarne.pl.

Jakie są powody dla których firmy zdecydowały się na zakup tego urządzenia? Głównym powodem jest to, że sprawny przebieg procesu post-fisnishingu może w znacznym stopniu zwiększyć wartość produktu końcowego i tym samym znacząco podnieść marżę.

ilustracjastrzałka

W przypadku Bubble-Free dodatkowe korzyści to zwiększenie wydajności procesu aplikacji, polepszenie jej jakości (koniec z pęcherzami powietrza, brak zagnieceń na różnych podłożach) czy zmniejszenie ilości odpadów. Nie bez znaczenia pozostaje możliwość aplikacji na stosunkowo grubych podłożach (do 60mm) oraz fakt, że urządzenie jest w stanie obsługiwać tylko jeden operator. To powoduje, że można zaoszczędzić czas.

W ofercie Integart, urządzenie dostępne jest w dwóch wersjach: PRO i MOUSE oraz wielu wariantach (wymiar stołu, osprzęt dodatkowy), co umożliwia najlepsze dopasowanie do wymagań produkcyjnych. Ponadto, stoły aplikacyjne Bubble-Free słyną ze swojej niezawodności, są w stanie pracować przez okres wielu lat bez żadnej awarii. Wynika to z faktu solidnej konstrukcji oraz wykonania jej ze sprawdzonych komponentów, pochodzących od renomowanych, europejskich dostawców.

Niezawodność urządzenia, możliwość zwiększenia wydajności produkcyjnej, poprawienie jakości przekłada się wprost na szybki zwrot z inwestycji. Nie dziwi więc fakt, że na zakup aplikatora Bubble-Free zdecydowało się tak wiele firm. Będziesz kolejną?

ilustracjastrzałka

Warto się pospieszyć!

Jeśli zastanawiasz się nad zakupem tego urządzenia, to masz ku temu doskonałą okazję. W sklepie internetowym Komplementarne.pl urządzenie dostępne jest w promocyjnej cenie. Trzeba się tylko zaopatrzyć w kod rabatowy (do pobrania tutaj), który należy wprowadzić podczas składania zamówienia.

Ciągle się zastanawiasz? Poznaj atuty aplikatora stołowego Bubble-Free:

Przestrzeń robocza

ilustracjastrzałka

Do konstrukcji przestrzeni roboczej użyto takich materiałów jak płyta MDF i szkło. Zastosowane materiały zapewniają idealne warunki zarówno do cięcia jak i aplikowania kolejnych warstw na różne materiały o zróżnicowanej grubości. Aplikator posiada opcję podświetlanego stołu w technologii LED, co w połączeniu ze szklaną powierzchnią zapewnia precyzyjne aplikowanie grafik przeźroczystych (podświetlanych).

Gumowy wałek docisku

ilustracjastrzałka

Wałek dociskowy wyposażono w miękką, gumową powłokę o grubości 15 mm. Warstwa ta gwarantuje, że pod powierzchnią aplikowanego materiału nie będą powstawać problematyczne pęcherze z powietrzem. Wałek zapewnia niezbędny docisk, umożliwiający unieruchomienie materiałów względem siebie. Siłę nacisku walca można regulować w szerokim zakresie za pomocą sterownika pneumatycznego.

Sterowanie elektryczne

ilustracjastrzałka

Po obu stronach urządzenia zainstalowano przełączniki umożliwiającę regulację wysokości położenia rolki dociskowej. Przy maksymalnym wychyleniu, grubość materiału może wynosić nawet 60 mm.

Pneumatyczna kontrola docisku

ilustracjastrzałka

W urządzeniu zastosowano system pneumatyki Hafner oraz Festo. Dzięki temu możliwe jest płynne regulowanie siły nacisku, która jest w pełni dopasowana do aplikowanych materiałów.

Rekomendowana siła nacisku wynosi 2-3 bary. W przypadku bardziej delikatnych materiałów, jak np. płyty piankowe, siła nacisku 2 barów uchroni je przed uszkodzeniem i zapewni perfekcyjną aplikację. W przypadku bardziej wrażliwych materiałów należy dobrać ten parametr indywidualnie.

Koła z hamulcem

ilustracjastrzałka

Z pozoru drobne detale, jak kółka z hamulcem znacząco wpływają na komfort użytkowania. Urządzenie można łatwo przemieścić z miejsca na miejsce, a następnie przełączyć w tryb hamulca.

Podświetlenie stołu roboczego LED

ilustracjastrzałka

Stół jest wyposażony w mocne, ale energooszczędne oświetlenie LED. Zastosowane diody zapewniają doskonałe i równomierne światło na całej powierzchni roboczej.

Elektryczna regulacja wysokości

ilustracjastrzałka

Opcjonalny system elektrycznej wysokości to kolejne udogodnienie, które w znacznym stopniu jest w stanie poprawić komfort pracy. Umożliwia regulację wysokości stołu w zakresie od 850 do 1100 mm.

Zapytania o produkt można przesyłać na adres sklep@komplementarne.pl.

Źródło: Integart

www.integart.com.pl

S - Tekst sponsorowany opublikowany na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Owens-Illinois (O-I) poinformował o instalacji pierwszego w Europie pieca wykorzystującego całkowicie innowacyjną technologię wytopu szkła. Piec skonstruowany w oparciu o technologię MAGMA (Modular Advanced Glass Manufacturing Asset) wraz z wysoce elastyczną linią produkcyjną zostanie umieszczony w zakładzie w Holzminden (Dolna Saksonia, Niemcy).
Eko biuro dla tworzących przyszłość projektu Robert Majkut Design
Studio Robert Majkut Design na zlecenie Alior Bank zaprojektowało biuro łączące w sobie design, technologię oraz dbałość o ekologię. Biuro RBL_ to jedna z najbardziej zaawansowanych przestrzeni do pracy. Począwszy od projektu, poprzez dobór partnerów, kończąc na realizacji  - wszystkie szczegóły zostały starannie dobrane tak, by spełniały oczekiwania Klienta.
Walk Creative rozpoczyna współpracę z Moët Hennessy Polska. Agencja odpowiada za opracowanie koncepcji kreatywnej oraz realizację kampanii „Polish Welcomes”dla Belvedere Vodka, pierwszej na świecie wódki super premium. Współpracę nawiązano w wyniku przeglądu ofert.
SAW: najlepsze dyplomy 2018/2019 z architektury wnętrz ASP w Warszawie
Już 18 listopada br. w siedzibie SARP na ul. Foksal 2 w Warszawie rozpocznie się wystawa najlepszych prac dyplomowych absolwentów warszawskiego Wydziału Architektury Wnętrz ASP 2018/2019. Wystawa jest wynikiem współpracy uczelni ze Stowarzyszeniem Architektów Wnętrz, które postanowiło nagrodzić najzdolniejszych studentów i zaprezentować ich prace szerokiemu gronu odbiorców.
Limitowane pudełka Burger King wyprzedane
Są ludzie, którzy wyrzucają pudełka. Nie mówmy o nich. Ponieważ z tym pudełkiem zamiast się rozstawać, lepiej się pokazać. Limitowana edycja opakowań Chicken Fries Burger King Encrusted with crystals from Swarovski, wyprzedała się w poniedziałek w ciągu trzech godzin w CL20 w Warszawie. Kolejna partia jeszcze przed weekendem.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764