logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Wybierz bestseller maszyn komplementarnych. Postaw na aplikator Bubble-Free!

  S 17.10.2019, przeczytano 1562 razy
ilustracja

Prowadzisz drukarnię wielkoformatową lub agencję reklamową? Wypatrujesz nowinek technologicznych i bacznie obserwujesz trendy rynkowe, aby zyskać przewagę konkurencyjną na rynku? Jeśli tak, to jesteś na dobrej drodze, by w szybkim czasie stać się wiodącą firmą w swojej branży.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/wybierz-bestseller-maszyn-komplementarnych.-postaw-na-aplikator-bubble-free%21,384375,artykul.html

Proponujemy i zachęcamy do rozbudowy Państwa parku maszynowego o aplikator stołowy Bubble-Free, - bestseller wśród urządzeń oferowanych przez sklep internetowy Komplementarne.pl.

Jakie są powody dla których firmy zdecydowały się na zakup tego urządzenia? Głównym powodem jest to, że sprawny przebieg procesu post-fisnishingu może w znacznym stopniu zwiększyć wartość produktu końcowego i tym samym znacząco podnieść marżę.

ilustracjastrzałka

W przypadku Bubble-Free dodatkowe korzyści to zwiększenie wydajności procesu aplikacji, polepszenie jej jakości (koniec z pęcherzami powietrza, brak zagnieceń na różnych podłożach) czy zmniejszenie ilości odpadów. Nie bez znaczenia pozostaje możliwość aplikacji na stosunkowo grubych podłożach (do 60mm) oraz fakt, że urządzenie jest w stanie obsługiwać tylko jeden operator. To powoduje, że można zaoszczędzić czas.

W ofercie Integart, urządzenie dostępne jest w dwóch wersjach: PRO i MOUSE oraz wielu wariantach (wymiar stołu, osprzęt dodatkowy), co umożliwia najlepsze dopasowanie do wymagań produkcyjnych. Ponadto, stoły aplikacyjne Bubble-Free słyną ze swojej niezawodności, są w stanie pracować przez okres wielu lat bez żadnej awarii. Wynika to z faktu solidnej konstrukcji oraz wykonania jej ze sprawdzonych komponentów, pochodzących od renomowanych, europejskich dostawców.

Niezawodność urządzenia, możliwość zwiększenia wydajności produkcyjnej, poprawienie jakości przekłada się wprost na szybki zwrot z inwestycji. Nie dziwi więc fakt, że na zakup aplikatora Bubble-Free zdecydowało się tak wiele firm. Będziesz kolejną?

ilustracjastrzałka

Warto się pospieszyć!

Jeśli zastanawiasz się nad zakupem tego urządzenia, to masz ku temu doskonałą okazję. W sklepie internetowym Komplementarne.pl urządzenie dostępne jest w promocyjnej cenie. Trzeba się tylko zaopatrzyć w kod rabatowy (do pobrania tutaj), który należy wprowadzić podczas składania zamówienia.

Ciągle się zastanawiasz? Poznaj atuty aplikatora stołowego Bubble-Free:

Przestrzeń robocza

ilustracjastrzałka

Do konstrukcji przestrzeni roboczej użyto takich materiałów jak płyta MDF i szkło. Zastosowane materiały zapewniają idealne warunki zarówno do cięcia jak i aplikowania kolejnych warstw na różne materiały o zróżnicowanej grubości. Aplikator posiada opcję podświetlanego stołu w technologii LED, co w połączeniu ze szklaną powierzchnią zapewnia precyzyjne aplikowanie grafik przeźroczystych (podświetlanych).

Gumowy wałek docisku

ilustracjastrzałka

Wałek dociskowy wyposażono w miękką, gumową powłokę o grubości 15 mm. Warstwa ta gwarantuje, że pod powierzchnią aplikowanego materiału nie będą powstawać problematyczne pęcherze z powietrzem. Wałek zapewnia niezbędny docisk, umożliwiający unieruchomienie materiałów względem siebie. Siłę nacisku walca można regulować w szerokim zakresie za pomocą sterownika pneumatycznego.

Sterowanie elektryczne

ilustracjastrzałka

Po obu stronach urządzenia zainstalowano przełączniki umożliwiającę regulację wysokości położenia rolki dociskowej. Przy maksymalnym wychyleniu, grubość materiału może wynosić nawet 60 mm.

Pneumatyczna kontrola docisku

ilustracjastrzałka

W urządzeniu zastosowano system pneumatyki Hafner oraz Festo. Dzięki temu możliwe jest płynne regulowanie siły nacisku, która jest w pełni dopasowana do aplikowanych materiałów.

Rekomendowana siła nacisku wynosi 2-3 bary. W przypadku bardziej delikatnych materiałów, jak np. płyty piankowe, siła nacisku 2 barów uchroni je przed uszkodzeniem i zapewni perfekcyjną aplikację. W przypadku bardziej wrażliwych materiałów należy dobrać ten parametr indywidualnie.

Koła z hamulcem

ilustracjastrzałka

Z pozoru drobne detale, jak kółka z hamulcem znacząco wpływają na komfort użytkowania. Urządzenie można łatwo przemieścić z miejsca na miejsce, a następnie przełączyć w tryb hamulca.

Podświetlenie stołu roboczego LED

ilustracjastrzałka

Stół jest wyposażony w mocne, ale energooszczędne oświetlenie LED. Zastosowane diody zapewniają doskonałe i równomierne światło na całej powierzchni roboczej.

Elektryczna regulacja wysokości

ilustracjastrzałka

Opcjonalny system elektrycznej wysokości to kolejne udogodnienie, które w znacznym stopniu jest w stanie poprawić komfort pracy. Umożliwia regulację wysokości stołu w zakresie od 850 do 1100 mm.

Zapytania o produkt można przesyłać na adres sklep@komplementarne.pl.

Źródło: Integart

www.integart.com.pl

S - Tekst sponsorowany opublikowany na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Zmiany organizacyjne w Igepa Polska
Od 16 marca 2020 roku następuje zmiana na stanowisku Prezesa Zarządu Igepa Polska, Spółki będącej jednym z czołowych dystrybutorów papierów poligraficznych, podłoży do opakowań, papierów biurowych oraz materiałów dla reklamy.
Branżę kosmetyczną czeka rewolucja opakowaniowa
Producenci kosmetyków stopniowo zmieniają swoje podejście do opakowań. Coraz częściej zamieniają stosowany plastik na w pełni przetwarzalny lub na tekturę, drewno lub szkło. Starają się „odchudzać” opakowania, żeby były mniej kłopotliwe w transporcie. Takie działania to przede wszystkim efekt troski o środowisko, ale wymuszają je także unijne zmiany prawne...
Do zespołu kreacji agencji Digital Kingdom dołączył Jakub Lewandowski poprzednio związany z RED8 Digital (Dentsu Aegis Network)
Hasła reklamowe układane przez roboty bardziej chwytliwe niż te wymyślone przez człowieka
Chatboty zapewniają konsumentom możliwość całodobowego kontaktu z usługodawcą, a algorytmy sztucznej inteligencji już dziś tworzą skuteczniejsze hasła reklamowe niż człowiek. Jednak na razie wdrożenie rozwiązań z zakresu SI wiąże się z wysokim kosztem inwestycyjnym. Na taki mogą sobie pozwolić tylko najbogatsze firmy. Sztuczna inteligencja najprawdopodobniej...
Nowe twarze Calzedonia
Aktorka, modelka, youtuberka. Trzy zupełnie różne kobiety, osobowości i typy urody. Wszystkie dołączyły do rodziny Calzedonia. Marka do tegorocznej współpracy zaprosiła aktorkę Agnieszkę Więdłochę, modelkę i uczestniczkę programu „Top Model” Karolinę Pisarek oraz Youtuberkę Radzką, czyli Magdalenę Kanoniak. Każda z nich reprezentuje zupełnie inny...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764