logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Wyborcza z 6 nagrodami European Newspaper Awards

  PR 17.12.2021, przeczytano 440 razy

"Gazeta Wyborcza" zdobyła kolejne, prestiżowe wyróżnienia branżowe - tym razem za najlepiej zaprojektowane okładki. Jury konkursu European Newspaper Awards przyznało zespołowi dziennika aż 6 nagród w 2 kategoriach, doceniając wyjątkowe, graficzne projekty 'Wyborczej".


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/wyborcza-z-6-nagrodami-european-newspaper-awards,394175,artykul.html

W tegorocznej, 23. już edycji konkursu European Newspaper Awards wzięło udział 161 gazet z 24 krajów. Rywalizowały one o tytuły najlepiej zaprojektowanej gazety regionalnej, ogólnokrajowej i tygodnika oraz o nagrody tematyczne. Do organizatorów konkursu trafiło ponad 4 tys. zgłoszeń, z których wybrano zwycięzców w 20 kategoriach.

"Gazeta Wyborcza" wystartowała w konkursie dopiero po raz drugi. Tym razem jej zespół zdobył 6 nagród w 2 kategoriach: 4 jako "okładki sekcji" oraz 2 w kategorii storytelling - za graficzne materiały przedstawiające zarobki duchownych i materiał BIQdata o znikających zabytkach Zakopanego. Docenione przez jury projekty można zobaczyć w galerii i na Wyborcza.pl.

W tegorocznej rywalizacji European Newspaper Awards główne nagrody zdobyły gazety z Norwegii - Nagroda European Newspaper of the Year w kategorii Local Newspaper dla "Hallingdølen", Belgii - w kategorii National Newspaper dla "De Tijd", Hiszpanii - w kategorii Regional Newspaper Category dla "Ara" oraz Portugalii - w kategorii Weekly Newspaper dla "Expresso".

Z grona polskich tytułów wyróżnienia odebrały też redakcje "Gazety Polskiej" i "Dziennika Zachodniego".

Źródło: Agora S.A.

www.agora.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

RMF FM z największym zaufaniem Polaków wg Reutersa
Radio RMF FM po raz 7. z rzędu zajęło pierwsze miejsce w rankingu mediów cieszących się największym zaufaniem Polaków, w badaniu prowadzonym przez Reuters Institute for the Study of Journalism. RMF FM jest liderem tego zestawienia od początku jego istnienia.
Multikino Ursynów zamyka się w sierpniu
Warszawiacy mają ostatnią szansę, by cieszyć się najnowszymi hitami filmowymi oraz wyjątkowymi projektami specjalnymi w Multikinie Ursynów. Multipleks zakończy działalność 18 sierpnia tego roku, ale nie odchodzi bez echa – w ostatni weekend swojej działalności obiecuje niezapomniane atrakcje dla kinomanów.
Niebiesko wszędzie: kampania towarzysząca debiutowi platformy Max
Max zadebiutował w Polsce 11 czerwca. Platforma oferuje dostęp do najbardziej jakościowych treści globalnych marek takich jak: HBO, DC czy Warner Bros. i najlepszych produkcji lokalnych, a także daje możliwość śledzenia wydarzeń sportowych, w tym wszystkich transmisji ze zbliżających się Igrzysk Olimpijskich Paryż 2024. Start serwisu Max był największym wydarzeniem branży...
Sport.pl z projektem premium na Euro 2024
Z okazji Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej redakcja Sport.pl rozpoczęła nowy projekt dla kibiców zainteresowanych jakościowymi treściami sportowymi – Magazyn.Sport.pl na Euro. Na autorskiej stronie będzie można znaleźć pogłębione teksty eksperckie ukazujące ciekawe tematy związane z piłką nożną i historyczne oraz zaskakujące case studies. Dodatkowo, z okazji...
Dziesięciu twórców internetowych dołączyło do agencji Rokmates
Do agencji influencer marketingu Rokmates dołączyło dziesięciu twórców internetowych. Są wśród nich m.in. Torii (łącznie 2,2 mln subskrypcji na trzech kanałach na YouTubie), duet PK Sisters (1,4 mln obserwujących na TikToku) czy Coocharz (258 tys. obserwujących na Instagramie).
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764