logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Wybory Nowego Świata w Onecie

  PR 05.10.2023, przeczytano 587 razy
ilustracjastrzałka

Od 9 do 13 października na antenie Radia Nowy Świat i w Onet.pl (od 12:05 do 12.25) Klaudiusz Slezak i Marcin Zawada będą komentować zbliżające się wybory, przedstawiać najświeższe sondaże przedwyborcze i opowiadać o atmosferze na tydzień przed wyborami.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/wybory-nowego-swiata-w-onecie,401615,artykul.html

- W tym programie chcemy naszym Słuchaczom i Widzom prezentować bieżącą sytuację i klimat, jaki panuje w Polsce na kilka dni przed wyborami. Nie będziemy zapraszać polityków, ale nie unikniemy komentowania tego, co dzieje się w sztabach wyborczych poszczególnych partii i jakim programem chcą przekonać do siebie wyborców – mówi Klaudiusz Slezak, dziennikarz Radia Nowy Świat.

Program „Wybory Nowego Świata w Onecie” będzie równocześnie emitowany na antenie Radia Nowy Świat i w Onet.pl od 9 do 13 października, codziennie o tej samej porze: 12:05-12:25. Wspólna audycja Radia Nowy Świat i Onetu zostanie zapowiedziana także w Onet Rano 9 października o g. 8:45. Prowadzący Tomasz Sekielski porozmawia z Klaudiuszem Slezakiem

o formule programu. To kolejny element współpracy pomiędzy Radiem Nowy Świat i Onetem. Z końcem września aplikacja Onet Audio wzbogaciła się o podcasty przygotowywane przez zespół Radia Nowy Świat. Wśród najpopularniejszych podcastów w Polsce w ofercie Onet Audio znalazły się odcinki podcastów m.in.: „Poszukiwacze politycznego złota” Katarzyny Kasi i Klaudiusza Slezaka, „Z archiwum Pani M.’’ autorstwa Magdy Jethon, „Punkt Widzenia” Beaty Grabarczyk.

To nie jedyna propozycja Radia Nowy Świat związana ze zbliżającymi się wyborami parlamentarnymi. W dzień wyborów 15 października od godziny 21.00 do godziny 23:00 zapraszamy Patronów i Słuchaczy na Wieczór Wyborczy, który poprowadzi Ksenia Maćczak. Redaktorka wspólnie z gośćmi: prof. Renatą Mieńkowską-Norkiene, prof. Maciejem Kisilowskim, Magdaleną Rigamonti, Bartoszem Wielińskim oraz Olgą Bobienko, Klaudią Kowalczyk i Klaudiuszem Slezakiem dziennikarzami stacji obecnymi w sztabach wyborczych, komentować będą pierwsze sondażowe wyniki wyborów. Tak jak zawsze w naszym studiu nie będzie polityków, ale eksperci, z którymi Ksenia Maćczak będzie na gorąco śledzić to, co dzieje się w sztabach wyborczych i w kraju. W tym dniu także serwisy informacyjne przygotowywane przez Tomasza Ławnickiego zostaną wydłużone do godziny 24:00.

Natomiast w poniedziałek powyborczy, 16 października, w audycji Nowy Świt (6:00-10:00), którą jak zwykle poprowadzi Mateusz Andruszkiewicz, Beata Grabarczyk i Klaudiusz Slezak rozmawiać będą z gośćmi o tym, co wydarzyło się w niedzielę. Ponadto Patryk Rabiega opowie Słuchaczom, jak wyglądały wybory Polaków za granicą, a Jan Janczy przedstawi przegląd prasy zagranicznej na temat wyborów w naszym kraju. W porannej audycji pojawi się także więcej wydań serwisów informacyjnych, które prezentować będą Katarzyna Oklińska i Piotr Topoliński.

Źródło: Ringier Axel Springer Polska

Dodatkowe informacje:

Radio Nowy Świat – internetowa stacja radiowa o profilu muzyczno-publicystycznym nadająca program od 10 lipca 2020 roku. Projekt jest finansowany z wpłat słuchaczy - Patronów. To rozgłośnia, która trzyma pion i poziom, oferując dziennie średnio 18 godzin autorskich audycji, szeroką propozycję różnorodnych gatunków muzycznych i interaktywność ze słuchaczami. Siedziba radia mieści się w Warszawie. W skład redakcji wchodzi kilkoro byłych dziennikarzy Programu Trzeciego Polskiego Radia, znani aktorzy, publicyści i twórcy muzyczni. Radia można słuchać przez stronę internetową lub aplikację. Obecnie Radio Nowy Świat wspiera 34,6 tys. Patronów, miesięczną kwotą ponad 740 tys. złotych.

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

MKiDN: wszystkie media publiczne oraz PAP w stanie likwidacji
Celem rozwiania wątpliwości Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego jako reprezentant Skarbu Państwa uprzejmie wyjaśnia, że wszystkie spółki mediów publicznych oraz Polska Agencja Prasowa, zostały skutecznie postawione w stan likwidacji, co jest potwierdzone wpisami do Krajowego Rejestru Sądowego. 
The Eastern Frontier Initiative: regionalny sojusz dziennikarski
Projekt TEFI, czyli The Eastern Frontier Initiative stworzyli pod koniec 2023 r. czołowi wydawcy z Polski, Słowacji, Węgier i Rumunii, wśród których znalazły się “Wyborcza", SME, 444.hu i PressOne oraz holenderski portal śledczy Bellingcat. Celem konsorcjum, współzałożonego przez Komisję Europejską, jest regionalny sojusz dziennikarski skupiający się na wyzwaniach...
Portal O2.pl stawia na treści regionalne i powiększa redakcję
Nowe hasło „Blisko ludzi” będzie promować o2.pl, piątą co do wielkości Stronę Główną wśród portali internetowych w Polsce. W ostatnich miesiącach skład redakcji zwiększył się niemal dwukrotnie, od marca na jej czele stanął Jacek Stańczyk. Zgodnie z nową strategią rozwoju w serwisie pojawiać się będzie jeszcze więcej treści regionalnych.
Zielony Onet - nowa platforma dla ekologicznie świadomych
Ringier Axel Springer Polska uruchamia serwis internetowy, który ma na celu dostarczanie bieżących informacji w tematach związanych z ekologią, klimatem oraz szeroko rozumianą przyrodą. Zielony Onet jest bazą wiedzy na temat środowiska naturalnego, oferując użytkownikom szeroki wachlarz treści – od reportaży i artykułów po raporty i analizy najnowszych badań...
Forbes Women obchodzi 5. urodziny
Pięć lat temu ukazało się pierwsze wydanie magazynu Forbes Women. Najnowsze urodzinowe wydanie Forbes Women zawiera nie tylko podsumowanie ostatnich 5 lat obecności magazynu na rynku, ale także Listę 25 Liderek Klimatu i Środowiska, wywiady z dziennikarką Anitą Werner, prof. Magorzatą Fuszarą oraz Robertem Biedroniem.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764