logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Wydawnictwo Burda Książki rozpoczęło współpracę z 38 Content Communication

  PR 26.01.2021, przeczytano 225 razy

Do grona klientów agencji 38 Content Communication dołączyło wydawnictwo Burda Książki. Umowa o współpracy została podpisana w styczniu.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/wydawnictwo-burda-ksiazki-rozpoczelo-wspolprace-z-38-content-communication,389960,artykul.html

W ramach powierzonych jej obowiązków agencja 38 Content Communication jest odpowiedzialna za realizację strategii komunikacji marki, w tym działania media relations, komunikację wewnętrzną, B2B, współpracę z influencerami. Wydawnictwo Burda Książki nawiązało współpracę z 38 Content Communication w drodze konkursu ofert.

– Zaimponowało nam do jakiego stopnia agencja zrozumiała nasze plany, potrzeby i wizję. Wszystko wskazuje na to, że nasza współpraca będzie pełna treści – mówi Maria Deskur, dyrektor Działu Książek i Kolekcji w wydawnictwie Burda Książki.

Burda Książki to część koncernu medialnego Burda Media Polska. W ofercie wydawnictwa znajdują się m.in. powieści obyczajowe, kryminały, thrillery, literatura podróżnicza, biografie znanych postaci świata mediów, sztuki oraz sportu.

Źródło: 38 Content Communication

www.38contentcommunication.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Platige Image pozyskało 6 mln zł na projekty gamingowe
Platige Image zakończyło prywatną emisję akcji, w ramach której pięciu inwestorów instytucjonalnych nabyło 240 tys. akcji, stanowiących 7% w podwyższonym kapitale, podała spółka. Pozyskany kapitał w wysokości 6 mln zł będzie w całości przeznaczony na realizację pierwszych projektów gamingowych, w związku z nową strategią Spółki na lata 2021-2025.
Obiektyw Voigtlander Ultron I i II 28 mm f/2,0 do Leica M
Niezmiernie miło jest nam zaprezentować nową wersję obiektywu Voigtlander Ultron 28 mm f/2,0 z mocowaniem Leica M.
Mary Kay uruchamia Suite 13TM:
Globalna marka kosmetyczna Mary Kay Inc. i działające w jej ramach Global Design Studio przedstawiają Suite 13TM, innowacyjne wirtualne doświadczenie kosmetyczne, które wykorzystuje wirtualną rzeczywistość do stworzenia wersji cyfrowej pierwszego wirtualnego showroomu Mary Kay. Zaprojektowany przy użyciu najnowszej technologii wirtualnej rzeczywistości nowy Suite 13TM oferuje...
SPi Global zmienia markę na Straive
SPi Global zaprezentował swój nowy awatar pod nazwą Straive (wymawiany tak samo jak słowo „strive” - „strajw” [dążyć]). Po licznych zmianach, jakie zaszły w ostatnich latach, w tym dużych przejęciach, otwarciu nowych strumieni przychodów czy dalszej konsolidacji kluczowych działów przedsiębiorstwa, nowa marka na nowo definiuje propozycję...
Kampania #Szczepimysię dedykowana rocznikom 1962-1973
Od 12 kwietnia trwa kampania informacyjna #SzczepimySię skierowana do osób w wieku 48-59 lat. Wszyscy urodzeni w latach 1962-1973, którzy są zainteresowani szczepieniem przeciw COVID-19, mają możliwość zarejestrować się na konkretny termin. Ambasadorem kampanii jest znany i lubiany aktor Cezary Pazura.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2021 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764