logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Wydawnictwo Kukbuk pracuje nad nowym kwartalnikiem

  PR 25.01.2021, przeczytano 242 razy
ilustracjastrzałka

Od nowego roku magazyn KUKBUK staje się kwartalnikiem. Jest to zmiana wpisująca się w szerszą i długofalową strategię wydawnictwa. Nowy kwartalnik KUKBUK będzie zasobniejszy w treści – każdy numer będzie liczył ok. 280 stron. To o ok. 100 stron więcej niż dotychczas. Pierwszy numer w nowej odsłonie ukaże się pod koniec marca. Wydawnictwo zdecydowało się utrzymać również jedno wydanie specjalne – „KUKBUK Dzieciaki”, którego premiera zaplanowana jest na wrzesień.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/wydawnictwo-kukbuk-pracuje-nad-nowym-kwartalnikiem,389939,artykul.html

Kwartalnik KUKBUK będzie miał nowy format, winietę, okładkę i oprawę, która będzie sztywniejsza, z poligraficznymi uszlachetnieniami. Poszerzy się również zakres tematyczny treści. Czytelnik znajdzie w nim materiały na następujące tematy: dom, praca, biznes, design, podróże, ciało, sztuka. A wszystko to prezentowane przez pryzmat kultury kulinarnej. Wraz ze zmianą formatu wydania, pojawiły się również nowe możliwości reklamowe, z naciskiem na realizacje niestandardowe.

- Zmiana ta wpisuje się w długofalową strategię wydawnictwa. Dwa lata temu stworzyliśmy odrębny (w stosunku do magazynu drukowanego) portal kukbuk.pl oparty na idei sezonowości, która jest dla nas tak ważna, ponieważ wyznacza rytm naszych działań – wpływa na każdy aspekt naszej rzeczywistości i warunkuje wybory dokonywane każdego dnia. Teraz przyszedł czas na druk. Istotną kwestią jest dla nas również ekologia. To był kolejny argument za skompresowaniem treści w czterech albumowych wydaniach, które zapewnią naszym czytelniczkom i czytelnikom doświadczenie będące elementem kultury materialnej, w postaci pięknych albumów o wysmakowanej grafice, wypełnionych wartościowymi treściami. – mówi Daria Pawlewska, redaktorka naczelna i wydawczyni kwartalnika KUKBUK.

Jak podaje wydawnictwo, aktywne prenumeraty będą realizowane zgodnie z nowym cyklem wydawniczym.

Źródło: KUKBUK

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz
,

Jeśli album, to nie częściej niż raz w roku,
Jeśli kwartalnie, to nadal gazeta/magazyn.
I bogactwo druku tego nie zmieni.

Poszerzenie tematyki może mieć wpływ tylko zgubny.
Zaniknie charakter, zrobi się o mydle i powidle, dla każdego, ale też dla nikogo.
Szkoda.

avatar użytkownika
,

A na jakiej podstawie te tak kategoryczne sądy?  

Najnowsze w tym dziale

Zapewnianie bezpieczeństwa społeczności TikToka to najwyższy priorytet platformy, która na bieżąco monitoruje charakter publikowanych treści. Platforma opublikowała właśnie Raport Transparentności, w którym przedstawia swoje działania podjęte w drugiej połowie 2020 roku, mające chronić jej społeczność przed szkodliwymi i fałszywymi treściami.
W ubiegłym tygodniu sąd w Mińsku w bezprecedensowym wyroku skazał dwie dziennikarki Biełsatu Kaciarynę Andrejewą i Darię Czulcową na dwa lata kolonii karnej za relacjonowanie w listopadzie 2020 r. manifestacji po zamordowaniu Ramana Bandarenki. W proteście przeciwko temu wyrokowi i w obronie wolności słowa redakcja Radia TOK FM przygotowała specjalne nagranie wideo ze słowami...
Dominika Chachuła dołącza do zespołu Lvl Up Media
Dominika Chachuła dołączyła do zespołu LVL UP MEDIA na stanowisku Junior E-commerce  Specialist.  Do  jej  zadań  należy  wsparcie  i  analiza  e-commerce’owych kanałów dystrybucji oraz współpraca z klientami agencji.
Swiatłana Cichanouska i Adam Michnik o wolności dla Białorusi
Czy walczących o wolność Białorusinów reżim może jeszcze pokonać? Jak Polacy mogą im pomóc? – o tym rozmawiał Adam Michnik z przywódczynią białoruskiej opozycji Swiatłaną Cichanouską. Nagranie ze spotkania będzie można obejrzeć już od najbliższego czwartku, 25 lutego br. od godz. 20:00 na Wyborcza.pl. Ekskluzywny dostęp do rozmowy będą mieć...
Wiosna w Telewizji WP przebudzi widzów z zimowego snu. Ramówkę wypełnią nowe, inspirujące produkcje własne oraz dobrze znane już widzom formaty.  Pomogą odkryć w sobie piękno, odświeżyć i przearanżować dom, zainspirują do stworzenia idealnej strefy wypoczynku na działce oraz dostarczą pomysłów na majówkowe grillowanie.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2021 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764