logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Wydawnictwo Kukbuk zakłada Kuk.studio

  PR 14.12.2020, przeczytano 590 razy

Wydawnictwo KUKBUK, wydawca magazynu kulturalno-kulinarnego KUKBUK oraz platformy on-line kukbuk.pl tworzy nowy kolektyw kreatywny KUK.STUDIO, firmę wyspecjalizowaną w produkcji treści o tematyce food&lifestyle. Jej zespół tworzą zarówno osoby zaangażowane w kierowanie wydawnictwem, jak również stali współpracownicy, styliści, fotografowie i uznani influencerzy.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/wydawnictwo-kukbuk-zaklada-kuk.studio,389554,artykul.html

Głównym obszarem działalności KUK.STUDIO jest realizacja projektów z zakresu produkcji analogowych i cyfrowych materiałów wizualnych, takich jak fotografie sesyjne i reportażowe, video content, branding, infografika i ilustracja. Agencja zajmuje się tworzeniem konceptów kulinarnych i treści związanych z tematyką food, projektów wydawniczych typu „custom publishing”, produkcją podcastów, eBooków, reportaży i cykli tematycznych, organizacją sesji zdjęciowych i planów filmowych, sesji food design oraz wysyłek kreatywnych. Opracowuje koncepcje wydarzeń, organizuje warsztaty kulinarne i eventy wizerunkowe, prowadzi kampanie z udziałem influencerów. Odpowiada też za budowę strategii food marketingowych.
 
Daria Pawlewska, redaktorka naczelna magazynu KUKBUK, a jednocześnie koordynatorka  KUK.STUDIO odwołuje się do 8-letniego już doświadczenia zespołu w tworzeniu treści
o tematyce kulinarnej

- W ciągu ośmiu lat prowadzenia wydawnictwa udało nam się połączyć pasję z unikalnymi kompetencjami, które mają także swoje oblicze komercyjne i reklamowe. Wierzymy, że jako twórcy magazynu kulturalno-kulinarnego oraz platformy cyfrowej cieszących się uznaniem, możemy pomóc naszym partnerom biznesowym w kreowaniu jakościowych i angażujących treści. Postanowiliśmy wykorzystać ten potencjał i powołaliśmy do życia KUK.STUDIO.

Zespół KUK.STUDIO jeszcze w ramach pracy w wydawnictwie, zrealizował wiele projektów na zlecenie takich marek jak Bosch, CEDC, Cisowianka, Dr.Irena Eris, Dr.Oetker, Estée Lauder, Euro RTV AGD, Pernod Ricard, TOUS i Volkswagen.

Źródło: KUKBUK

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Ośmiornica MullenLowe od dziś wygląda inaczej. Oddaje nową globalną tożsamość sieci i jej odświeżone pozycjonowanie. Rebranding dotyczy 57 rynków na całym świecie w tym także MullenLowe Warsaw.
Netto Polska z Clue PR
Od maja 2023 roku agencja Clue PR rozpoczęła współpracę z siecią dyskontów duńskiego koncernu Salling Group, Netto Polska. Współpraca ta jest wynikiem wygranego przez agencję przetargu.
Dan Cake startuje z kampanią produktów grillowych
Pod hasłem „Daj sobie czas na soczystą sztukę” marka przekonuje odbiorców, że gdy sięga się po jej wyroby piekarnicze, grillowanie staje się prawdziwą sztuką.
Dentsu Creative obroniło budżet na obsługę marki Audi. Kontrakt podpisano na okres 3 lat z możliwością przedłużenia o kolejne dwa. W ramach obsługi agencja odpowiada za aspekty technologiczne oraz contentowe stron www Audi oraz salonów dealerskich, kreatywne przygotowanie materiałów ATL, BTL, komunikację kampanii sprzedażowych i after sales, a także obsługę...
Firma Epson, światowy lider w dziedzinie technologii projekcyjnych, autor technologii 3LCD, z dumą ogłasza pojawienie się oficjalnych wyników raportu Futuresource za 1 kwartał kalendarzowy 2023. To pozwala nam podsumować cały rok fiskalny 2022, który EPSON zakończył 31 marca. W tym okresie producent powiększył udziały rynkowe, potwierdzając swoją dominującą...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764