logo
GIEŁDA
Polska reklama i poligrafiaGIEŁDA

Cała Polska: Wydruk bannera - frontlit o niskiej gramaturze.

15.05.2020
Brak terminu ważności oferty
Odsłon: 706

Witam. Interesuje mnie wydruk bannera wraz z oczkowaniem. Wymagania są dość specyficzne, chodzi o to, żeby wydruk był na MATOWYM FRONTLICIE o gramaturze 250, 300 lub 440 (im cieńszy tym lepszy, zależy mi na tym, żeby banner był lekki.) Wydruk będzie czarno biały, bez przejść tonalnych. Plik dostarczony będzie w formie wektorowej.


Szukam możliwie najtańszej opcji, ponieważ bannerów tego typu potrzebował będę kilku, może nawet kilkunastu. Wymiary jakich będę potrzebował to między 90x150cm, 120x170, 140x190cm (być może również większe, ale to w przyszłości)


Prosiłbym o PODAWANIE CEN BRUTTO za metr kwadratowy. Najlepiej dla każdej z gramatur, jeśli mają Państwo dostępne wszystkie z wyżej wymienionych.


Ogłoszenie pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/wydruk-bannera---frontlit-o-niskiej-gramaturze.%2C-cala-polska,80193,ogloszenie.html

Signs.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść ofert i ogłoszeń, nie jest stroną i nie pośredniczy w transakcjach prowadzonych za pośrednictwem Giełdy.
REKLAMA:
brak ikonki
+ +
Ofertę złożył: pixelite
Kontakt: Adrian Lewandowski

e-mail: pixelite@outlook.com

Konto pixelite nie zostało zweryfikowane pod kątem tożsamości lub użytkownik ukrył informację o weryfikacji.
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764