logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Wydruki z gwarancją 3M MCS na Remadays

  PR 09.02.2017, przeczytano 727 razy
ilustracjastrzałka

Agencja Reklamowa CONTACT właściciel Certyfikowanej Drukarni Wielkoformatowej DPSdruk.pl oferującej wydruki z gwarancją 3M MCS zaprasza na stoisko T13, hala F.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/wydruki-z-gwarancja-3m-mcs-na-remadays,31399,artykul.html

Co Cię czeka na naszym stoisku?

Zobacz jak oklejamy na żywo najnowszego Forda Mustanga, dowiedz się więcej o możliwościach najnowszych folii 3M i spróbuj jak pracuje się na naszych materiałach.

W tym roku wspólnie z naszymi partnerami - 3M , Certyfikowanym Centrum Szkoleniowo-Egzaminacyjnym 3M - The Wrap Center, oraz dystrybutorem folii 3M - firmą folia-samochodowa.pl, przygotowaliśmy program, który pozwala zobaczyć jak folia graficzna jest zadrukowywana w technologi HP latex oraz aplikowana, z możliwością konsultacji, doboru oraz testowania i zakupu.

Jakie produkty będzie można zobaczyć?

Na targach zaprezentują się folie do zmiany koloru pojazdu z klasycznych serii 3M 1080 oraz 1380, jak również folie graficzne do zadruku. Dowiesz się więcej o najnowszej propozycji 3M jaką jest innowacyjna folia 3M IJ180mC w wersji metalizowanej, transparentnej oraz białej i przetestujesz jak działają taśmy aplikacyjne 3M Knifeless - fenomenalne taśmy tnące folię bez ryzyka uszkodzenia oklejanej powierzchni.

Do zobaczenia w lutym na RemaDays - stoisko T13, hala F.

Źródło: DPSdruk.pl

www.dpsdruk.pl


brak ikonki
+ +

Tekst opublikował użytkownik: DPSDruk

(Piotr Kaczyński)

Więcej informacji o użytkowniku

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Mediaplus: wirtualna influencerka w kampanii elektrycznych BMW
Agencja Mediaplus (Group One), która koordynuje wszystkie działania mediowe w digitalu Grupy BMW w regionie CS oraz zespoły kompetencyjne w tym obszarze, prowadzi komunikację nowego w pełni elektrycznego modelu BMW iX2 oraz nowej wersji BMW X2. W działaniach reklamowych wykorzystana została wirtualna influencerka — Lil Miquela. Premierowa kampania w digitalu realizowana jest...
Kampania „Dziedzictwo Beko” - urządzenia na pokolenia
Firma Beko, jeden z największych producentów artykułów gospodarstwa domowego na świecie, rozpoczęło kampanię „Dziedzictwo Beko”. Jej głównym celem jest ponowne zdefiniowanie standardów trwałości sprzętów AGD. W odważnej i nieszablonowej kreacji powaga miesza się z humorem, tworząc niekonwencjonalną narrację z ważnym...
Lotna odpowiedzialna za projekt opakowań Seko
Agencja kreatywna i brandingowa Lotna przygotowała nowe projekty opakowań dla jednej z linii produktowych marki SEKO – jednej z największych firm w kraju zajmujących się przetwórstwem i produkcją dań rybnych.
Włoskie specjały w digitalowej kampanii Makłowicz i Synowie
Makłowicz i Synowie rusza z digitalową kampanią, której celem jest promocja autentycznie włoskich produktów dostępnych w ofercie firmy. Są to makarony pochodzące z Bari w regionie Apulia w południowych Włoszech oraz oliwy z Emilia-Romagna, regionu leżącego na północy Włoch, obfitego w gaje oliwne. Osią kampanii będzie cykl filmów zrealizowanych w...
Dzień Ziemi: Ptaszek Staszek o Raporcie ESG Carlsberg
Carlsberg Polska już po raz ósmy zaprezentował roczny bilans działań w obszarze zrównoważonego rozwoju. By mówić ciekawie o skomplikowanych projektach i budować zaangażowanie wokół odpowiedzialnościowych działań firmy, w komunikacji raportu zastosowano obrazkowy język humoru, który przyciąga uwagę i intryguje.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764