logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Wydrukujemy.to z nową maszyną cyfrową Accuriopress C12000 firmy Konica Minolta

  PR 06.04.2021, przeczytano 260 razy
ilustracjastrzałka
Od lewej stoją Bartosz Orzeł - manager drukarni Wydrukujemy.to, Mateusz Andrysiak - prezes zarządu Dalej Razem, zarządzającej marką Wydrukujemy.to, Daniel Waloryszek - Senior Account Manager, Konica Minolta Business Solutions Polska

Wysoka jakość druku, prosta obsługa, sprawdzony dostawca i serwis  – to główne elementy, które skłoniły drukarnię cyfrową Wydrukujemy.to do inwestycji w trzecią już maszynę Konica Minolta. Tym razem wybór padł na urządzenie do wielokolorowej, wysokonakładowej produkcji realizowanej w technologii cyfrowej - AccurioPress C12000.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/wydrukujemy.to-z-nowa-maszyna-cyfrowa-accuriopress-c12000-firmy-konica-minolta,390902,artykul.html

- Szybkość druku i jego powtarzalność, wysoka dokładność i wygląd wydruków zbliżony do tradycyjnego offsetu – wszystko to sprawiło, że zdecydowaliśmy się na zakup urządzenia AccurioPress C12000 – mówi Bartosz Orzeł, manager drukarni Wydrukujemy.to. - Jesteśmy internetową drukarnią cyfrową, realizujemy wysokojakościowe prace w małych i średnich nakładach, a specjalizujemy się w naklejkach papierowych i foliowych. Obsługujemy agencje reklamowe, jednostki administracji, organizacje pozarządowe oraz firmy i klientów indywidualnych. Z tego względu krótki czas realizacji zlecenia i jego wysoka jakość są dla nas priorytetowe. Nowa maszyna musiała spełnić w tym zakresie nasze oczekiwania.

AccurioPress C12000 to już trzecia maszyna marki Konica Minolta, dostarczona tu na przestrzeni minionych czterech lat, od kiedy firmy współpracują. Mówi Daniel Waloryszek, Senior Account Manager z Konica Minolta Business Solutions Polska:

- Dostrzegaliśmy przez cały ten okres dynamiczny trend wzrostowy w wolumenie miesięcznych wydruków realizowanych przez klienta. Jednocześnie rosły jego oczekiwania związane z szybszą reakcją na usługi serwisowe, stąd nasza propozycja dopasowania się do tych potrzeb.

- Nowe urządzenie – jak podkreśla Bartosz Orzeł - umożliwia drukarni realizację zleceń szybciej, taniej i w bardzo wysokiej jakości. Wśród wymienianych przez managera drukarni prac są m.in. naklejki, etykiety samoprzylepne, wizytówki, ulotki, bilety i kalendarze w oprawie spiralnej. Po inwestycji w nową maszynę Konica Minolta realizujemy dużo więcej zamówień o większych nakładach.  Możemy też lepiej rozplanowywać pracę, a druk na materiałach o dużych gramaturach i różnorodnych podłożach pozwolił na poszerzenie naszej oferty – podkreśla.

- Jest nam niezmiernie miło, że po raz kolejny drukarnia Wydrukujemy.to zdecydowała się na rozwiązanie Konica Minolta. To dowód tego, że oferujemy maszyny, które są odpowiedzią na różne oczekiwania naszych klientów, które zmieniają się wraz z rozwojem danej firmy. Są również odpowiedzią na oczekiwania jej klientów, a także zmieniającego się rynku – podsumowuje Daniel Waloryszek.

Źródło: Konica Minolta Business Solutions Polska Sp.z o.o.

www.konicaminolta.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Mark Andy organizuje kolejne branżowe webinaria dla studentów z całego świata
Tradycją stały się już organizowane przez Mark Andy spotkania dla studentów. W tym roku będą one miały charakter webinariów, kolejnych już organizowanych przez tę firmę. Skierowane są do studiujących z całego świata, kształcących się na kierunkach związanych z branżą poligraficzną i pokrewnymi. Odbędą się one w dwóch terminach. Z myślą o...
DrTusz.pl zachęca swoich klientów do włączenia się w akcję “Drzewo na zamówienie”. W dniach od 12 do 25 kwietnia 2021 r. każde zamówienie w sklepie DrTusz, to jedna sadzonka drzewa, które firma posadzi podczas finału w Nadleśnictwie Waliły - oficjalnego partnera wydarzenia.
Podczas internetowych targów virtual.drupa (odbywających się w dniach 20-23 kwietnia br.) Konica Minolta, we współpracy ze swoimi partnerami i klientami, zademonstruje szereg rozwiązań ze swojego bogatego portfolio. Obecność firmy na tym wirtualnym wydarzeniu, przebiegająca pod hasłem „Rethinking possibilites”, będzie uwzględniać takie obszary jej...
20 kwietnia: webinarium przybliżające rynek Web 2 Print
Będzie się ono skupiać na doświadczeniach dwóch wiodących europejskich firm poligraficznych w zakresie implementacji druku w technologii web-2-pack oraz w zakresie wdrażania do druku w technologii web-2-pack w ich działaniach produkcyjnych. Zaczynając od przygotowania do druku, a skończywszy na finishingu.
Api Folie Polska podsumowuje 1. kwartał 2021
Pierwsze trzy miesiące 2021 roku były dla firmy API Folie Polska przede wszystkim okresem wewnętrznej reorganizacji, mającej usprawnić codzienne działania. W strukturach przedsiębiorstwa powołane zostało nowe stanowisko – Customer Service Manager. W gestii piastującej je osoby znalazł się kompleksowy nadzór nad obsługą wszystkich klientów API Folie Polska,...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2021 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764