logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Wyjątkowe spotkanie w LFP Industrial Solutions

  PR 21.09.2022, przeczytano 294 razy
ilustracjastrzałka

Między 13, a 15 września w Centrum Demonstracyjnym firmy LFP Industrial Solutions we Wrocławiu odbył się pierwszy Open House. Zaproszeni goście mieli okazję zapoznać się z technologicznymi „must have” nowoczesnych drukarń.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/wyjatkowe-spotkanie-w-lfp-industrial-solutions,397303,artykul.html

Podczas dni otwartych można było nie tylko porozmawiać z przedstawicielami firmy na temat panującej sytuacji na rynku reklamy wielkoformatowej, ale także była to idealna okazja, aby przyjrzeć się pracującym maszynom, które w świetny sposób prezentowały ciągłość produkcyjną.

W centrum uwagi znalazły się rozwiązania marki Vanguard, czyli jednej z najbardziej przełomowych poligraficznych debiutów ostatnich lat. Amerykańska firma podbiła Stany Zjednoczone, a obecnie staje się rozpoznawalna na całym Świecie. Tylko w ciągu ostatnich kilku miesięcy zainstalowano kilkadziesiąt maszyn w samej Europie. W Centrum Demonstracyjnym LFP Industrial Solutions można było zapoznać się z możliwościami wielokrotnie nagradzanego „flagowca” VK300D-HS, który zaskakuje nie tylko szybkością i najwyższą jakością druku, ale również wszechstronnością w zakresie pracy na przeróżnych podłożach. Jak dodaje Wojciech Łacny, Business Development Manager w firmie LFP Industrial Solutions: - Goście wydarzenia byli pod dużym wrażeniem jakości i trwałości wydruków oraz możliwości druku strukturalnego.

Recepta na sukces drukarń

Nie zabrakło również pokazu rozwiązań w zakresie obróbki materiałów. Goście Open House mogli przyjrzeć się urządzeniu Elitron Kombo SD+31.20, który dzięki szerokiemu wachlarzowi dostępnych narzędzi i możliwości pracy z wieloma materiałami jest w stanie odpowiedzieć na potrzeby nawet najbardziej wymagających użytkowników w zakresie cięcia, bigowania oraz frezowania. Elitron z powodzeniem sprawdza się w segmentach poligrafii, w tym w obróbce opakowań oraz reklamy wizualnej, zapewniając nie tylko wydajność lecz także wysoki poziom niezwykle ważnej dziś automatyzacji. Jak dodaje Urszula Gałuszka-Marzecka, Account Manger LFP Industrial Solutions: - Elitron zdecydowanie charakteryzuje się wysoką precyzją cięcia. Dzięki stabilnej konstrukcji urządzenie nie wymaga częstej kalibracji co przekłada się na bardzo wysoką jakość frezowania.

Jak dodaje Joanna Zjawin, Marketing Manager w LFP Industrial Solutions - Bardzo cenimy sobie zaufanie jakim obdarowują nas nasi klienci. Dlatego też oferujemy rozwiązania na najwyższym poziomie. Goście, którzy nas odwiedzili mieli okazję zapoznać się z technologią renomowanych marek takich jak Vanguard, Elitron oraz Durst. Ponieważ trzydniowy dostęp do technologicznej wiedzy spotkał się z ogromnym zainteresowaniem planujemy kolejne spotkanie w ciągu najbliższych miesięcy. Natomiast już dziś zapraszamy wszystkich zainteresowanych do indywidualnych pokazów jakie mają miejsce na co dzień w naszym Centrum Demonstracyjnym we Wrocławiu.

  • Link do rejestracji na indywidualny pokaz TUTAJ.

Źródło: LFP Industrial Solutions Sp. z o.o.

www.lfp-industrial.pl


avatar użytkownika
+ +

Tekst opublikował użytkownik: LFP_Industrial

(Joanna)

LFP_Industrial o sobie:

LFP Industrial Solutions Sp. z o.o. - to autoryzowany dystrybutor marek tj. Durst Group AG, Elitron IPM S.r.l, MASSIVit, Bullmer oraz integrator przemysłowych urządzeń cyfrowych, zarówno do druku, druku 3D jak i dalszych etapów przetwarzania.
Najlepsi inżynierowie serwisu, wyposażeni w profesjonalną wiedzę i wyspecjalizowane narzędzia, zapewnią bezpieczeństwo i ciągłość pracy każdej produkcji. Klienci zawsze mogą liczyć́ na wsparcie zespołu na każdym etapie wdrażania innowacyjnej technologii oraz na odpowiednie szkolenia w poznawaniu pełni możliwości zakupionych rozwiązań.

Więcej informacji o użytkowniku

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Agfa zaprezentuje nowej generacji rozwiązania technologiczne bazujące na technice inkjetowej podczas targów Printing United 2022
Podczas targów Printing United, jakie odbędą się w dniach 19-21 października br. w Las Vegas Convention Center, firma Agfa zaprezentuje swoje najnowsze rozwiązania technologiczne, dedykowane zadrukowywaniu opakowań, tekstyliów i systemów Sign & Display w technice inkjetowej. Po raz pierwszy na jej stoisku (nr C8130) znajdzie się maszyna Inca Onset X3 HS –...
Coraz bogatsza oferta Digiprint dla producentów etykiet
Digiprint, polski dystrybutor cyfrowych rozwiązań dla poligrafii, nie zwalnia tempa i poszerza portfolio produktów o rozwiązania topowych światowych producentów.
Efektywność energetyczna dla branży poligraficznej
Koenig & Bauer wprowadza na rynek dedykowane dla branży rozwiązanie przeznaczone do całościowego zarządzania energią.
Podczas niedawno zakończonych, odbywających się w Chicago targów Labelexpo Americas 2022, firma Sun Chemical (występująca tam pod hasłem „Siła etykiety”) po raz kolejny starała się udowodnić, że „siła” w rozumieniu „znaczenia” i „oddziaływania” etykiet na obecnym, niełatwym rynku może zależeć w dużej mierze od...
Stora Enso i Huhtamaki wprowadzają działający na skalę przemysłową program recyklingu kubków papierowych w Europie
Huhtamaki i Stora Enso łączą siły w projekcie The Cup Collective – nowej inicjatywie związanej z recyklingiem kubków papierowych na skalę przemysłową. Celem programu, będącego pierwszym tego rodzaju w Europie, jest recykling i pozyskiwanie wartości dodanej z używanych kubków papierowych. Na początek zostanie on wdrożony w regionie Beneluksu. Twórcy programu The Cup...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764