Warszawa: wyklejanie folii / praca na produkcji

27.03.2017
Oferta ważna do:31.03.2017 godz. 19:30
Odsłon: 684

witam,

poszukujemy pracownika do drukarnii

zakres obowiązków:
1. obróbka druku - foliowanie, docinanie,
2. dostawa prac,
3. wykonywanie drobnych montaży (aplikacja folii/ wyklejanie)

szukamy osoby z doświadczeniem oraz bardzo dokładnej
wymagana wysoka kultura osobista

oferujemy przyjazną atmosferę, umowe o pracę
atrakcyjne wynagrodzenie + liczne premie

zainteresowanych prosimy o kontakt

drukarnia.wilanow@gmail.com

skontaktujemy się z wybranymi osobami

Ogłoszenie pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/wyklejanie-folii---praca-na-produkcji%2C-warszawa,67136,ogloszenie.html

Ofertę złożył: Drukarnia_WWA
Kontakt: Paweł

e-mail: drukarnia.wilanow@gmail.com

Konto Drukarnia_WWA nie zostało zweryfikowane pod kątem tożsamości lub użytkownik ukrył informację o weryfikacji.

Warszawa: Pracownik produkcji / montaż reklam (Dam pracę)
termin: 31.05.2017 09:00