logo
GIEŁDA
Polska reklama i poligrafiaGIEŁDA

Kraj i zagranica: Wykonanie i montaż reklam, grafik w kraju i poza..

20.06.2021
Brak terminu ważności oferty
Odsłon: 3047

Witam, poszukuję pracy w branży reklamowej oraz wystawienniczej. Posiadam doświadczenie w aplikacji folii samoprzylepnych, obróbce pcv i pleksy. Obsługuję plotery tnące, frezujące i termiczne oraz drukujące. Od 2010 roku współpracuję jako podwykonawca z wieloma firmami reklamowymi i wystawienniczymi w różnych obszarach budowy stoisk na targach branżowych (stolarka, konstrukcje elektryka, oświetlenie) w kraju i za granicą.
Najchętniej współpracuję w formie zadaniowej lub "na dniówki".
Posiadam także doświadczenie w fotodokumentacji/raportowaniu stanu reklam, postępów prac, fotografii obrotowej (własny sprzęt), produktowej oraz okolicznościowej.
Wszelkich dodatkowych informacji chętnie udzielę telefonicznie: +48510045411. Zapraszam do kontaktu i pozdrawiam, AP ]:->


Ogłoszenie pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/wykonanie-i-montaz-reklam%2C-grafik-w-kraju-i-poza..%2C-kraj-i-zagranica,71518,ogloszenie.html

Signs.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść ofert i ogłoszeń, nie jest stroną i nie pośredniczy w transakcjach prowadzonych za pośrednictwem Giełdy.
REKLAMA:
avatar użytkownika
+ +
Ofertę złożył: ArturPuta
Telefon: +48510045411
Kontakt: Artur

e-mail: Artur.Puta@orange.pl

Konto ArturPuta nie zostało zweryfikowane pod kątem tożsamości lub użytkownik ukrył informację o weryfikacji.


Gniezno: Klej Plex 9021-0 (Sprzedam)
termin:  ? 

REKLAMA

Kraj i zagranica - więcej ofert

 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764