logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Wyniki konkursu BenQ – Kreatywność i Ekspresja

  PR 22.07.2019, przeczytano 275 razy
ilustracjastrzałka

Zwycięzcy zostali wyłonieni przez jury konkursowe, które oceniło wszystkie poprawnie umieszczone i oznaczone w sieci filmy.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/wyniki-konkursu-benq-%E2%80%93-kreatywnosc-i-ekspresja,383322,artykul.html

Efektem obrad jury jest poniższa lista zwycięzców. Wszystkim gratulujemy i dziękujemy za liczny udział!

Lista zwycięzców:

1 Nagroda

Mateusz Kucharski film Punctum

Monitor 4K UHD HDR BenQ SW271 + 3 dni szkolenia DaVinci Resolve z certyfikowanymi trenerami Blackmagic + Kalibrator X-Rite i1Display PRO + Wzorzec X-Rite ColorChecker Passport Video

2 Nagroda

Tomasz Dyniec film 1Life1Passion

Rabat 1000 zł na 3 dni szkolenia DaVinci Resolve z certyfikowanymi trenerami Blackmagic + Wzorzec X-Rite ColorChecker Video

3 Nagroda

Paweł Załuska film Color your passion!

Wzorzec X-Rite ColorChecker Video

Źródło: BenQ

www.benq.eu

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Dyplomy FNC 2019 – nabór prac
FONT nie czcionka! już po raz szósty organizuje zestawienie najlepszych dyplomów artystycznych i projektowych „Dyplomy FNC 2019”. Portal ma na celu promowanie młodych twórców, umożliwiając im zaprezentowanie swojej twórczości szerokiej liczbie odbiorców.
Konkurs na logo współpracy partnerskiej Wisły i Jabłonkowa
Konkurs jest adresowany do wszystkich zainteresowanych osób/podmiotów, w tym do studentów, absolwentów oraz pracowników naukowych wyższych uczelni artystycznych oraz profesjonalnych artystów-grafików, grafików i projektantów.
RTB House, globalna spółka dostarczająca innowacyjne rozwiązania marketingowe dla największych marek z całego świata, dołączyła do prestiżowego grona firm docenionych za najlepsze praktyki HR-owe w swoim sektorze. We wtorek, 8 października, po raz pierwszy przyznano w Polsce nagrody LinkedIn Talent Awards.
Pentawards 2019 rozdane - projektanci Hibrands ze srebrnym trofeum
Za koncept Bee-Fee agencja została nagrodzona srebrną statuetką w jednym z najbardziej prestiżowych konkursów w dziedzinie projektowania opakowań – Pentawards.
2019 Benq Konkurs Photovue
Witamy w naszym nowym konkursie, którego celem jest zaprezentowanie Twojego fotograficznego talentu całemu światu.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764