logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Wyniki RE:PL 2018

   29.03.2019, przeczytano 539 razy
ilustracja

Znamy już oficjalne wyniki szóstej edycji ogólnopolskiego plebiscytu na najlepszy polski rebranding roku 2018. Jury, elektorzy oraz organizator RE:PL 2018 przyznali wszystkie przewidziane wyróżnienia.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/wyniki-re%3Apl-2018,381875,artykul.html

Do tegorocznej edycji konkursu zgłoszonych zostało aż 39 kandydatur. Spośród nich elektorzy najpierw wyłonili finałową dziesiątkę, a następnie jurorzy wskazali zwycięzcę. Osobne wyróżnienie przyznał także organizator plebiscytu – wydawca serwisu Branding Monitor.

Najlepszym polskim rebrandingiem 2018 roku okazała się zmiana miasta Rybnik ogłoszona w kwietniu ubiegłego roku, a przeprowadzona we współpracy ze Studiem Otwartym. Kandydaturę Rybnika najlepiej ocenili również elektorzy przyznając jej własne wyróżnienie.

Doceniona została także zmiana marki 3kiwi baby, którą wyróżnił organizator.

Celem organizowanego każdego roku plebiscytu RE:PL jest docenianie wartościowych zmian i promocja dobrych praktyk w zakresie brandingu oraz projektowania komunikacji wizualnej. Pełne wyniki szóstej edycji, finałowe kandydatury, a także szczegółowe informacje o konkursie można znaleźć na oficjalnej stronie www.repl.brandingmonitor.pl

Źródło: Branding Monitor

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Nominacje w Konkursie Biuletynów Firmowych 2019
Po gorącym i intensywnym lecie, podczas którego członkowie Jury Konkursu Biuletynów Firmowych  oceniali zgłoszone prace, przyszedł czas na ogłoszenie nominacji w 14 kategoriach konkursowych.
Bydgoszcz jest Polska - konkurs na okolicznościowe logo
Bydgoszcz jest Polska 1920 – to hasło przewodnie zbliżających się obchodów. Na konferencji prasowej w dniu 5 września ogłoszono konkursy na dofinansowanie projektów i wydarzeń, oficjalny logotyp oraz okolicznościowy mural. Wszystko po to, by w sposób szczególny upamiętnić jedno z najważniejszych wydarzeń w historii naszego miasta.
Konkurs na projekt bluzy i czapki inspirowanej historią Stoczni Gdańskiej
Stocznia Gdańska jest miejscem-symbolem narodzin społecznego ruchu „Solidarności”, który przyczynił się do zmian geopolitycznych i zainicjował proces zmian społecznych i ideologicznych nie tylko w Polsce i Europie środkowo-wschodniej, ale także na całym świecie, prowadząc do upadku komunizmu w Europie, zakończenia „zimnej wojny” i przezwyciężenia światowych...
Ogłoszenie wyników konkursu Benq 2019 Designvue Competition
Dziękujemy wszystkim za wzięcie udziału w konkursie BenQ 2019 DesignVue Competition! Otrzymaliśmy ponad 300 zakwalifikowanych projektów, które zostały ocenione przez 8 sędziów z 4 krajów. Oto wyniki konkursu:
12. edycja festiwalu Art Moves startuje 6 września w Toruniu
Międzynarodowy Festiwal Sztuki na Bilbordach Art Moves odbędzie się w Toruniu po raz dwunasty. W tym roku impreza odbywa się pod hasłem „Nadciągająca katastrofa czy szansa by uratować siebie i świat?”. W ramach festiwalu, jak co roku, zobaczymy w przestrzeni miejskiej Torunia prace uzdolnionych debiutantów, jak i uznanych, międzynarodowych...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764