logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Wyróżnienia dla Credit Agricole za kampanie PR

  PR 16.09.2022, przeczytano 348 razy

Nagrodę główną i dwa wyróżnienia zdobył bank Credit Agricole w konkursie PR Wings. Nagrodzony został projekt "Wyjątkowe winyle Dawida Podsiadło z plastikowych odpadów", a wyróżnienie otrzymała kampania społeczna "#WyzwanieOszczędzanie".


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/wyroznienia-dla-credit-agricole-za-kampanie-pr,397242,artykul.html

Konkurs PR Wings organizowany jest przez Stowarzyszenie Agencji Public Relations. W tegorocznej edycji zgłoszone zostały 124 projekty w 14 kategoriach.

"Wyjątkowe winyle Dawida Podsiadło z plastikowych opdadów" nagrodzone zostały w kategorii "Angażujący event". Bank wspólnie z artystą wyprodukował limitowane płyty gramofonowe z plastikowych elementów scenografii koncertowej, które następnie zostały wystawione na aukcję. Dzięki sprzedaży płyt udało się zebrać blisko 100 tys. złotych. Cały dochód przekazany został Polskiemu Stowarzyszeniu Zero Waste na realizację kampanii edukacyjnych poświęconych problemowi zanieczyszczenia środowiska odpadami z tworzyw sztucznych. Projekt ten zdobył również wyróżnienie w kategorii "ESG i CSR - odpowiedzialność społeczna, środowiskowa i ład korporacyjny", a ponadto był nominowany do Nagrody Specjalnej Stowarzyszenia Agencji Public Relations. Projekt ten bank zrealizował wspólnie z agencją reklamową Just.

Z kolei kampania "#WyzwanieOszczędzanie" zdobyła wyróżnienie w kategorii "Komunikacja w okresie pandemii COVID-19". Projekt polegał na zbudowaniu i animowaniu społeczności osób, które chcą lepiej zarządzać domowym budżetem i oszczędzać pieniądze i środowiska. Na facebooku stworzona została grupa osób (obwecnie ponad 4 tys. członków), ktore aktywnie wymieniają się pomysłami i dobrymi praktykami na temat oszczędzania. Najlepsze porady zostały zebrane i wydane w formie e-booka, który można pobrać ze strony Wyzwanieoszczedzanie.pl. Bank zachęcał również uczestników grupy do podejęcia wyzwania przeżycia jednego dnia bez wydawania pieniędzy.

Źródło: Credit Agricole Bank Polska S.A.

www.credit-agricole.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Konkurs „Roca One Design Challenge” już 15 października
Wielkimi krokami zbliża się IV edycja organizowanego przez firmę Roca konkursu „Roca One Day Design Challenge”. W tym roku odbędzie się on 15 października, w formule online. Na młodych projektantów i architektów czeka wyjątkowe wyzwanie zaprojektowania innowacyjnych produktów do przestrzeni łazienkowej oraz atrakcyjne nagrody. Szczegóły zadania...
Startuje 5-ta edycja konkursu animacji reklamowej Timecode Akcja Animacja
4 października ruszyła piąta edycja konkursu TIMECODE AKCJA ANIMACJA, którego celem jest umożliwienie zaistnienia w branży kreatywnej zdolnym twórcom i twórczyniom animacji reklamowej. Konkurs odbywa się pod hasłem CSR, a jego organizatorem jest dom produkcyjny Timecode Film Production.
100 tys. zł trafi do ilustratorki książki dla dzieci wybranej w konkursie Piórko
Sieć sklepów Biedronka już po raz ósmy zorganizowała konkurs „Piórko” na najlepszą książkę dla dzieci. Rysunki do zwycięskiej książki o żabie Brerep wykona Silvia Pizzati, debiutująca ilustratorka, do której trafiła właśnie nagroda 100 tys. zł. Wydawnictwo za kilka tygodni trafi na sklepowe półki. Piórko to jedna z najważniejszych inicjatyw Biedronki promujących...
„Pierwsza pomoc ludzkości” nagrodzona w konkursie Golden Drum
"Pierwsza Pomoc Ludzkości" zrealizowana przez VMLY&R dla BNP Paribas Bank Polska oraz Polskiego Czerwonego Krzyża została nagrodzona dwiema statuetkami w konkursie Golden Drum.
World Photography Organisation ogłosiła skład jury konkursu Sony World Photography Awards 2023, nowe nagrody oraz daty wystaw. W konkursie pojawi się nowa nagroda w wysokości 5000 dolarów USA za wsparcie środowiskowych Celów Zrównoważonego Rozwoju ONZ. Zorganizowana zostanie także indywidualna wystawa prac Fotografa Roku.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764