logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Wyróżnienia dla managerów OEX Cursor

  PR 08.02.2024, przeczytano 630 razy
ilustracjastrzałka

OEX Cursor jest pierwszą w 15-letniej historii konkursu Polish National Sales Awards (PNSA) firmą outsourcingową, której managerowie zostali uhonorowani wyróżnieniem za wdrażanie najwyższych standardów w obsłudze klienta i etyce sprzedaży. Wśród docenionych przez ekspertów branżowych znalazło się jej trzech managerów.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/wyroznienia-dla-managerow-oex-cursor,403048,artykul.html

- Od wielu lat stawiamy na podnoszenie kompetencji i tworzenie przyjaznego miejsca pracy, które sprzyja wspieraniu kultury innowacyjności. Efekty tej polityki nie tylko odczuwają, ale też doceniają klienci, a wyróżnienia dla naszych pracowników w konkursie PNSA są potwierdzeniem, że rozwiązania i programy które wdrożyliśmy są skuteczne. – powiedział Przemysław Bogdański, CEO OEX Cursor.

Wśród nagrodzonych jest Tomasz Staszczuk. To wieloletni szef projektu realizowanego dla Coca-Cola i jeden z inicjatorów stworzenia i wdrożenia aplikacji MMonline, służącej do zdalnego zarządzania procesem merchandisingu w czasie rzeczywistym. Dzięki niej klienci biznesowi zyskali dostęp do danych „tu i teraz”, co pozwoliło im lepiej zarządzać procesami wsparcia sprzedaży w punktach detalicznych i sieciach.

- Kluczową wartością dla biznesu jest to, że innowacyjność aplikacji przekłada się na istotne usprawnienie procesów w projektach angażujących zespoły terenowe. To ogromna satysfakcja, że kapituła doceniła mnie za prace wdrożeniowe innowacji w dziedzinie merchandisingu. Ten sukces nie byłby możliwy bez fantastycznej współpracy z Coca-Cola i wsparcia OEX Cursor - powiedział Tomasz Staszczuk, account director OEX Cursor.

W konkursie PNSA wyróżnienie otrzymała również jedna z najmłodszych managerek OEX Cursor - Weronika Peszyńska (team leader), natomiast do ścisłego finału zakwalifikował się Mateusz Wicha (account manager).

Polish National Sales Awards (PNSA) jest pierwszym i zarazem jedynym przedsięwzięciem w kraju, którego zadaniem jest integracja środowiska handlowców i menedżerów sprzedaży w Polsce oraz promowanie i wdrażanie nowoczesnych standardów profesjonalnej sprzedaży i obsługi klienta opartych na zasadach dobrych praktyk.

Źródło: OEX Cursor

www.oexcursor.pl

Dodatkowe informacje:

OEX Cursor
OEX Cursor specjalizuje się w obszarach Field Marketing i Trade Support. Usługi, które świadczy spółka obejmują kompleksowe działania w punktach sprzedaży a także wielowymiarowe kampanie promocyjne, m.in.: doradztwo sprzedaży, experience marketing, event marketing, merchandising, audyty retail oraz zarządzanie strukturami handlowymi. OEX Cursor dysponuje rozbudowaną siecią kilkuset pracowników terenowych. Spółka jest partnerem biznesowym dla kluczowych marek i producentów z branży FMCG, przemysłowej, finansowej, telekomunikacyjnej oraz farmaceutycznej.

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Kampania „Teraz Mnie Widzisz?” z nagrodą Biura Reklamy TVP
Ogólnopolska kampania społeczna Fundacji Avalon została wyróżniona nagrodą Biura Reklamowego TVP w kategorii Odpowiedzialność Społeczna. Akcja Złota Mowa Reklamowa zorganizowana została po raz dziewiąty i jak co roku ma na celu wyróżnienie najlepszych kreacji reklamowych, które odznaczają się nie tylko formą wyrazu, lecz także najwyższymi standardami...
Aspirin C z nagrodą w konkursie Remarkable for Bayer Awards 2023
Digitalowa kampania reklamowa produktu Aspirin C, do której agencja MullenLowe Warsaw przygotowała strategię i kreację, otrzymała nagrodę w międzynarodowym konkursie Remarkable for Bayer Awards 2023 w kategorii Precision Marketing Campaign & Activaction.
Cover Awarts 2023: trwają zgłoszenia do konkursu
Zgłoszenia do Cover awArts 2023, organizowanych przez Decybele Dizajnu są już na półmetku. Coroczny konkurs na najlepszą okładkę i oprawę graficzną albumu muzycznego odbywa się już po raz jedenasty, a jego zwieńczeniem ponownie będzie prezentacja zwycięskich projektów na wystawie, połączonej z rozdaniem nagród – kultowych już statuetek Cover awArts, a w tym roku...
Kolejna nominacja dla kampanii „Nic co ludzkie nie jest nam obce”
Poznaliśmy nominację do Youtube Works Award. Wśród wyróżnionych kreacji wideo znalazła się kampania Fundacji Avalon “Nic co ludzkie nie jest nam obce” realizowana na przełomie 2022/2023 wraz z Agencją Nie Do Ogarnięcia.
Group One z największą liczbą nominacji w Youtube Works Awards 2023
Poznaliśmy shortlistę YouTube Works Awards 2023. W tym roku najwięcej nominacji otrzymały agencje Group One, których realizacje zostały wytypowane do nagrody za najlepsze kampanie wideo aż 8 razy. O statuetki powalczą: Change Serviceplan, GONG, Game Changer, Mediaplus, Media Republic oraz Salestube.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764