logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Wyróżnij się w produkcji transferów DTF – FOLIE DTF z efektami specjalnymi

  S 01.12.2023, przeczytano 644 razy
ilustracja

W branży poligraficznej pojawiły się nowości, które przykuwają uwagę wszystkich producentów transferów DTF. API.PL wprowadza do swojej oferty cztery innowacyjne folie, które dają nowe możliwości znakowania tekstyliów w tej technologii.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/wyroznij-sie-w-produkcji-transferow-dtf-%E2%80%93-folie-dtf-z-efektami-specjalnymi,402295,artykul.html

Folia Vesline DTF FD Luminous to prawdziwy hit, umożliwiająca kolorowy druk z efektem luminescencji i wykorzystanie transferów DTF jako elementy świecące zebranym światłem na koszulkach (np. podczas koncertów, imprez masowych, zabaw dla dzieci), czapkach, kurtkach, torbach. Natomiast Folia Vesline DTF FD Glitter wprowadza do gry brokatowy efekt, nadając niepowtarzalny blask projektom – do wykorzystania w produktach np modowych - odzież na karnawał lub też tekstylia z elementami świątecznymi. Kolejna folia DTF jest dla entuzjastów zmian – w tym wypadku koloru pod wpływem temperatury, Folia Vesline DTF FD Temp Change. Na koniec, Folia Vesline DTF FD Reflective umożliwia kolorowy nadruk, pozwalając na uzyskanie grafiki o bardzo wysokim odbiciu światła, tworząc wyjątkowy efekt wizualny.

Wszystkie folie mogą być używane w technologii DTF do tworzenia i aplikacji na bawełnę i poliester np. na koszulkach, czapkach, kurtkach, torbach, ale również jako elementy w produkcjach modowych, odzieży sportowej a w szczególnych przypadkach w produkcji odzieży roboczej.

Folie DTF to specjalne rodzaje folii używane do druku na drukarkach DTF (np. DTF.PL MAX60 PRO), przy użyciu odpowiednich atramentów i nanoszonego na wydruk kleju proszkowego. Technologia DTF pozwala na transfer nadruku z folii na produkt gotowy przy użyciu prasy termicznej.

  • Zachęcamy do zapoznania się z ofertą i zakupu w e-sklepie API.PL - www.sklep.api.pl
  • Więcej informacji na temat technologii DTF i wykorzystywanych produktów na stronie www.dtf.pl

Źródło: API.PL

www.api.pl


avatar użytkownika
+ + + + +

Tekst opublikował użytkownik: api_pl

(API.PL Sp. z o.o.)

api_pl o sobie:

API.PL – jest bezpośrednim importerem maszyn i materiałów do sitodruku i druku wielkoformatowego. Zapewnia klientom wysoką jakość produktów w atrakcyjnej cenie. Firma stale rozszerza ofertę, aby sprostać zmieniającym się oczekiwaniom branży i rynku poligraficznego. W ofercie API.PL znajdą się maszyny i farby do sitodruku renomowanych światowych producentów, a także szeroka gama ploterów ekosolwentowych, sublimacyjnych, UV oraz tusze, media do druku oraz programy RIP.

Więcej informacji o użytkowniku

S - Tekst sponsorowany opublikowany na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Sylwia Kobus wzmacnia zespół Altavia Kamikaze + K2
Do agencji Altavia Kamikaze + K2 dołączyła Sylwia Kobus, obejmując stanowisko Account Director. Ma prawie 20 lat doświadczenia w branży agencyjnej, ostatnio pracowała w agencji Bluecloud Interactive, także jako Account Director.
Podsumowanie Promo Show 2024: Relacje budują biznes
Ponad 270 wystawców, 600 brandów i blisko 9000 zwiedzających oraz niemal 1900 reprezentantów z ponad 30 krajów. 3 hale, setki artykułów promocyjnych, nowości, warsztaty, pokazy mediów oraz maszyn, premiery produktów oraz urządzeń. Tak w dwóch zdaniach można podsumować Międzynarodowe Targi Reklamy i Druku PROMO SHOW.
Agencja Luckyyou rozbudowuje Business Development
Agencja LUCKYYOU rozbudowuje dział Business Development: do zespołu dołącza Łukasz Kuchna, dotąd Growth Lead w Automation House, Tomasz Dolczewski awansuje na stanowisko Business Development Managera.
24/7Communication, jedna z największych agencji komunikacji strategicznej w Polsce, dołączyła do Crisis Communications Network Europe (CCNE). Jest to sieć niezależnych, europejskich agencji komunikacyjnych i consultingowych, świadczących najwyższej jakości usługi i doradztwo w zakresie komunikacji kryzysowej.
Maybelline New York w kampanii od MullenLowe Warsaw
„Kliknij po efekt rozświetlenia” pod takim hasłem prowadzona jest kampania launchująca nową bazę rozświetlającą 4w1 Instant Perfector Glow marki Maybelline New York (L’Oréal Polska). Za warstwę kreatywną odpowiada agencja MullenLowe Warsaw.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764