logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Wysokie Canvasy. Konferencja łącząca design i muzykę

   28.08.2019, przeczytano 346 razy
ilustracjastrzałka

7 września podczas bezpłatnej konferencji w Białymstoku będzie można spotkać się z czołowymi projektantami związanymi z branżą muzyczną. Wydarzenie jest częścią ekosystemu Up To Date Festival. Jego klucz tematyczny to hasło “UPAKUJ MUZYKĘ”.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/wysokie-canvasy.-konferencja-laczaca-design-i-muzyke,383747,artykul.html

Pierwsze takie wydarzenie na prawo od Wisły od razu stało się częścią ekosystemu Up To Date Festival. Skierowane jest do wszystkich osób zainteresowanych fenomenem designu, typografii, brandingu - które od zawsze muzyce towarzyszą.

Jednego dnia, na jednej scenie w Białymstoku, pojawi się bezprecedensowy skład twórców, którzy są związani z branżą muzyczną. Tworzą identyfikacje wizualne, ilustrują, organizują festiwale czy też są autorami okładek albumów muzycznych. Prace zaproszonych prelegentów są doskonale znane na rodzimym polu i niejednokrotnie doceniane przez światową branżę projektową. Na auli Politechniki Białostockiej zobaczymy i wysłuchamy: RedKroft Studio, Jakuba Imani [Crane Agency], Martynę Wędzicką-Obuchowicz [Wedzicka], Beatę Śliwińską [Barrakuz] i Grzegorza Piwnickiego [Forin Studio].

Branża kreatywna w Białymstoku od dawna czekała na tego typu inicjatywy. Bo osób, którzy zajmują się szeroko pojętym projektowaniem tu nie brakuje. Na pewno na pierwszej edycji nie poprzestaniemy.  Mamy pomysły na kolejne wydarzenia, o większych gabarytach. Robimy to sami, oddolnie, ale zaproszeni prelegenci są na tyle atrakcyjni, że mamy nadzieję przyciągnąć uczestników z innych miast, w tym wielu przyjezdnych uczestników Up To Date Festival, który jest naszym patronem. — Mówi Bartosz Kulesza współorganizator Wysokie Canvasy

Inicjatorami Wysokich Canvasów są: Bartosz Kulesza - projektant graficzny właściciel studia projektowego Datasky oraz Dariusz Jabłoński - projektant graficzny, kupuje płyty dla okładek.

LINE UP

13.00 : RedKroft Studio

14.00 : Jakub Imani  [Crane Agency]

15.00 : Martyna Wędzicka-Obuchowicz [Wedzicka]

16.00 : Beata Śliwińska  [Barrakuz]

17.00 : Grzegorz Piwnicki  [Forin Studio]

GDZIE?

Politechnika Białostocka - Wydział Informatyki

Białystok, ul. Wiejska 45 A, aula 23 C (wejście od ul. Świerkowej)

KIEDY?

7 września, 13.00-18:00

Źródło: STGU

www.stgu.pl

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Nowe logo i rebranding w branży kamieniarskiej - „Jaskiniowiec”
Znana z działalności na terenie województwa śląskiego i małopolskiego uznana marka w świecie obróbki kamienia naturalnego zyskuje na nowym wizerunku. W ramach prac nad nowym wyglądem i postrzeganiem marki (także tym wcześniej wypracowywanym na rynku), brand „Jaskiniowiec” zyskał nowe logo, hasła firmowe i wdrożono nową stronę internetową.
Home Invest świętuje i maluje Przyszłość na Woli
Grupa Kapitałowa Home Invest obchodzi w tym roku jubileusz 15-lecia działalności deweloperskiej. Podsumowuje dotychczasowe osiągnięcia i przedstawia plany na przyszłość. W czerwcu br. miało miejsce uroczyste odsłonięcie muralu – Przyszłość na Woli, który został namalowany na ścianie budynku flagowej inwestycji Apartamenty Okopowa 59A w Warszawie
Motocykl Suzuki Katana w reklamie Communication Unlimited
Suzuki Katana kreuje nowe marzenia, ale przede wszystkim ożywia wspomnienia z lat 80. W styl motocykla wpisuje się jego nowa reklama, którą przygotowała agencja Communication Unlimited.
Spółka Cube Group chce wprowadzić nową jakość w systemach automatyzacji wielu kanałów marketingu. Zaakceptowana kwota dofinansowania przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju wynosi 1,87 miliona złotych. Łączna wartość projektu to 3 miliony złotych.
Kamvas 22 i Kamvas 22 Plus: tablety graficzne Huion
Huion, jeden z producentów urządzeń graficznych, wprowadził dziś na rynek dwa tablety piórkowe o przekątnej 21,5 cala - Kamvas 22 oraz bogatszą wersję Kamvas 22 Plus. Te dwa tablety piórkowe stanowią kolejne potwierdzenie różnorodności oferty produktowej marki Huion, która pozwala użytkownikom na dobór najbardziej odpowiedniego urządzenia w zależności od potrzeb i budżetu,...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764