logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Wysokie noty dla Agencji Be7 w badaniu Millward Brown

  PR 15.11.2016, przeczytano 429 razy

Satysfakcja Klientów na najwyższym poziomie? Tylko z BE7 - tak wynika z przeprowadzonych na przełomie lutego i marca badań Millward Brown.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/wysokie-noty-dla-agencji-be7-w-badaniu-millward-brown,30533,artykul.html

Agencja Kreatywna BE7 zanotowała wysokie noty w każdej z ankietowanych kategorii. Szczególnie świetnie wypadła w ocenie zadowolenia Klienta, w której to kategorii zajęła najwyższą pozycję z maksymalnym wynikiem 5,0 - wyprzedzając tym samym 40 innych agencji.

Poza ogólnym bardzo pozytywnym odbiorem pracy agencji, klienci BE7 cenią sobie współpracę wskazując na wysoką uczciwość, znajomość kategorii produktowej, rozumienie briefu oraz jakość kreacji, przekładającą się na wysoką skuteczność prowadzonych kampanii. Agencja systematycznie wzbogaca swoją ofertę o kolejne usługi, inwestuje w technologie, digital i zespół.

Do kluczowych klientów BE7 należy CEDC International – właściciel marek, dla których BE7 w ciągu ostatnich 3 lat wdrażała z sukcesem platformy komunikacji „Domówka? Żubrówka!” – dla marki Żubrówka oraz „PlatyNowy Król Smaku” i „#Królowie Życia” dla BOLS Platinum.

Źródło: BE7

www.be7.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Joomp na wydarzeniach branżowych w styczniu
Dopiero co zaczął się miesiąc, a Joomp już zdążył być obecny na trzech imprezach targowych w tym sezonie. Nie zwalniamy tempa i cały czas promujemy portal Joomp podczas imprez branżowych.
Ikea ogłasza współpracę ze znaną fotografką Annie Leibovitz
Grupa Ingka, największy franczyzobiorca IKEA, opublikowała niedawno roczny raport „IKEA. Życie w domu 2022”. Z badania przeprowadzonego wśród ponad 37 000 osób w 37 krajach wynika, że prawie połowa ludzi na świecie (48%, w Polsce 37%) ma wrażenie, że obraz kreowany przez media nie odzwierciedla realiów ich życia w domu.
Nowość w ofercie Integart – ekologiczne płyty Swedboard® na targach RemaDays 2023
W dniach 1-3 lutego zapraszamy na nasze stoisko F3.22 w hali F Ptak Warsaw Expo, gdzie podczas targów RemaDays 2023 zaprezentujemy nowości w naszym portfolio – kreatywne płyty do konstrukcji 3D o unikalnej strukturze. Materiał, z którego wykonano płyty to najlepsza na rynku sztywna tektura posiadająca certyfikat FSC,...
Rusza nowa kampania Live from PS5
Firma Sony Interactive Entertainment ma przyjemność poinformować o starcie nowej kampanii Live from PS5, zainspirowanej najlepszymi grami dostępnymi na PlayStation 5.
PA1705UL od Sharp/Nec – laserowy projektor instalacyjny LCD  o wysokiej jasności i bezfiltrowej konstrukcji
Sharp NEC Display Solutions Europe zaprezentuje na ISE 2023 nową linię jasnych laserowych projektorów instalacyjnych LCD: NEC PA1705UL (o jasności 17000 lumenów) oraz NEC PA1405UL (z jasnością 14000 lumenów). To kompaktowe, superciche modele do wizualizacji na dużą skalę. Oprócz profesjonalnych możliwości instalacyjnych, nowe modele nie mają...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764