logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Wysokiej wydajności plotery laserowe Summa uznane przez HP

  PR 10.07.2021, przeczytano 424 razy
ilustracja

Już dawno minęły czasy, kiedy cięcie było przeszkodą w procesie projektowania, drukowania, kalandrowania, cięcia i szycia. Dzięki dzisiejszej technologii maszyny stały się lepiej dopasowane i znacznie łatwiejsze w obsłudze. Dostawcy mogą jednak jeszcze bardziej pomóc klientom, sprawdzając, które z powiązanych systemów są ze sobą kompatybilne.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/wysokiej-wydajnosci-plotery-laserowe-summa-uznane-przez-hp,392226,artykul.html

W tym celu firma HP oceniła i przetestowała plotery laserowe serii Summa L w ramach współpracy z drukarkami sublimacyjnymi HP Stitch. Summa z dumą potwierdza, że uzyskała uwierzytelnienie ze strony HP. To uznanie pozwala stwierdzić, że obie technologie bezproblemowo współpracują ze sobą, zapewniając wartość dodaną dla procesów pracy klienta.

Seria drukarek HP Stitch do druku sublimacyjnego barwnikowego charakteryzuje się najszybszym dopasowaniem kolorów dostępnym na rynku. To doskonały atut dla produktów końcowych, jeśli są dobrze wykończone. Aby to osiągnąć, klienci mogą polegać na serii L firmy Summa.

Plotery laserowe wyróżniają się precyzją i wydajnością. Firma Summa opracowała serię L do cięcia tekstyliów pod kątem odzieży sportowej, mody, materiałów typu soft signage i dekoracji wnętrz.

Firma HP twierdzi, że celem uwierzytelnienia z firmą Summa jest wzmocnienie wartości i przewagi konkurencyjnej HP Stitch i Summa. W rezultacie możemy zapewnić Klientom rozwiązania wykraczające poza samą drukarkę.

Dyrektor Generalny firmy Summa, Erwin Vandousselaere dodaje:

- Dzięki naszej serii L, a w szczególności model L3214, Summa wprowadziła prawdziwą zmianę produktywności do cięcia tekstyliów. Urządzenie to wyróżnia nie tylko prędkość, ale również zachowanie najwyższej dokładności i spełnienie najwyższych standardów bezpieczeństwa. Ponadto, dzięki szerokości 3,2 m sprzęt zapewnia doskonałą synergię z wielkoformatowymi drukarkami tekstylnymi, takimi jak drukarki HP Stitch. Mimo wszystko uważam, że uznanie ze strony firmy HP stanowi ogromną wartość dodaną, pomagając klientom w wyborze sprzętu, który odpowiada ich potrzebom biznesowym.

Wysoka wartość inwestycji

Dla firm działających w środowiskach o dużych przepustowościach produkcyjnych, zdolność produkcyjna jest źródłem zysków. W takim przypadku tym ważniejsze jest, aby zoptymalizować procesy robocze i tworzyć najbardziej jakościowe produkty w jak najkrótszym czasie. Istotną kwestią jest tutaj koordynacja pomiędzy drukiem a cięciem. Summa z kolei zapewnia, że plotery laserowe są warte inwestycji poprzez gwarancję następujących korzyści:

  • Zwiększoną wydajność produkcji dzięki automatyzacji i dużemu przyspieszeniu lasera
  • Łatwość obsługi dzięki zautomatyzowanym opcjom i inteligentnej obsłudze nośników
  • Ciągłość działania dzięki stabilnej wiązce laserowej i wysokiej jakości elektronice o długiej żywotności
  • Bezpieczne operacje z systemem zamkniętym i wyciągiem oparów
  • Precyzyjne wykończenie dzięki rozpoznawaniu kamerą, bezdotykowemu cięciu
  • i zabezpieczeniu krawędzi

Proces optymalizacji przepływu pracy u klienta wykracza poza cięcie i drukowanie. Jest to suma wszystkich elementów i tego, jak dobrze ze sobą współpracują. Klienci mogą polegać na serii L firmy Summa przy cięciu laserowym szerokiego zakresu zastosowań tekstylnych. Przykładem może być cięcie odzieży sportowej za pomocą urządzenia L1810 Vision oraz pokonywanie rekordów wydajności w przypadku wielkoformatowych oznakowań typu soft signage, które są wycinane za pomocą plotera laserowego L3214.

Integart, dystrybutor HP Stitch oraz Summa L Series zaprasza wszystkich zainteresowanych na pokazy technologii i ścieżki do produkcji tekstyliów sublimowanych. Do Państwa dyspozycji jest nasze Demo Lab w Błoniu k. Wrocławia oraz doradcy handlowi.

Źródło: Integart Sp. z o.o.

www.dobreplotery.com.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Współpraca od początku opierała się na świadomych, synergicznych działaniach marketingowych w strefie online, w celu zwiększenia udziału w rynku e-commerce. Harbingers pomogło BoboWózkom w skutecznym i konsekwentnym budowaniu pozycji lidera w branży wózków i fotelików dziecięcych w e-commerce.
Nowe biuro P&G wykorzystuje rozwiązania przyjazne dla środowiska
Procter & Gamble od początku swojej działalności w Polsce jest jednym z cenionych pracodawców, oferującym nie tylko możliwości rozwoju zawodowego, ale także dbającym o to, by  tworzone przez firmę środowisko pracy było otwarte dla różnorodnych grup pracowników. Dlatego też stale przygląda się ich potrzebom. Zmieniające się w ostatnich latach modele pracy oraz oczekiwania,...
Klink International rozpoczyna współpracę z N42 creative solutions
Od stycznia 2023 roku za działania marketingowe i PR-owe KLINK INTERNATIONAL jednego z największych polskich importerów i dystrybutorów kamienia naturalnego odpowiada agencja kreatywna N42. Współpraca ta, to kolejny krok w działaniach firmy KLINK związany z intensywnym rozwojem i planem osiągnięcia założonych celów strategicznych.
Waterdrop to firma, która powstała w 2016 roku w Austrii. Marka dba o ekologię, nie wykorzystuje tworzyw sztucznych i konserwantów. W swojej ofercie posiada rozpuszczalne w wodzie kapsułki z witaminami i ekstraktami roślinnymi, które nadają napojom owocowy smak. Waterdrop przyświecają dwie idee: dbanie o odpowiednie nawodnienie organizmu oraz ograniczenie produkcji plastiku. Z kolei...
Agencja gamingowa Kool Things prolongowała umowę z Razer – wiodącą lifestylową marką dla graczy oraz pionierem rynku gaming hardware. Współpraca pomiędzy firmami trwa już 12 lat. W tym czasie agencja obsłużyła blisko 500 premier, a tylko w ostatnich 3 latach wsparła przedstawicieli mediów w stworzeniu niemal 2000 recenzji produktów marki Razer. Podpisana umowa przedłuża...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764