logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Wystartował satyryczny program Tomasza Jachimka „Żółte papiery”

  PR 07.04.2016, przeczytano 1652 razy

Zapowiadany w wiosennej ramówce Grupy Onet-RAS Polska satyryczny program Tomasza Jachimka - „Żółte papiery” - zadebiutował 6 kwietnia o godzinie 18:00 na portalu Onet.pl. Program będzie emitowany raz w tygodniu. W krótkich, 10 minutowych odcinkach, Tomasz Jachimek przedstawi swój satyryczny komentarz na temat wydarzeń społecznych, politycznych i kulturalnych, którymi żyje cała Polska.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/wystartowal-satyryczny-program-tomasza-jachimka-_zolte-papiery_,28088,artykul.html

„Żółte papiery” poprowadzi jeden z najbardziej rozpoznawalnych przedstawicieli współczesnej polskiej sceny kabaretowej, Tomasz Jachimek. W cotygodniowym programie będzie można zapoznać się z zupełnie nowym spojrzeniem na temat kultury, rozrywki i polityki – bez pouczania, ale za to ironicznie i z humorem.

Nie ukrywam debiutanckiej tremy, bo internet i jego odbiorcy potrafią być bezlitośni. Natomiast pomysł programu, który przedstawił mi Maciek Michalski z Onetu był na tyle intrygujący, że odrzucenie go byłoby popełnieniem klasycznego grzechu zaniechania. – mówi Tomasz Jachimek.  

„Żółte papiery” to kolejna z propozycji wiosennej ramówki Grupy Onet-RAS Polska, w której znalazło się łącznie ponad 30 własnych produkcji i zapowiedzi wydarzeń, w tym 15 nowości i 6 cyklicznych programów na żywo.

Źródło: Grupa Onet-RAS Polska

grupaonet.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Dezinformacja wspierana przez sztuczną inteligencję szerzy się w internecie
Rozwój sztucznej inteligencji (SI) oraz zintegrowanych systemów marketingowych ułatwiły rozprzestrzenianie nieprawdziwych informacji w internecie. Boty rozprzestrzeniają sfabrykowane informacje, powstają systemy SI do manipulowania obrazami i tekstami, a większość społeczeństwa nie weryfikuje prawdziwości pozyskiwanych informacji. Korporacje technologiczne i...
Narzędzia do pracy zespołowej online znajdują się na fali wznoszącej.  W dużym stopniu to zasługa powiewu świeżości, jaki wniosły takie rozwiązania jak Slack czy Microsoft Teams.
Wyszukiwarka Google została stworzona po to, aby zapewnić każdemu dostęp do informacji w Internecie. W obliczu dziesiątek tysięcy aktywnych stron internetowych, setek godzin filmów, tysięcy tweetów i newsów publikowanych w każdej minucie dnia, naszym zadaniem jest przeszukiwanie tych treści i znajdowanie możliwie najbardziej pomocnych wyników....
Clotify jest mobilną platformą AD-TECH, która skrywa w sobie szerokie spektrum możliwości zarówno dla mediów telewizyjnych, sponsorów lokowania produktów jak i użytkowników. To pierwsza w  Polsce i Europie aplikacja mobilna, która umożliwia przekierowanie widzów z programów telewizyjnych, przez „second...
Wyniki badania Gemius/PBI za sierpień 2019
Poniżej prezentujemy Państwu najnowsze wyniki badania Gemius/PBI. Tabele prezentują zarówno rankingi wydawców internetowych, zestawienie najpopularniejszych domen oraz aplikacji mobilnych.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764