logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Wystartował satyryczny program Tomasza Jachimka „Żółte papiery”

  PR 07.04.2016, przeczytano 1617 razy

Zapowiadany w wiosennej ramówce Grupy Onet-RAS Polska satyryczny program Tomasza Jachimka - „Żółte papiery” - zadebiutował 6 kwietnia o godzinie 18:00 na portalu Onet.pl. Program będzie emitowany raz w tygodniu. W krótkich, 10 minutowych odcinkach, Tomasz Jachimek przedstawi swój satyryczny komentarz na temat wydarzeń społecznych, politycznych i kulturalnych, którymi żyje cała Polska.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/wystartowal-satyryczny-program-tomasza-jachimka-_zolte-papiery_,28088,artykul.html

„Żółte papiery” poprowadzi jeden z najbardziej rozpoznawalnych przedstawicieli współczesnej polskiej sceny kabaretowej, Tomasz Jachimek. W cotygodniowym programie będzie można zapoznać się z zupełnie nowym spojrzeniem na temat kultury, rozrywki i polityki – bez pouczania, ale za to ironicznie i z humorem.

Nie ukrywam debiutanckiej tremy, bo internet i jego odbiorcy potrafią być bezlitośni. Natomiast pomysł programu, który przedstawił mi Maciek Michalski z Onetu był na tyle intrygujący, że odrzucenie go byłoby popełnieniem klasycznego grzechu zaniechania. – mówi Tomasz Jachimek.  

„Żółte papiery” to kolejna z propozycji wiosennej ramówki Grupy Onet-RAS Polska, w której znalazło się łącznie ponad 30 własnych produkcji i zapowiedzi wydarzeń, w tym 15 nowości i 6 cyklicznych programów na żywo.

Źródło: Grupa Onet-RAS Polska

grupaonet.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Facebook stoi przed dochodzeniem kryminalnym w sprawie partnerstwa w zakresie przetwarzania danych.
Lidl na czele rankingu marek w telewizji
W 2018 roku najaktywniejszą marką w telewizji był Lidl, który zaliczył spory, 21% wzrost zakupu GRP w porównaniu z rokiem ubiegłym. Na trzech kolejnych pozycjach uplasowały się Plus, Orange oraz T-Mobile i to właśnie branża telekomunikacyjna wygenerowała największy, bo aż 44%, udział w zestawieniu TOP10 – wynika z analizy domu mediowego Codemedia.
Grzegorz Kalinowski: Media obrosły masą showmanów i mediaworkerów
Media zmierzają dziś w stronę show-biznesu – uważa pisarz. Jego zdaniem solidnych dziennikarzy coraz mocniej wypierają showmani i mediaworkerzy, co odbija się na jakości przekazu medialnego. Według niego na przestrzeni jego trwającej ponaddwadzieścia lat kariery zawodowej polskie media ulegały znacznym przemianom.
Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Śródmieście nie przychylił się do wniosku prokuratury o zastosowaniu wobec mnie środka zapobiegawczego w postaci bezwzględnego tymczasowego aresztu i ustanowił możliwość opuszczenia aresztu za kaucja. Chcę podkreślić, że zawsze działałem w ramach i na podstawie prawa, czego dowiodę. Zarzuty, które mi postawiono są bezzasadne.
Inea wprowadza Eleven Sports 1 w 4K
INEA rozwija platformę telewizyjną HIWAY, wprowadzając drugi kanał w jakości 4K – Eleven Sports 1. Do końca marca będzie on dostępny dla wszystkich klientów HIWAY TV, a od 1 kwietnia dla klientów najwyższego pakietu.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764