logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Wystartował satyryczny program Tomasza Jachimka „Żółte papiery”

  PR 07.04.2016, przeczytano 1631 razy

Zapowiadany w wiosennej ramówce Grupy Onet-RAS Polska satyryczny program Tomasza Jachimka - „Żółte papiery” - zadebiutował 6 kwietnia o godzinie 18:00 na portalu Onet.pl. Program będzie emitowany raz w tygodniu. W krótkich, 10 minutowych odcinkach, Tomasz Jachimek przedstawi swój satyryczny komentarz na temat wydarzeń społecznych, politycznych i kulturalnych, którymi żyje cała Polska.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/wystartowal-satyryczny-program-tomasza-jachimka-_zolte-papiery_,28088,artykul.html

„Żółte papiery” poprowadzi jeden z najbardziej rozpoznawalnych przedstawicieli współczesnej polskiej sceny kabaretowej, Tomasz Jachimek. W cotygodniowym programie będzie można zapoznać się z zupełnie nowym spojrzeniem na temat kultury, rozrywki i polityki – bez pouczania, ale za to ironicznie i z humorem.

Nie ukrywam debiutanckiej tremy, bo internet i jego odbiorcy potrafią być bezlitośni. Natomiast pomysł programu, który przedstawił mi Maciek Michalski z Onetu był na tyle intrygujący, że odrzucenie go byłoby popełnieniem klasycznego grzechu zaniechania. – mówi Tomasz Jachimek.  

„Żółte papiery” to kolejna z propozycji wiosennej ramówki Grupy Onet-RAS Polska, w której znalazło się łącznie ponad 30 własnych produkcji i zapowiedzi wydarzeń, w tym 15 nowości i 6 cyklicznych programów na żywo.

Źródło: Grupa Onet-RAS Polska

grupaonet.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Adam Bodnar kontra TVP: Sąd oddala pozew telewizji
Sąd Okręgowy w Warszawie oddalił powództwo Telewizji Polskiej S.A. skierowane przeciwko Rzecznikowi Praw Obywatelskich. Adam Bodnar poinformował dziś o tym na Facebooku. Sprawa dotyczy wypowiedzi Bodnara po śmierci prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza. Podczas rozmowy z Andrzejem Stankiewiczem z Onetu Bodnar stwierdził, że trzeba przeanalizować jakie programy oglądał...
Onet.pl najczęściej cytowanym medium w kwietniu 2019
W rankingu najczęściej cytowanych mediów w kwietniu pierwsze miejsce zajął portal Onet.pl  – podaje IMM w najnowszym raporcie „Najbardziej opiniotwórcze media w Polsce”. Na kolejnych miejscach znalazły się portal Wirtualna Polska oraz telewizja TVN24.
„Gazeta Wyborcza” włącza się w akcję #vote4friendship
Już jutro – w piątek, 24 maja br. do całego nakładu „Gazety Wyborczej” zostanie dołączony plakat z flagą Unii Europejskiej z hasłem „Europa na tak!”. Na jego drugiej stronie czytelnicy znajdą grafikę odwołującą się do idei przyjaźni europejskiej, stworzoną przez młodych artystów w ramach akcji #vote4friendship. To wspólny projekt 16...
17 maja w Nowym Jorku odbyła się uroczystość wręczenia INMA GLOBAL MEDIA AWARDS, jednego z najbardziej prestiżowych wyróżnień w branży medialnej. Wśród nominowanych znalazł się program interwencyjny TVN „Uwaga!”, który zajął trzecie miejsce w kategorii „Best Use Of Social Media” za projekt #tematdlauwagi.
„#Trendchallenge” – nowy format na Youtube od Plotek.pl
Już w najbliższą niedzielę, 26 maja br. na kanale Plotek.pl zadebiutuje „#TRENDCHALLENGE”. To pierwszy format o tematyce modowej na polskim YouTube, który łączy rozrywkowe wideo z rozwiązaniami z zakresu e-commerce. W programie co tydzień oceniane będą najciekawsze i najodważniejsze stylizacje popularnych polskich influencerów.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764