logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Wystartował satyryczny program Tomasza Jachimka „Żółte papiery”

  PR 07.04.2016, przeczytano 1589 razy

Zapowiadany w wiosennej ramówce Grupy Onet-RAS Polska satyryczny program Tomasza Jachimka - „Żółte papiery” - zadebiutował 6 kwietnia o godzinie 18:00 na portalu Onet.pl. Program będzie emitowany raz w tygodniu. W krótkich, 10 minutowych odcinkach, Tomasz Jachimek przedstawi swój satyryczny komentarz na temat wydarzeń społecznych, politycznych i kulturalnych, którymi żyje cała Polska.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/wystartowal-satyryczny-program-tomasza-jachimka-_zolte-papiery_,28088,artykul.html

„Żółte papiery” poprowadzi jeden z najbardziej rozpoznawalnych przedstawicieli współczesnej polskiej sceny kabaretowej, Tomasz Jachimek. W cotygodniowym programie będzie można zapoznać się z zupełnie nowym spojrzeniem na temat kultury, rozrywki i polityki – bez pouczania, ale za to ironicznie i z humorem.

Nie ukrywam debiutanckiej tremy, bo internet i jego odbiorcy potrafią być bezlitośni. Natomiast pomysł programu, który przedstawił mi Maciek Michalski z Onetu był na tyle intrygujący, że odrzucenie go byłoby popełnieniem klasycznego grzechu zaniechania. – mówi Tomasz Jachimek.  

„Żółte papiery” to kolejna z propozycji wiosennej ramówki Grupy Onet-RAS Polska, w której znalazło się łącznie ponad 30 własnych produkcji i zapowiedzi wydarzeń, w tym 15 nowości i 6 cyklicznych programów na żywo.

Źródło: Grupa Onet-RAS Polska

grupaonet.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Wirtualna Polska najczęściej cytowanym medium w grudniu 2018
W rankingu najczęściej cytowanych mediów w grudniu pierwsze miejsce zajął portal Wirtualna Polska  – podaje IMM w najnowszym raporcie „Najbardziej opiniotwórcze media w Polsce”. Na kolejnych miejscach nalazły się radio RMF FM oraz portal Onet.pl. Wirtualna Polska pierwszą pozycję  zawdzięcza m.in. szerokiemu oddźwiękowi w mediach wywiadu z...
Youtube Ads Leaderboard 2018
YouTube publikuje listy reklam, które w ubiegłym roku były najchętniej oglądane przez użytkowników z Europy i całego świata. Filmy z globalnego rankingu wyświetlano łącznie przez 300 milionów minut i otrzymały milion łapek w górę. Z kolei zwycięskie wideo Amazona polubiło aż 232 tysiące osób. Kilka reklam ze światowej listy znalazło...
Ringier Axel Springer Polska wprowadziła na rynek cyfrową platformę wydawniczą. Ring Publishing oferuje rozwiązania zarówno dla redakcji jak i biznesu.
Grupa Polsat, największa polska grupa medialno-telekomunikacyjna zbudowana od podstaw i na bazie polskiego kapitału przez Zygmunta Solorza, niekwestionowany lider polskiej gospodarki, rozwija struktury nadzorcze i zarządcze. Zygmunt Solorz wraz z synami będzie sprawował nadzór właścicielski nad Grupą z poziomu rad nadzorczych.
Sieć kin Helios zmieniła strukturę dotychczasowego zespołu marketingu i reklamy, dzieląc go na cztery działy: marketingu, promocji i PR, projektów specjalnych, a także sprzedaży korporacyjnej. Pracę zespołu nadzoruje Magdalena Gorzelniak, łącząca od czerwca br. funkcję wiceprezesa zarządu i dyrektora sprzedaży sieci kin Helios.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia
© 1997-2019 ICOS
Wszystkie prawa zastrzeżone