logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Wystartowała platforma dietetyczna „Jesz co lubisz”

  PR 20.09.2019, przeczytano 4440 razy

„Jesz co lubisz” to kompleksowe narzędzie online, na które składają się: spersonalizowany jadłospis z przepisami, stała opieka dietetyków klinicznych i sportowych oraz monitoring aktywności fizycznej.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/wystartowala-platforma-dietetyczna-_jesz-co-lubisz_,384039,artykul.html

Platforma uruchomiona została w ramach serwisu Poradnikzdrowie.pl, jednej z najchętniej odwiedzanych i najdłużej funkcjonujących witryn o tematyce zdrowotnej w Polsce.

Z „Jesz co lubisz” można schudnąć bez wyrzeczeń, bez głodzenia się i bez rezygnowania z ulubionych produktów. Diety dopasowane są do indywidualnych potrzeb i preferencji smakowych. Istnieje opcja tworzenia własnych dań i dodawania ich do przepisów oraz mechanizm wymiany składników lub całych posiłków w ramach diety.

W bazie „Jesz co lubisz” znajduje się ponad 2000 zdrowych przepisów, stworzonych przez zespół doświadczonych dietetyków. Dzięki 13 typom zbilansowanej diety można przygotowywać posiłki, odpowiadające uwarunkowaniom fizycznym, alergiom, chorobom czy poziomowi aktywności fizycznej konkretnej osoby. Użytkownicy platformy otrzymują opiekę 35 dietetyków klinicznych, psychodietetyków i specjalistów ds. żywienia sportowego. Dieta może zostać zintegrowana z planem treningowym a monitoring aktywności pozwala dostosować jej parametry do zapotrzebowania kalorycznego.

„Jesz co lubisz” to diety online przygotowane w taki sposób, aby można było gotować zarówno dla jednej osoby, jak i dla całej rodziny. Platforma jest bardzo wygodna w użytkowaniu. Pozwala monitorować dietę i korzystać z rad dietetyka praktycznie wszędzie. Listy zakupowe ułatwiają zaopatrzenie się w odpowiednie produkty. Użytkownicy serwisu mogą korzystać także z takich funkcji, jak: motywator picia wody, przypomnienie o godzinie posiłku oraz analiza osiągniętych wyników i statystyki.

Źródło: Grupa ZPR

www.grupazpr.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Portal Ofeminin rozpoczyna nową akcję społeczną #SiostrySiostrom, która ma na celu wsparcie polskich pielęgniarek, położnych, ratowniczek medycznych i innych kobiet pracujących w służbie zdrowia. W ramach inicjatywy, w specjalnie stworzonej zakładce na portalu, są publikowane materiały m.in. o wyzwaniach, z jakimi mierzą się pielęgniarki podczas kryzysu związanego z...
TVP i MEN uruchamiają projekt „Szkoła z TVP”
Już od 30 marca od godziny 8.00 ruszają pierwsze lekcje z TVP. Materiały będą emitowane od poniedziałku do piątku na ogólnodostępnych antenach Telewizji Polskiej. Znajdą się także na VOD.TVP.PL. To efekt podpisanego wczoraj, 27 marca porozumienia dotyczącego realizacji audycji oświatowych dla uczniów szkół podstawowych, między TVP S.A. i Ministerstwem Edukacji Narodowej.
Serwis Medonet.pl otrzymał prestiżowy certyfikat HONcode. Jest on przyznawany przez organizację Health On the Net dla serwisów zdrowotnych na całym świecie, które przekazują sprawdzone i wiarygodne informacje.
Mariusz Szuster Dyrektorem Generalnym Grupy Radiowej
Mariusz Szuster awansował na nowo utworzone stanowisko Dyrektora Generalnego Grupy Radiowej.
Rusza oferta promocyjna subskrypcji internetowych Newsweek.pl i Forbes.pl w pakiecie z filmami z oferty serwisu vod.pl. Liczba dostępnych filmów uzależniona jest od wyboru wariantu oferty.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764