logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Wystartowała platforma dietetyczna „Jesz co lubisz”

  PR 20.09.2019, przeczytano 245 razy

„Jesz co lubisz” to kompleksowe narzędzie online, na które składają się: spersonalizowany jadłospis z przepisami, stała opieka dietetyków klinicznych i sportowych oraz monitoring aktywności fizycznej.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/wystartowala-platforma-dietetyczna-_jesz-co-lubisz_,384039,artykul.html

Platforma uruchomiona została w ramach serwisu Poradnikzdrowie.pl, jednej z najchętniej odwiedzanych i najdłużej funkcjonujących witryn o tematyce zdrowotnej w Polsce.

Z „Jesz co lubisz” można schudnąć bez wyrzeczeń, bez głodzenia się i bez rezygnowania z ulubionych produktów. Diety dopasowane są do indywidualnych potrzeb i preferencji smakowych. Istnieje opcja tworzenia własnych dań i dodawania ich do przepisów oraz mechanizm wymiany składników lub całych posiłków w ramach diety.

W bazie „Jesz co lubisz” znajduje się ponad 2000 zdrowych przepisów, stworzonych przez zespół doświadczonych dietetyków. Dzięki 13 typom zbilansowanej diety można przygotowywać posiłki, odpowiadające uwarunkowaniom fizycznym, alergiom, chorobom czy poziomowi aktywności fizycznej konkretnej osoby. Użytkownicy platformy otrzymują opiekę 35 dietetyków klinicznych, psychodietetyków i specjalistów ds. żywienia sportowego. Dieta może zostać zintegrowana z planem treningowym a monitoring aktywności pozwala dostosować jej parametry do zapotrzebowania kalorycznego.

„Jesz co lubisz” to diety online przygotowane w taki sposób, aby można było gotować zarówno dla jednej osoby, jak i dla całej rodziny. Platforma jest bardzo wygodna w użytkowaniu. Pozwala monitorować dietę i korzystać z rad dietetyka praktycznie wszędzie. Listy zakupowe ułatwiają zaopatrzenie się w odpowiednie produkty. Użytkownicy serwisu mogą korzystać także z takich funkcji, jak: motywator picia wody, przypomnienie o godzinie posiłku oraz analiza osiągniętych wyników i statystyki.

Źródło: Grupa ZPR

www.grupazpr.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

TVP podpisała umowę z firmą Talpa i stała się właścicielem praw do trzech kolejnych sezonów „The Voice”
„Patrol Tatry” – nowy serial w Fokus TV
FOKUS TV wyemituje nowy serial dokumentalny „PATROL TATRY”, który powstał we współpracy z Tatrzańskim Parkiem Narodowym. Produkcję oglądać będzie można od 12 października, co sobotę, o godz. 21.00.
„Jesteś największym kibicem swojego dziecka!” – nowy serwis Ringier Axel Springer Polska i Nationale-Nederlanden
„Jesteś największym kibicem swojego dziecka!” to najnowszy serwis poruszający tematykę aktywnego ojcostwa. Pod adresem www.najwiekszykibic.onet.pl znajdą się materiały redakcyjne o budowaniu relacji z dzieckiem oraz o roli ojca w wychowaniu dzieci.
Ich życie jest całkowicie inne od tego, które znamy na co dzień. Bohaterowie nowego programu Discovery Channel świadomie wybrali funkcjonowanie poza cywilizacją. Żyją blisko natury, często nie mają dostępu do telefonu, prądu, a nawet bieżącej wody. Pierwszy odcinek nowego cyklu „Poza cywilizacją” na antenie już od 20 października.
Śledztwo Pisma - pierwszy podcastowy serial reporterski dostępny też na Tokfm.pl i w aplikacji Tok FM
18 października 2019 r. swoją premierę w internecie miało “Śledztwo Pisma” - wyjątkowy projekt audio w postaci 6-odcinkowego reporterskiego serialu podcastowego. "Śledztwo Pisma" prowadzi Mirosław Wlekły, jeden z najlepszych polskich reporterów prasowych i książkowych. Pierwszy odcinek serialu można już odsłuchać m.in. na stronie sledztwopisma.pl...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764