logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Wzornik HP Latex i Kongsberg

  PR 08.02.2021, przeczytano 360 razy
ilustracjastrzałka

Uwolnij swoje zwierzę to autorski wzornik firmy Digiprint, dostawcy rozwiań HP Latex i Kongsberg które posłużyły do wyprodukowania sampli. Zamysłem było pokazanie możliwości oferowanych  produktów, ale także udowodnienie, że wzornik może przedstawiać coś więcej niż tylko zadruk. Na  każdym wykorzystanym surowcu znajdziemy inny gatunek zwierzaka będącego w Polsce pod ochroną.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/wzornik-hp-latex-i-kongsberg,390133,artykul.html

Za taką inicjatywę odpowiada Alicja Bednarek Specjalista Marketingu w Digiprint. Jak przyznaje, pomysł od razu zyskał aprobatę całego Zespołu Sprzedaży. Do tej pory w branży poligraficznej, przedstawiało się głównie wydruki, które po wykorzystaniu często trafiały do kąta lub kosza. Digiprint swoim działaniem, stworzył wzornik, który posiada dwutorową funkcję edukacyjną – pokazuje możliwości technologiczne maszyn, a dodatkowo przy każdym zwierzaku jest ciekawostka na jego  temat. Całość jest zaprojektowana tak, aby prace mogły znaleźć swoje miejsce na biurku lub ścianie – są to kolorowe grafiki, które każdemu przypadną do gustu.

Do produkcji wzornika wykorzystano możliwości ploterów Kongsberg oraz maszyny HP Latex serii R dzięki czemu, poprzez połączenie dwóch wiodących technologii poligraficznych, uzyskano kombinacje ciekawych efektów wizualnych.

Aplikacje przygotowano między innymi na spienionym PVC 3mm oraz 8mm, kartonie Arctica, tekturze falistej EB oraz C, szkle akrylowym (wraz z polerowaniem krawędzi), a także plastrze miodu. Na specjalną uwagę zasługuje metoda cięcia spienionego PVC grubości 3mm – które odbywa się do 4x szybciej niż na konwencjonalnych frezarkach. Każdy z surowców jest odpowiednio oznaczony – znajdują się na nim takie informacje jak: rodzaj użytego surowca, tryb druku wraz z rzeczywistą prędkością druku na HP Latex R2000 oraz typy wykończeń zrealizowanych przez ploter Kongsberg, wraz z modelami użytych narzędzi.

  • Aby otrzymać taki wzornik wystarczy wejść na stronę i wypełnić formularz kontaktowy.

Źródło: Digiprint Sp. z o.o.

www.digiprint.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Po dobrym początku roku, Grupa Dentsu odnotowała wzrost organiczny na poziomie 9,1%, a Dentsu International - na poziomie 8,4%, osiągając w pierwszym kwartale rekordowe wyniki w zakresie przychodów netto, bazowego i statutowego zysku operacyjnego. Grupa podwyższa prognozę wzrostu organicznego na rok 2022 do 4%-5% z wcześniejszych 4%. Marża operacyjna wzrosła o 140 pb rok do...
Polski serwis z dobrymi praktykami w zakresie influencer marketingu
Serwis influencermarketing.org.pl to kompendium wiedzy z zakresu influencer marketingu, który kierowany jest zarówno do influencerów, jak i współpracujących z nimi podmiotów. Jest to zbiór praktycznych porad począwszy od wyjaśnienia, kim jest infuencer, czym jest influencer marketing, zasad współpracy oraz oznaczania postów reklamowych.
Spot wizerunkowy Banku Millennium
Bank Millennium przygotował wyjątkowy spot reklamowy, w którym mówi o wartościach, jakie przyświecają mu jako instytucji. Spot promuje jednocześnie największy w Polsce festiwal filmów dokumentalnych Millennium Docs Against Gravity, którego bank od 17 lat jest mecenasem.
Firma Nikon zdobyła pięć nagród Red Dot
Firma Nikon z przyjemnością informuje, że jej pięć produktów otrzymało nagrodę „Red Dot Award: Product Design 2022”. Tegoroczna edycja konkursu była szczególnie udana dla firmy Nikon, ponieważ flagowy pełnoklatkowy aparat bezlusterkowy Nikon Z 9 został uhonorowany tytułem za „Best of the Best” (Najlepszy z najlepszych). Inne nagrodzone produkty to pięknie zaprojektowany...
W piątek rozpoczęła się emisja reklamy telewizyjnej Millennium 360°, oferty inspirowanej potrzebami klientów. To nowe, bezpłatnie prowadzone konto Banku Millennium, połączone z jeszcze szerszą ofertą spersonalizowanych usług w super-aplikacji mobilnej, usługami wielowalutowymi i zwrotem za zakupy online.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764