logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

X-Mediagroup - Partner Allegro Ads

  PR 13.04.2021, przeczytano 246 razy

Agencja reklamowa X-MediaGroup dołączyła do programu Allegro Ads Partner, stając się tym samym jednym z certyfikowanych Partnerów największej polskiej platformy e-commerce. Dla firmy stanowi to doskonałą okazję do pozyskania nowych potencjalnych klientów, których nie brakuje wśród ponad 100 tys. w pełni profesjonalnych sprzedawców i marek ogłaszających się w serwisie.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/x-mediagroup---partner-allegro-ads,391010,artykul.html

Współpraca w ramach Allegro Ads Partner

Allegro Ads Partner to program partnerski, który sprzedażowy gigant opracował specjalnie z myślą o agencjach reklamowych. Podmioty te w imieniu sprzedających oferują realizację kampanii Allegro Ads, zatrudniając specjalistów odpowiednio wykwalifikowanych w prowadzeniu i optymalizacji działań marketingowych w serwisie internetowym Allegro. Nawiązując współpracę z wybraną agencją, klient nie musi sam zajmować się promowaniem oraz zyskuje więcej czasu na rozwój i prowadzenie firmy. Kampanie tego typu stanowią obecnie podstawę działalności sprzedażowej online, czego najlepszym przykładem mogą być programy dostępne w ramach innych serwisów - np. ułatwiające promowanie ogłoszeń OLX Ads czy oferujące funkcję personalizacji YouTube Ads, z którymi również współpracuje X-MediaGroup.

X-MediaGroup jako certyfikowany Partner Allegro Ads

Agencja ta wyspecjalizowana jest w promowaniu firm w internecie, ze szczególnym wskazaniem na największe platformy Marketplace. Oferta X-MediaGroup obejmuje m.in. strony www, sklepy internetowe, dystrybucję cyfrową w mediach oraz sieci, copywriting, doradztwo i konsultacje biznesowe. Agencja prowadzona przez Pawła Cholewę pomaga klientom w uzyskiwaniu statusu Super Sprzedawcy Allegro, a także świadczy usługi generujące najlepsze statystyki pod względem jakości prowadzonej sprzedaży. Status certyfikowanego Partnera Allegro Ads to dla X-MediaGroup szansa zwiększenia rozpoznawalności własnej marki, a także zyskania znaczącej przewagi nad konkurencją. Współpraca z Allegro jest ponadto doskonałą okazją do rozwoju wewnętrznego - w ramach programu agencja może skorzystać z bezpłatnych szkoleń, prowadzonych przez doświadczonych specjalistów Allegro Ads.

Źródło: X-MediaGroup

x-mediagroup.com

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

TikTok jako platforma globalna daje swojej społeczności możliwość odkrywania kultury w każdym zakątku na ziemi – od sztuki i muzyki po taniec i teatr. Treści związane z kulturą są niezwykle popularne na TikToku. Najczęściej używane hashtagi takie jak #FineArt, #ArtHistory i #ArtOnTikTok zgromadziły do tej pory ponad 2 miliardy wyświetleń na całym świecie, odnotowując...
Wiodące marki mediowe, TVN Media i Ringier Axel Springer, oferują wspólnie cztery innowacyjne produkty content marketingowe. Nowa oferta wykorzystuje efekt synergii wynikający z połączenia wysokiej jakości treści z siłą zasięgu TVN Grupa Discovery oraz Ringier Axel Springer Polska.
Tomasz Bocheński nagrodzony przez Society for News Design
Tomasz Bocheński, dyrektor artystyczny Polska Press Grupy, jako jedyny z Polski, został nagrodzony w największym i najbardziej prestiżowym konkursie projektowania prasowego Best of Print News Design. Konkurs jest organizowany przez Society for News Design ze Stanów Zjednoczonych.
„Monika Olejnik. Otwarcie” – nowy program dziennikarki w TVN24 Go
10 maja w TVN24 GO zadebiutował premierowy odcinek nowego programu "Monika Olejnik. Otwarcie". To autorski cykl wywiadów, w którym dziennikarka, znana z bezkompromisowych dyskusji z najważniejszymi politykami w kraju, zaprasza do szczerej rozmowy ludzi kultury, sztuki, sportu oraz nauki. Goście opowiedzą o swoich spostrzeżeniach dotyczących otaczającej nas...
Business Insider uruchamia platformę Business Insider TRENDS, która będzie skupiać aktywności dotyczące trendów w biznesie i technologii zmieniających biznes. Wśród podejmowanych inicjatyw w ramach platformy Business Insider TRENDS znajdzie się cykl konferencji on-line, publikacja raportu Business Insider Global Trends Report o światowych trendach, a także...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2021 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764