logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

X-Rite i Reprograf-Grafikus zapraszają na kolejne webinarium nt kontroli barwy

  PR 19.10.2020, przeczytano 250 razy
ilustracja

Firmy X-Rite i Reprograf-Grafikus zapraszają na kolejne webinarium przy „Kolorowej filiżance herbaty…”. Już 20 października br odbędzie się drugie webinarium z serii „Kolorowa filiżanka herbaty z X-Rite i Reprograf-Grafikus”. Teraz tematem głównym będzie „Aplikacja eXact manager” i jest skierowane głównie do drukarni i właścicieli marek. Organizatorzy mają nadzieję, że uczestnicy siedząc z przysłowiową filiżanką porannej herbaty, czy kawy wysłuchają zaproponowanej prezentacji, jak również wykorzystają tą okazję do zadania pytań specjalistom.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/x-rite-i-reprograf-grafikus-zapraszaja-na-kolejne-webinarium-nt-kontroli-barwy,388856,artykul.html

Tematyka pomiaru i kontroli barwy pojawia się właściwie w każdej branży. Dziś właściciele marek, zleceniodawcy druku oczekują bez względu na podłoże utrzymania najwyższego poziomu druku z zachowaniem parametrów kolorystycznych i jakości. Drukarnie też przekonały się ile kosztują pomyłki, rozbieżności w kolorystyce i jak ciężko komunikować z Klientem o barwie nie mając odpowiednich narzędzi, aplikacji i wiedzy o barwie. Warto korzystać też z posiadanych urządzeń, wykorzystując ich opcje i możliwości.

To webinarium poprowadzą: Małgorzata Ungradova-Lososova (X-Rite Pantone) oraz Leszek Bartkowiak (Reprograf-Grafikus). Firma Reprograf-Grafikus jest Głównym Dystrybutorem rozwiązań firmy X-Rite na terenie Polski. Prelegenci przedstawią jak dołączyć do globalnego cyfrowego workflow barwy, posiadając spektrofotometr eXact oraz jak wykorzystać darmowe oprogramowanie eXact Manager do konfiguracji eXact, stwarzania własnych bibliotek barw, konfiguracji zleceń, czy wgrywania zależnych bibliotek Pantone Live do urządzenia.

Podsumowując, uczestnik webinarium dowie się :

  • Jak najlepiej wykorzystać eXact Manager?
  • Jak połączyć się z Pantone Live za darmo za pomocą oprogramowania eXact Manager?
  • Jak tworzyć zlecenia druku w programie eXact Manager?
  • Jak mieć zawsze najnowszą wersję sterowników w urządzeniu eXact?

Data: 20 październik 2020 | Godzina: 10:00 Webinarium jest darmowe.

Źródło: Reprograf-Grafikus SA

www.reprograf-grafikus.com.pl


brak ikonki
+ + +

Tekst opublikował użytkownik: ReproLFP

Więcej informacji o użytkowniku

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Vileda prowadzi kampanię reklamową mopa obrotowego Turbo
Czy przedświąteczne porządki muszą być męczące i zabierać tak dużo czasu? Nie, kiedy Twoim pomocnikiem jest mop obrotowy Vileda TURBO, który sprawia, że mycie podłóg odbywa się bez użycia siły. Produkt od lat cieszy się niesłabnącą popularnością wśród użytkowników, a jego działanie można zobaczyć w najnowszym spocie marki Vileda. Reklama...
Marka Jennifer Lopez w grudniu z influencerkami
​W listopadzie rozpoczęła się kampania promująca bestsellerowy zapach marki Jennifer Lopez Promise z portfolio produktów firmy Sirowa Poland. Media w kampanii zakupiła agencja mediowa Havas Media.
Do grona klientów AHAVA PR dołączyła firma Polemika. To polska marka kosmetyczna.
Beata Kozidrak mierzy decybele dziecięcej radości w świątecznym klipie firmy Mattel
W mediach społecznościowych ma swoją premierę świąteczny klip firmy Mattel. Występuje w nim gwiazda sceny muzycznej  – Beata Kozidrak, która obserwuje reakcje dzieci na wyczekiwane prezenty. Okazuje się, że dziecięca radość z wymarzonej zabawki to prawdziwy rekord decybeli, niewiele odbiegający mocą od występu samej Beaty.
Goodyear razem z Kubą Przygońskim stworzył serię wideo o motorsporcie
Sezon wyścigowy powoli dobiega końca. Jednak dla zespołów nie oznacza to wcale przerwy. W motorsporcie zaczyna się obecnie najważniejszy etap – czas przygotowań do kolejnych miesięcy zmagań. Przebudowa, a nawet składanie auta od początku, badania nad nowymi mieszankami ogumienia, treningi kierowców, to tylko niektóre elementy tej niezwykle skomplikowanej...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764