logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Xerox Phaser 3200MFP - tanie urządzenie wielofunkcyjne

  PR 05.08.2007, przeczytano 978 razy
ilustracjastrzałka

Firma Xerox zaprezentowała nowe czarno-białe urządzenie wielofunkcyjne o nazwie Phaser 3200MFP. Nowy kompaktowy Xerox Phaser 3200MFP łączy cechy czarno-białej drukarki laserowej, faksu, koparki i skanera. Dodatkowym atutem urządzenia jest niska cena.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/xerox-phaser-3200mfp---tanie-urzadzenie-wielofunkcyjne,5935,artykul.html

„W cenie zwykłej drukarki oferujemy urządzenie wielofunkcyjne, które zwiększy efektywność pracy biurowej bez konieczności ponoszenia zbędnych koszów na dodatkowe urządzenia takie jak skaner czy faks.” – powiedział Marcin Demkiw, Office Product Manager w Xerox Polska.

Phaser 3200MFP to połączenie jakości i szybkości z wysokim bezpieczeństwem pracy. Nowy Phaser oferuje druk w rozdzielczości do 1200 dpi zarówno w przypadku wyraźnego tekstu jak i drobnych detali. Zastosowany w drukarce procesor 300 MHz oraz 64 MB pamięci operacyjnej RAM pozwala na druk i kopiowanie z prędkością do 24 stron na minutę w czerni, co czyni go jednym z najszybszych urządzeń w swojej klasie. Xerox Phaser 3200MFP zaprojektowano z myślą o firmach, w których nakład drukowanych prac sięga do 10 000 stron miesięcznie.

Nowe wersje oprogramowania Xerox Nuance Paperport i ABBYY FineReader OCR pozwalają na skanowanie kolorowych dokumentów w rozdzielczości do 4800 dpi. Ponadto ułatwiają podgląd, edycję oraz zapis skanowanych w czerni lub kolorze dokumentów w wielu formatach takich jak: Microsoft Word, Excel, PDF, JPEG lub TIFF.

Xerox Phaser 3200MFP wyposażono m.in. w bezpieczny system faksowania danych (użytkownik ma możliwość przechowywania w skrzynce faksowej dokumenty do 4MB). System Secure Fax Receive pozwala odczytać otrzymany faks dopiero w momencie autoryzacji – poprzez wpisanie przez użytkownika kodu PIN na klawiaturze urządzenia. Oprogramowanie Fax Forward to E-mail sprawia, że odebrany przez urządzenie faks jest przesyłany do użytkownika drogą e-mail, co zmniejsza prawdopodobieństwo otrzymania poufnej informacji przez osobę nieupoważnioną.

Phaser 3200MFP jest przyjazny dla środowiska naturalnego. Urządzenie zostało zaprojektowane w takie sposób, by minimalizować zużycie papieru w czasie pracy. Faksy wysyłane z komputera osobistego są bezpośrednio nadawane przez urządzenie z pominięciem etapu drukowania i ręcznego nadania treści. Funkcja ID Card Copy pozwala kopiować obie strony dokumentów tożsamości na jedną kartkę papieru. Funkcja jest szczególnie przydatna w bankach, firmach ubezpieczeniowych oraz przedsiębiorstwach, w których często kopiuje się dokumenty tożsamości klientów.

Phaser 3200MFP jest kompatybilny z systemem Microsoft Vista oraz zgodny z programem ENERGY STAR®, który jest częścią projektu Xerox Green World Alliance.

Sugerowana cena detaliczna dla klienta końcowego: od 1099 zł brutto.

Dostępność:
Phaser 3200MFP będzie dostępny u Autoryzowanych Partnerów Xerox Polska od sierpnia 2007. Urządzenia jest objęte dwuletnią gwarancją. Aby uzyskać więcej informacji prosimy o kontakt z Autoryzowanymi Partnerami Xerox Polska, których lista i dane kontaktowe znajdują się na stronie internetowej www.xerox.pl.

Źródło: Xerox

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Imagine Nation - Partner CxO Summit & Gala Partner Awards 2019
15 kwietnia br. w Hotelu Double Tree by Hilton w Łodzi, odbyła się konferencja oraz gala wręczenia nagród Partner CxO Summit & Partner Awards 2019. Wśród uczestników znaleźli się klienci i partnerzy oraz przedstawiciele firm należących do rodziny Dell Technologies. Za kompleksową realizację wszystkich działań trzeci rok z rzędu odpowiadała agencja Imagine Nation.
Mikrofony Saramonic w ofercie Foxfoto
W ofercie Foxfoto pojawiły się mikrofony dedykowane do smartfonów i tabletów z dwoma różnymi złączami: Saramonic SmartMic+ UC - z wejściem USB-C i Saramonic SmartMic+ Di z wejściem Lightning oraz teleskopowa tyczka przeznaczona dla mikrofonów typu shotgun Saramonic Magic BoomPole.
Portal Alior Banku Zafirmowani.pl najciekawszą bankową innowacją
Alior Bank zwyciężył w konkursie Liderów Świata Bankowości i Ubezpieczeń. Został doceniony za portal Zafirmowani.pl – nowatorski serwis internetowy skierowany do mikro i małych przedsiębiorstw. Portal zajął pierwsze miejsce w tegorocznej edycji konkursu w kategorii Najciekawsza innowacja dla banku. W imieniu Alior Banku nagrodę odebrał Maciej Surdyk, wiceprezes...
Krzysztof Iwański: Plakat dla Festiwalu Łódź Czterech Kultur 2019
Neon i bawełna,  kontrasty i faktury, wszystko to składające się na kulturową mozaikę współczesnego miasta – jest już plakat tegorocznej edycji Festiwalu Łódź Czterech Kultur. Zaprojektował go Krzysztof Iwański, uznany artysta wizualny, eksperymentujący z typografią, specjalizujący się w plakacie. Sam festiwal odbędzie się we wrześniu pod hasłem Współistnienie.
Niezwykła kampania autorstwa Grey Group
Krajowa Izba Kominiarzy i przedstawiciele trzech religii - PRAWOSŁAWNEJ, KATOLICKIEJ i MUZUŁMAŃSKIEJ biorą udział w kampanii edukacyjnej  mającej na celu zmianę zachowania ludzi, tak by uchronić ich przed zatruciem tlenkiem węgla.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764