logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Xerox Phaser 3200MFP - tanie urządzenie wielofunkcyjne

  PR 05.08.2007, przeczytano 979 razy
ilustracjastrzałka

Firma Xerox zaprezentowała nowe czarno-białe urządzenie wielofunkcyjne o nazwie Phaser 3200MFP. Nowy kompaktowy Xerox Phaser 3200MFP łączy cechy czarno-białej drukarki laserowej, faksu, koparki i skanera. Dodatkowym atutem urządzenia jest niska cena.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/xerox-phaser-3200mfp---tanie-urzadzenie-wielofunkcyjne,5935,artykul.html

„W cenie zwykłej drukarki oferujemy urządzenie wielofunkcyjne, które zwiększy efektywność pracy biurowej bez konieczności ponoszenia zbędnych koszów na dodatkowe urządzenia takie jak skaner czy faks.” – powiedział Marcin Demkiw, Office Product Manager w Xerox Polska.

Phaser 3200MFP to połączenie jakości i szybkości z wysokim bezpieczeństwem pracy. Nowy Phaser oferuje druk w rozdzielczości do 1200 dpi zarówno w przypadku wyraźnego tekstu jak i drobnych detali. Zastosowany w drukarce procesor 300 MHz oraz 64 MB pamięci operacyjnej RAM pozwala na druk i kopiowanie z prędkością do 24 stron na minutę w czerni, co czyni go jednym z najszybszych urządzeń w swojej klasie. Xerox Phaser 3200MFP zaprojektowano z myślą o firmach, w których nakład drukowanych prac sięga do 10 000 stron miesięcznie.

Nowe wersje oprogramowania Xerox Nuance Paperport i ABBYY FineReader OCR pozwalają na skanowanie kolorowych dokumentów w rozdzielczości do 4800 dpi. Ponadto ułatwiają podgląd, edycję oraz zapis skanowanych w czerni lub kolorze dokumentów w wielu formatach takich jak: Microsoft Word, Excel, PDF, JPEG lub TIFF.

Xerox Phaser 3200MFP wyposażono m.in. w bezpieczny system faksowania danych (użytkownik ma możliwość przechowywania w skrzynce faksowej dokumenty do 4MB). System Secure Fax Receive pozwala odczytać otrzymany faks dopiero w momencie autoryzacji – poprzez wpisanie przez użytkownika kodu PIN na klawiaturze urządzenia. Oprogramowanie Fax Forward to E-mail sprawia, że odebrany przez urządzenie faks jest przesyłany do użytkownika drogą e-mail, co zmniejsza prawdopodobieństwo otrzymania poufnej informacji przez osobę nieupoważnioną.

Phaser 3200MFP jest przyjazny dla środowiska naturalnego. Urządzenie zostało zaprojektowane w takie sposób, by minimalizować zużycie papieru w czasie pracy. Faksy wysyłane z komputera osobistego są bezpośrednio nadawane przez urządzenie z pominięciem etapu drukowania i ręcznego nadania treści. Funkcja ID Card Copy pozwala kopiować obie strony dokumentów tożsamości na jedną kartkę papieru. Funkcja jest szczególnie przydatna w bankach, firmach ubezpieczeniowych oraz przedsiębiorstwach, w których często kopiuje się dokumenty tożsamości klientów.

Phaser 3200MFP jest kompatybilny z systemem Microsoft Vista oraz zgodny z programem ENERGY STAR®, który jest częścią projektu Xerox Green World Alliance.

Sugerowana cena detaliczna dla klienta końcowego: od 1099 zł brutto.

Dostępność:
Phaser 3200MFP będzie dostępny u Autoryzowanych Partnerów Xerox Polska od sierpnia 2007. Urządzenia jest objęte dwuletnią gwarancją. Aby uzyskać więcej informacji prosimy o kontakt z Autoryzowanymi Partnerami Xerox Polska, których lista i dane kontaktowe znajdują się na stronie internetowej www.xerox.pl.

Źródło: Xerox

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Rebranding: Publicumpr zmienia się w Opublikowani
Publicum PR Pracownia Dobrych Relacji jest obecna na rynku nieprzerwanie od 2010 roku. Dynamika i rozwój sprawiły, że w najbliższym czasie marka przejdzie gruntowną przemianę.
#Wybieramyprawdę – Onet z nową kampanią wizerunkową
24 czerwca rusza kampania wizerunkowa portalu Onet. Tematem wiodącym akcji są wartości i siła sprawcza prawdy w życiu każdego z nas. W kampanii Onet będzie podkreślał m.in. zagrożenia związane z kreowaniem sztucznej rzeczywistości w wirtualnym świecie, fake newsami, uzależnieniem od wszelkiego typu ekranów, czy przebywaniem w bańce informacyjnej.
Castorama: Nowa marka własna i katalog Projekt łazienka 2019
W katalogu „Projekt łazienka 2019” znajdziemy szeroki wachlarz produktów i gotowych rozwiązań, pozwalających na dostosowanie łazienki do indywidualnych potrzeb. To także pierwszy katalog sieci, w którym zaprezentowano asortyment nowej marki GoodHome. Oferta została przygotowana w oparciu o badania przeprowadzone na kilkutysięcznej grupie osób z różnych krajów, w tym 1000...
Play i zespół Mediacom dla Illuminar Gaming
Operator sieci komórkowej Play został partnerem Illuminar Gaming i rozpoczyna współpracę z zawodnikami, twórcami oraz streamerami zrzeszonymi w tej esportowej organizacji. Za wsparcie strategiczne oraz egzekucyjne projektu odpowiada zespół MediaCom Beyond Advertising.
Grupa Murapol ma nowego Ambasadora – Andrzeja Bargiela
MURAPOL, NAJLEPSZE MIEJSCA NA ŚWIECIE - to hasło przewodnie rozpoczynającej się kampanii marketingowej, podkreślające otwarcie w działalności operacyjnej dewelopera w kierunku tzw. Affordable Premium, czyli atrakcyjnej oferty osiągalnej w przystępnej cenie. To jednocześnie początek współpracy wizerunkowej i sponsorskiej z nowym Ambasadorem, bliskim ideałom GK Murapol...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764