logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Xerox zdobywa pozycję lidera w raporcie agencji Quocirca

  PR 16.10.2018, przeczytano 138 razy

Xerox został liderem światowego rankingu  dostawców usług zarządzania drukiem (MPS) organizowanego przez agencję Quocirca. Dziewiąty rok z rzędu!


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/xerox-zdobywa-pozycje-lidera-w-raporcie-agencji-quocirca,379764,artykul.html

- Konsekwencja Xerox w dziedzinie zarządzania drukiem sprawiła, że firma po raz kolejny znalazła się na szczycie rankingu. Doświadczenie w zakresie wspierania dostawców, wszechstronnej analizy i raportowania, w połączeniu z dowiedzioną już siłą technologii ConnectKey, wzmacnia pozycję firmy na rynku MPS - powiedziała Louella Fernandes, Zastępca Dyrektora, Quocirca.

Technologia Xerox ConnectKey łączy świat realny i cyfrowy oraz przekształca tradycyjne urządzenia drukujące w inteligentnych asystentów, którzy odpowiadają potrzebom nowoczesnego miejsca pracy. Personalizowane, zautomatyzowane przepływy pracy, błyskawiczny dostęp do chmury, mobilność, dostosowane aplikacje i wielowarstwowe funkcje zabezpieczeń, pomagają zwiększyć produktywność, wydajność oraz bezpieczeństwo informacji.

Pomagamy klientom osiągnąć ich strategiczne cele

Klienci Xerox coraz częściej widzą, w jaki sposób zarządzanie drukiem może pomóc w osiągnięciu ich strategicznych celów. Dla Goldcar, lidera rynku wynajmu samochodów w Hiszpanii i Portugalii, zarządzanie drukiem było sposobem na zwiększenie elastyczności i obniżenie kosztów, aby osiągnąć cele ekspansji geograficznej oraz wzrostu organicznego.

- Firma Xerox zapewniła nam szybkość i elastyczność, które są niezbędne do zwiększenia rozbudowy nowego biura, a także kontroli oraz optymalizacji kosztów, których potrzebujemy w naszych codziennych działaniach - powiedział César López, Dyrektor ds. Technologii w Goldcar. - MPS pozwala nam również wzmocnić nasze długotrwałe zaangażowanie w zrównoważony rozwój i odpowiedzialność społeczną biznesu, pomagając nam zmniejszać ogólne zużycie papieru – dodał.

Oferta MPS została zaprojektowana z myślą o złożonych potrzebach, zarówno dużych przedsiębiorstw, jak i małych oraz średnich firm, przechodzących z papieru na obieg cyfrowy. Technologia, taka jak platforma DocuShare firmy Xerox, stanowi kluczowy kamień milowy nowoczesnego biura: praca mobilna, współpraca, intuicyjne zarządzanie danymi i automatyzacja czasochłonnych procesów. Narzędzia takie jak usługa User Analytics Service pozwalają na wgląd w użycie drukarki, aby zidentyfikować możliwości transformacji cyfrowej i automatyzacji.

Bezpieczeństwo dokumentów i danych pozostaje istotną częścią oferty MPS, jak zauważa raport Quocirca: Xerox oferuje solidny zestaw usług i zabezpieczeń, które są kluczowe dla kontraktów MPS. Jego wielowymiarowe podejście do bezpieczeństwa obejmuje usługi oceny, opracowywania polityki bezpieczeństwa, zgodności środków zaradczych oraz analityki użytkownika, audytu i śledzenia.

- W Xerox dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić klientom narzędzia i wsparcie niezbędne do rozpoczęcia lub kontynuowania cyfrowej transformacji - powiedział Tracey Koziol, Wiceprezes ds. Globalnych Ofert, Xerox. - Jesteśmy dumni, że po raz kolejny zostaliśmy uznani za lidera w MPS na całym świecie i pomagamy naszym klientom uzyskać wydajność, produktywność oraz generować oszczędności – dodał.

Raport Quocirca zapewnia niezależną ocenę szeregu wybranych dostawców MPS, reprezentujących najważniejsze trendy branżowe, na podstawie ankiety przeprowadzonej wśród klientów. Ustalenia obejmują:

  • Rozszerzanie kontraktów MPS, w celu objęcia cyfrowych usług przepływu pracy, może pomóc firmom w zwiększeniu wydajności. 84% organizacji wdrożyło już cyfrowe procesy obiegu dokumentów, rezygnując z ich wersji papierowych.
  • MPS jest kluczowym czynnikiem przyspieszającym transformację cyfrową, dzięki wdrożeniu digitalizacji i automatyzacji przepływu pracy.
  • Jakość usług i bezpieczeństwo to główne powody wdrożenia MPS.
  • Prawie połowa (49%) organizacji zgadza się, że bezpieczeństwo drukowania jest ważne dla ich ogólnej strategii bezpieczeństwa informacji.

Źródło: Xerox Corporation

www.xerox.com

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Kolejna nowość Summa – „tekstylny” F3220
Na początku tego roku, Summa wprowadzi na rynek kolejny model uznanego i wszechstronnego systemu tnącego serii F. Tym razem będzie to F3220 w „tekstylnym” rozmiarze 3.27 x 2.10 metra.
Benq na targach ISE 2019
Projektory laserowe, wielkoformatowe ekrany interaktywne, ekrany bar-type („długie i wąskie”) oraz oprogramowanie do tworzenia inteligentnych rozwiązań informacyjno - reklamowych,  a także InstaShow WDC20 – bezprzewodowe rozwiązanie prezentacyjne.
Rzeźba projekcyjna Barta Kresy zadebiutuje na ISE 2019
Sviatovid, dzieło Barta Kresy, jednego z największych twórców mappingów, będzie jedną z głównych atrakcji tegorocznych targów ISE. Przy realizacji projektu artysta współpracuje z Panasonic Business oraz Integrated Systems Europe.
Rada Etyki Public Relations o etyce w komunikacji cyfrowej
Rada Etyki Public Relations zwraca się z apelem do środowisk zajmujących się profesjonalną komunikacją, w szczególności do branży public relations i komunikacji marketingowej, oraz do wydawców, o zwracanie większej uwagi na znaczenie i przestrzeganie standardów etycznych w procesie komunikacji i wymiany informacji w sieci.
W 2019 roku zmieni się sposób rozliczania podatku za poprzedni rok
Krótszy okres oczekiwania na zwrot nadpłaty podatku, możliwość wspólnego rozliczenia z małżonkiem nawet po terminie, wyższe kwoty wolne od podatku – to tylko niektóre zmiany w sposobie rozliczania podatku dochodowego za 2018 rok. Główną zmianą jest to, że osoby składające PIT-37 i PIT-38 będą mogły skorzystać z gotowego formularza,...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia
© 1997-2019 ICOS
Wszystkie prawa zastrzeżone