logo
WIADOMOŚCI

Xerox zdobywa pozycję lidera w raporcie agencji Quocirca

  PR 16.10.2018, przeczytano 120 razy

Xerox został liderem światowego rankingu  dostawców usług zarządzania drukiem (MPS) organizowanego przez agencję Quocirca. Dziewiąty rok z rzędu!


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/xerox-zdobywa-pozycje-lidera-w-raporcie-agencji-quocirca,379764,artykul.html

- Konsekwencja Xerox w dziedzinie zarządzania drukiem sprawiła, że firma po raz kolejny znalazła się na szczycie rankingu. Doświadczenie w zakresie wspierania dostawców, wszechstronnej analizy i raportowania, w połączeniu z dowiedzioną już siłą technologii ConnectKey, wzmacnia pozycję firmy na rynku MPS - powiedziała Louella Fernandes, Zastępca Dyrektora, Quocirca.

Technologia Xerox ConnectKey łączy świat realny i cyfrowy oraz przekształca tradycyjne urządzenia drukujące w inteligentnych asystentów, którzy odpowiadają potrzebom nowoczesnego miejsca pracy. Personalizowane, zautomatyzowane przepływy pracy, błyskawiczny dostęp do chmury, mobilność, dostosowane aplikacje i wielowarstwowe funkcje zabezpieczeń, pomagają zwiększyć produktywność, wydajność oraz bezpieczeństwo informacji.

Pomagamy klientom osiągnąć ich strategiczne cele

Klienci Xerox coraz częściej widzą, w jaki sposób zarządzanie drukiem może pomóc w osiągnięciu ich strategicznych celów. Dla Goldcar, lidera rynku wynajmu samochodów w Hiszpanii i Portugalii, zarządzanie drukiem było sposobem na zwiększenie elastyczności i obniżenie kosztów, aby osiągnąć cele ekspansji geograficznej oraz wzrostu organicznego.

- Firma Xerox zapewniła nam szybkość i elastyczność, które są niezbędne do zwiększenia rozbudowy nowego biura, a także kontroli oraz optymalizacji kosztów, których potrzebujemy w naszych codziennych działaniach - powiedział César López, Dyrektor ds. Technologii w Goldcar. - MPS pozwala nam również wzmocnić nasze długotrwałe zaangażowanie w zrównoważony rozwój i odpowiedzialność społeczną biznesu, pomagając nam zmniejszać ogólne zużycie papieru – dodał.

Oferta MPS została zaprojektowana z myślą o złożonych potrzebach, zarówno dużych przedsiębiorstw, jak i małych oraz średnich firm, przechodzących z papieru na obieg cyfrowy. Technologia, taka jak platforma DocuShare firmy Xerox, stanowi kluczowy kamień milowy nowoczesnego biura: praca mobilna, współpraca, intuicyjne zarządzanie danymi i automatyzacja czasochłonnych procesów. Narzędzia takie jak usługa User Analytics Service pozwalają na wgląd w użycie drukarki, aby zidentyfikować możliwości transformacji cyfrowej i automatyzacji.

Bezpieczeństwo dokumentów i danych pozostaje istotną częścią oferty MPS, jak zauważa raport Quocirca: Xerox oferuje solidny zestaw usług i zabezpieczeń, które są kluczowe dla kontraktów MPS. Jego wielowymiarowe podejście do bezpieczeństwa obejmuje usługi oceny, opracowywania polityki bezpieczeństwa, zgodności środków zaradczych oraz analityki użytkownika, audytu i śledzenia.

- W Xerox dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić klientom narzędzia i wsparcie niezbędne do rozpoczęcia lub kontynuowania cyfrowej transformacji - powiedział Tracey Koziol, Wiceprezes ds. Globalnych Ofert, Xerox. - Jesteśmy dumni, że po raz kolejny zostaliśmy uznani za lidera w MPS na całym świecie i pomagamy naszym klientom uzyskać wydajność, produktywność oraz generować oszczędności – dodał.

Raport Quocirca zapewnia niezależną ocenę szeregu wybranych dostawców MPS, reprezentujących najważniejsze trendy branżowe, na podstawie ankiety przeprowadzonej wśród klientów. Ustalenia obejmują:

  • Rozszerzanie kontraktów MPS, w celu objęcia cyfrowych usług przepływu pracy, może pomóc firmom w zwiększeniu wydajności. 84% organizacji wdrożyło już cyfrowe procesy obiegu dokumentów, rezygnując z ich wersji papierowych.
  • MPS jest kluczowym czynnikiem przyspieszającym transformację cyfrową, dzięki wdrożeniu digitalizacji i automatyzacji przepływu pracy.
  • Jakość usług i bezpieczeństwo to główne powody wdrożenia MPS.
  • Prawie połowa (49%) organizacji zgadza się, że bezpieczeństwo drukowania jest ważne dla ich ogólnej strategii bezpieczeństwa informacji.

Źródło: Xerox Corporation

www.xerox.com

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale:

Po otrzymaniu oświadczenia Centralnego Portu Komunikacyjnego w sprawie wizualnizacji logo portu „Solidarność” otrzymaliśmy dodatkowe wyjaśnienia ze strony agencji Partner of Promotion, które publikujemy w oryginale poniżej.
W związku z publikacją jednej z wizualizacji nowego logotypu Centralnego Portu Komunikacyjnego zawierającej grafikę przedstawiającą projekt lotniska Amsterdam Schiphol, pragniemy oświadczyć, że zostaliśmy wprowadzeni w błąd przez wykonawcę identyfikacji wizualnej. Studio Graficzne Podpunkt, które przygotowywało dla nas materiały graficzne nie posiadało praw do w/w...
Ricoh ze złotym wyróżnieniem w rankingu Ecovadis
Ricoh po raz czwarty z rzędu zostało wyróżnione za działania w obszarze zrównoważonego rozwoju w rankingu EcoVadis i uzyskało najwyższy, złoty stopień. Firma została doceniona za konsekwentnie realizowane założenia przyjętych przez ONZ Celów Zrównoważonego Rozwoju.
Komputronik startuje ze świąteczną kampanią
Rusza świąteczna kampania Komputronik, która będzie trwała aż do Wigilii Bożego Narodzenia. Szereg działań promocyjnych otwiera trwająca 30 dni loteria, w której pula nagród wynosi ponad 100 tys. złotych. Nagrody rzeczowe będzie można zdobywać codziennie, aż do 15 grudnia. W wielkim finale zwycięzca otrzyma bon na 20 tys. złotych do wykorzystania w salonach...
29 listopada: PR & Marketing Days – najlepsi z najlepszych
W dniach 29-30 listopada w siedzibie dziennika „Rzeczpospolitej”  przy ul. Prostej 51 w Warszawie odbędzie się wydarzenie z cyklu PR & MARKETING DAYS. Partnerem merytorycznym jest agencja MSL GROUP. Celem warsztatów jest zaprezentowanie praktycznych rozwiązań w dziedzinie marketingu i public relations.
 
Signs.pl - Portal polskiej reklamy wizualnej
© 1997-2018 ICOS
Wszystkie prawa zastrzeżone