logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

XVII konkurs małej formy graficznej i ekslibrisu Ostrów Wielkopolski 2019

   04.05.2019, przeczytano 736 razy

Organizator XVII Międzynarodowego Konkursu Małej Formy Graficznej - Muzeum Miasta Ostrowa Wielkopolskiego - zaprasza do udziału w prezentacji najnowszych osiągnięć twórczych.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/xvii-konkurs-malej-formy-graficznej-i-ekslibrisu-ostrow-wielkopolski-2019,382290,artykul.html

Do konkursu zostana zakwalifikowane wyłącznie odbitki z płyt graficznych. Nie będą kwalifikowane prace wykonane techniką cyfrową, odbitki fotograficzne
i kserokopie. 

Wymiary grafiki nie mogą przekroczyć 200 x 200 mm, na papierze nie większym niż 300 x 300 mm. Każdy autor może nadesłać maksymalnie 5 prac (grafik, ekslibrisów) wykonanych w latach 2016-2019. Artyści biorący udział w konkursie po raz pierwszy, mogą nadesłać prace wykonane przed 2016.

Prace należy nadsyłać w nieprzekraczalnym terminie: 15 maja 2019 r.

Autor grafik zakwalifikowanych do wystawy pokonkursowej przekazuje nieodpłatnie do kolekcji Muzeum Miasta Ostrowa Wielkopolskiego prace nadesłane na konkurs.

Organizatorzy zachęcają do nadesłania grafik/ekslibrisów nawiązujących tematem lub formą do atmosfery najnowszej ekspozycji stałej Muzeum Miasta Ostrowa Wielkopolskiego „Muzeum 3D. Ulicami dawnego Ostrowa. Café Muzeum”. Wstępna informacja o wynikach konkursu zostanie umieszczona na stronie mmow.pl na początku lipca 2019 roku.

Otwarcie wystawy oraz wręczenie nagród i wyróżnień planowane jest na 7 września 2019 roku w Muzeum Miasta Ostrowa Wielkopolskiego.

NAGRODY GŁÓWNE:

  • I nagroda – 5000 PLN + medal
  • II nagroda – 3000 PLN + medal
  • III nagroda – 2000PLN + medal

NAGRODY SPECJALNE:

  • ZA EKSLIBRIS Muzeum Miasta Ostrowa Wielkopolskiego – 2 x 1000 PLN + medal
    Wystawa indywidualna laureata I nagrody w Powiatowej Galerii Sztuki Współczesnej w Ostrowie Wielkopolskim
  • WYRÓŻNIENIA - medale

Więcej informacji, regulamin: www.mmow.pl/aktualne-biennale

Źródło: Muzeum Miasta Ostrowa Wielkopolskiego

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

IDA Design Awards ogłoszone - podwójna radość w Hi!Brands
Zespół Hi!Brands otrzymał srebrną nagrodę w kategorii Product design za projekt Bee Fee i wyróżnienie za identyfikację wizualną Krakowa w tegorocznej edycji IDA.
Wystawa najlepszych polskich okładek 2019 roku – Konkurs 30/30
Organizatorzy VI edycji Konkursu 30/30 na najlepszą polską okładkę płytową 2019 roku przedstawili tytułowych 30-tu finalistów, których prace będzie można oglądać od 27 marca 2020 roku na wystawie w prestiżowej Galerii Na Dziedzińcu Starego Browaru w Poznaniu.
Produkty Epson laureatami nagrody If Design Award 2020
Wieloformatowe drukarki Epson Surecolor SC-P7500 i Surecolor SC-P9500 otrzymały nagrodę iF Design Award 2020, przyznawaną przez niemiecką organizację iF International Forum Design GmbH z siedzibą w Hanowerze.
Pracownia Ideograf nagrodzona za projekt wnętrz Lake Hill Resort & Spa
Podczas uroczystej gali, która odbyła się pierwszego dnia 4 Design Days, wręczono statuetki w 10 kategoriach. Trafiły one do rąk najlepszych projektantów i architektów, honorując unikalne inwestycje i pomysły. Nagrodę za najlepiej zaprojektowane wnętrza hotelu otrzymał projekt Lake Hill Resort & Spa autorstwa sopockiej pracowni Ideograf.
Platige Image z 4 nagrodami Vega Digital Awards
Studio Platige Image zdobyło 4 nagrody VEGA DIGITAL AWARDS. Trailer gry "Metro Exodus" zwyciężył w kategoriach: Animacja, Gra oraz Efekty wizualne, a także zdobył drugie miejsce w kategorii Reżyseria. "Artyom's Nightmare" była nagradzana już na festiwalach ANIMAGO i CICLOPE.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764