logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

XVII konkurs małej formy graficznej i ekslibrisu Ostrów Wielkopolski 2019

   04.05.2019, przeczytano 554 razy

Organizator XVII Międzynarodowego Konkursu Małej Formy Graficznej - Muzeum Miasta Ostrowa Wielkopolskiego - zaprasza do udziału w prezentacji najnowszych osiągnięć twórczych.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/xvii-konkurs-malej-formy-graficznej-i-ekslibrisu-ostrow-wielkopolski-2019,382290,artykul.html

Do konkursu zostana zakwalifikowane wyłącznie odbitki z płyt graficznych. Nie będą kwalifikowane prace wykonane techniką cyfrową, odbitki fotograficzne
i kserokopie. 

Wymiary grafiki nie mogą przekroczyć 200 x 200 mm, na papierze nie większym niż 300 x 300 mm. Każdy autor może nadesłać maksymalnie 5 prac (grafik, ekslibrisów) wykonanych w latach 2016-2019. Artyści biorący udział w konkursie po raz pierwszy, mogą nadesłać prace wykonane przed 2016.

Prace należy nadsyłać w nieprzekraczalnym terminie: 15 maja 2019 r.

Autor grafik zakwalifikowanych do wystawy pokonkursowej przekazuje nieodpłatnie do kolekcji Muzeum Miasta Ostrowa Wielkopolskiego prace nadesłane na konkurs.

Organizatorzy zachęcają do nadesłania grafik/ekslibrisów nawiązujących tematem lub formą do atmosfery najnowszej ekspozycji stałej Muzeum Miasta Ostrowa Wielkopolskiego „Muzeum 3D. Ulicami dawnego Ostrowa. Café Muzeum”. Wstępna informacja o wynikach konkursu zostanie umieszczona na stronie mmow.pl na początku lipca 2019 roku.

Otwarcie wystawy oraz wręczenie nagród i wyróżnień planowane jest na 7 września 2019 roku w Muzeum Miasta Ostrowa Wielkopolskiego.

NAGRODY GŁÓWNE:

  • I nagroda – 5000 PLN + medal
  • II nagroda – 3000 PLN + medal
  • III nagroda – 2000PLN + medal

NAGRODY SPECJALNE:

  • ZA EKSLIBRIS Muzeum Miasta Ostrowa Wielkopolskiego – 2 x 1000 PLN + medal
    Wystawa indywidualna laureata I nagrody w Powiatowej Galerii Sztuki Współczesnej w Ostrowie Wielkopolskim
  • WYRÓŻNIENIA - medale

Więcej informacji, regulamin: www.mmow.pl/aktualne-biennale

Źródło: Muzeum Miasta Ostrowa Wielkopolskiego

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Nominacje w Konkursie Biuletynów Firmowych 2019
Po gorącym i intensywnym lecie, podczas którego członkowie Jury Konkursu Biuletynów Firmowych  oceniali zgłoszone prace, przyszedł czas na ogłoszenie nominacji w 14 kategoriach konkursowych.
Bydgoszcz jest Polska - konkurs na okolicznościowe logo
Bydgoszcz jest Polska 1920 – to hasło przewodnie zbliżających się obchodów. Na konferencji prasowej w dniu 5 września ogłoszono konkursy na dofinansowanie projektów i wydarzeń, oficjalny logotyp oraz okolicznościowy mural. Wszystko po to, by w sposób szczególny upamiętnić jedno z najważniejszych wydarzeń w historii naszego miasta.
Konkurs na projekt bluzy i czapki inspirowanej historią Stoczni Gdańskiej
Stocznia Gdańska jest miejscem-symbolem narodzin społecznego ruchu „Solidarności”, który przyczynił się do zmian geopolitycznych i zainicjował proces zmian społecznych i ideologicznych nie tylko w Polsce i Europie środkowo-wschodniej, ale także na całym świecie, prowadząc do upadku komunizmu w Europie, zakończenia „zimnej wojny” i przezwyciężenia światowych...
Ogłoszenie wyników konkursu Benq 2019 Designvue Competition
Dziękujemy wszystkim za wzięcie udziału w konkursie BenQ 2019 DesignVue Competition! Otrzymaliśmy ponad 300 zakwalifikowanych projektów, które zostały ocenione przez 8 sędziów z 4 krajów. Oto wyniki konkursu:
12. edycja festiwalu Art Moves startuje 6 września w Toruniu
Międzynarodowy Festiwal Sztuki na Bilbordach Art Moves odbędzie się w Toruniu po raz dwunasty. W tym roku impreza odbywa się pod hasłem „Nadciągająca katastrofa czy szansa by uratować siebie i świat?”. W ramach festiwalu, jak co roku, zobaczymy w przestrzeni miejskiej Torunia prace uzdolnionych debiutantów, jak i uznanych, międzynarodowych...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764