logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

XVII konkurs małej formy graficznej i ekslibrisu Ostrów Wielkopolski 2019

   04.05.2019, przeczytano 307 razy

Organizator XVII Międzynarodowego Konkursu Małej Formy Graficznej - Muzeum Miasta Ostrowa Wielkopolskiego - zaprasza do udziału w prezentacji najnowszych osiągnięć twórczych.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/xvii-konkurs-malej-formy-graficznej-i-ekslibrisu-ostrow-wielkopolski-2019,382290,artykul.html

Do konkursu zostana zakwalifikowane wyłącznie odbitki z płyt graficznych. Nie będą kwalifikowane prace wykonane techniką cyfrową, odbitki fotograficzne
i kserokopie. 

Wymiary grafiki nie mogą przekroczyć 200 x 200 mm, na papierze nie większym niż 300 x 300 mm. Każdy autor może nadesłać maksymalnie 5 prac (grafik, ekslibrisów) wykonanych w latach 2016-2019. Artyści biorący udział w konkursie po raz pierwszy, mogą nadesłać prace wykonane przed 2016.

Prace należy nadsyłać w nieprzekraczalnym terminie: 15 maja 2019 r.

Autor grafik zakwalifikowanych do wystawy pokonkursowej przekazuje nieodpłatnie do kolekcji Muzeum Miasta Ostrowa Wielkopolskiego prace nadesłane na konkurs.

Organizatorzy zachęcają do nadesłania grafik/ekslibrisów nawiązujących tematem lub formą do atmosfery najnowszej ekspozycji stałej Muzeum Miasta Ostrowa Wielkopolskiego „Muzeum 3D. Ulicami dawnego Ostrowa. Café Muzeum”. Wstępna informacja o wynikach konkursu zostanie umieszczona na stronie mmow.pl na początku lipca 2019 roku.

Otwarcie wystawy oraz wręczenie nagród i wyróżnień planowane jest na 7 września 2019 roku w Muzeum Miasta Ostrowa Wielkopolskiego.

NAGRODY GŁÓWNE:

  • I nagroda – 5000 PLN + medal
  • II nagroda – 3000 PLN + medal
  • III nagroda – 2000PLN + medal

NAGRODY SPECJALNE:

  • ZA EKSLIBRIS Muzeum Miasta Ostrowa Wielkopolskiego – 2 x 1000 PLN + medal
    Wystawa indywidualna laureata I nagrody w Powiatowej Galerii Sztuki Współczesnej w Ostrowie Wielkopolskim
  • WYRÓŻNIENIA - medale

Więcej informacji, regulamin: www.mmow.pl/aktualne-biennale

Źródło: Muzeum Miasta Ostrowa Wielkopolskiego

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

W gronie jurorów 23. edycji Effie Awards Europe znalazły się dwie przedstawicielki z Polski
Wśród finalistów wyłonionych w pierwszym etapie konkursu znalazły się m.in. kampanie dla Jaguara, SAS, Beko, Fanty, Aldi, Paypal czy L’Oreal Paris. Pod koniec czerwca ich osiągnięcia oceniać będzie jury składające się z 40 doświadczonych ekspertów, którzy na obrady odbywające się w Brukseli przyjadą z całej Europy. W tym elitarnym gronie nie...
Zespół kreatywny Viasat World zdobywcą dwóch nagród w konkursie Promax Global Excellence
Międzynarodowy koncern medialny Viasat World został wyróżniony dwiema nagrodami na prestiżowej gali Promax Global Excellence Awards 2019 w Los Angeles. Uznanie jury zdobyła kampania kreatywna zrealizowana dla programu „Dzieje Europy“.
Art Moves 2019: Katastrofa nadciągnie na bilbordach!
10 najlepszych prac pozanych zostanie na bilbordach w trakcie Festiwalu Art Moves we wrześniu / październiku 2019 w Toruniu. Twórca najlepszej pracy otrzyma główną nagrodę w wysokości 5000 PLN.
Konkurs: Gadżety dla biblioteki
Biblioteka Miejska w Łodzi ogłasza konkurs na projekty gadżetów promocyjnych. Konkurs ma charakter otwarty.
Carnaval Sztukmistrzów: Konkurs na jubileuszowy plakat cyrkowy
Warsztaty Kultury w Lublinie ogłaszają konkurs na projekt plakatu cyrkowego z okazji jubileuszu 10-lecia festiwalu Carnaval Sztukmistrzów. Celem konkursu jest wyłonienie projektu plakatu, który będzie plastyczną wizytówką imprezy.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764