logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Yax intercative na Festiwalmarketingu.pl

  PR 11.09.2019, przeczytano 93 razy

Kreatywne rozwiązania IT dla dostawców artykułów promocyjnych to propozycja firmy, która ponownie zaprezentuje się na targach reklamy.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/yax-intercative-na-festiwalmarketingu.pl,383934,artykul.html

Yax interactive to software house specjalizujący się w tworzeniu kreatorów online oraz innowacyjnych systemów zarządzania produkcją dla branży tekstylnej oraz gadżetowej. Doświadczenie zebrane przez 10 lat działalności gwarantuje pełne zrozumienie potrzeb branży. Yax interactive posiada w swoim portfolio również kilka własnych prężnie rozwijających się startupów, takich jak: IdeaShirt, Emenago, Buylando i Rating Captain.

- Poprzez udział w Festiwalu staramy się dotrzeć do nowych klientów szukających innowacyjnych rozwiązań informatycznych dla swoich firm. Poprzednia edycja, na której wystawialiśmy się z ofertą jednego z naszych startupów - IdeaShirt - była dla nas bardzo owocna – podkreśla Mateusz Piwnicki, właściciel Yax interactive.

Firma zaprasza na spotkanie ze specjalistami wdrożeń nowoczesnych aplikacji internetowych na stoisko A11.

FestiwalMarketingu.pl odbędzie się 18-19 września br. w EXPO XXI Warszawa. To największa branżowa impreza tego typu w drugiej połowie roku.

  • Link do bezpłatnej rejestracji TUTAJ

Źródło: OOH magazine

www.oohmagazine.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Fasttextile 2019: premiery i nowości na stoisku Api.pl
Podczas tegorocznej edycji targów API.PL zaprezentuje kompleksowe rozwiązania do druku dla branży tekstylnej. Najważniejszym wydarzeniem na stoisku firmy będą premierowe pokazy możliwości nowych ploterów sublimacyjnych marki Epson z serii SureColor SC-F.
Kultowe ikony Coca-Cola w świątecznej kampanii
Czy potrafimy sobie wyobrazić Święta Bożego Narodzenia bez Świętego Mikołaja, białych misiów polarnych czy kultowej ciężarówki Coca-Cola? O znanych i uwielbianych ikonach świąt przypomina nam Coca-Cola w swojej tegorocznej kampanii świątecznej. W ramach komunikacji marka przygotowała m.in. świąteczne etykiety, aż dwa dedykowane spoty reklamowe, reklamy OOH,...
Fasttextile 2019: premiera dwóch drukarek sublimacyjnych Epson
Na pierwszy dzień tegorocznych targów FastTextile zaplanowano premierę modeli Epson SureColor SC-F9400H oraz Epson SureColor SC-F500. Oficjalna prezentacja rozpocznie się o godzinie 11:30 na stoisku firmy API (C/118).
Cyfrowa rzeźba ożywia przestrzeń miejską w centrum Warszawy
Dzięki połączeniu sztuki i najnowszych technologii uruchomiono pierwszą w Polsce Symulakrę. Jest to forma rzeźby cyfrowej, którą w czasie rzeczywistym tworzą zmieniające się miasto i jego mieszkańcy. Dzieło jest eksponowane na ekranie LED w Placu Unii codziennie o pełnych godzinach: 19.00, 20.00 i 21.00 przez 5 minut. To innowacyjne przedsięwzięcie, gdzie każdy może...
T‑mobile rozpoczyna kampanię świąteczną
Choć w kalendarzu wciąż jeszcze listopad, powoli czuć już świąteczny nastrój. W sklepach pojawiają się pierwsze ozdoby, miasta przygotowują się do włączenia iluminacji świetlnych, zaczynamy kompletować prezenty dla najbliższych. Nowi i obecni klienci T‑Mobile również mogą poczuć magię świąt, bo właśnie startuje kampania świąteczna operatora w dwóch odsłonach. W...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764