logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Yax intercative na Festiwalmarketingu.pl

  PR 11.09.2019, przeczytano 117 razy

Kreatywne rozwiązania IT dla dostawców artykułów promocyjnych to propozycja firmy, która ponownie zaprezentuje się na targach reklamy.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/yax-intercative-na-festiwalmarketingu.pl,383934,artykul.html

Yax interactive to software house specjalizujący się w tworzeniu kreatorów online oraz innowacyjnych systemów zarządzania produkcją dla branży tekstylnej oraz gadżetowej. Doświadczenie zebrane przez 10 lat działalności gwarantuje pełne zrozumienie potrzeb branży. Yax interactive posiada w swoim portfolio również kilka własnych prężnie rozwijających się startupów, takich jak: IdeaShirt, Emenago, Buylando i Rating Captain.

- Poprzez udział w Festiwalu staramy się dotrzeć do nowych klientów szukających innowacyjnych rozwiązań informatycznych dla swoich firm. Poprzednia edycja, na której wystawialiśmy się z ofertą jednego z naszych startupów - IdeaShirt - była dla nas bardzo owocna – podkreśla Mateusz Piwnicki, właściciel Yax interactive.

Firma zaprasza na spotkanie ze specjalistami wdrożeń nowoczesnych aplikacji internetowych na stoisko A11.

FestiwalMarketingu.pl odbędzie się 18-19 września br. w EXPO XXI Warszawa. To największa branżowa impreza tego typu w drugiej połowie roku.

  • Link do bezpłatnej rejestracji TUTAJ

Źródło: OOH magazine

www.oohmagazine.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Rusz akcja #Ratujemylokalnebiznesy
Łódzkie firmy zakupią vouchery na lokalne produkty i usługi – kupony do kawiarni, na siłownię czy do kosmetyczki. Akcję zapoczątkował Bluerank, który zachęca, by do pomocy mniejszym biznesom przyłączały się kolejne marki.
Bosman podkreśla swoje szczecińskie pochodzenie nowymi opakowaniami
Marka Bosman zmienia szatę graficzną i podkreśla swój związek ze Szczecinem oraz regionem. Piwo w nowych i bardziej współczesnych opakowaniach pojawi się na półkach sklepowych na początku kwietnia br.
Hibrands i Dawid Kwiatkowski tworzą dla Kaktusa
Zespół HiBrands i Dawid Kwiatkowski pomogli marce lodów Kaktus przygotować się na sezon 2020.
Santander Bank Polska rozpoczął współpracę z Marcinem Dorocińskim, jednym z najpopularniejszych i najbardziej cenionych polskich aktorów.
Samsung VHR-R – ściany wideo praktycznie bez łączeń
Samsung prezentuje 55 calowy wyświetlacz profesjonalny VHR-R o wyjątkowo cienkich ramkach, których grubość wynosi 0.44 mm. VHR-R to produkt zaprojektowany z myślą o budowie ścian wideo, charakteryzujący się bardzo dobrą jakością obrazu dzięki trybowi Picture Enhancer, który poprawia nasycenie koloru i kontrastu. Ekran pozwala na wyświetlanie obrazu w rozdzielczości...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764