logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Yield Riser na targach IOTX

  PR 20.03.2018, przeczytano 387 razy

Yield Riser zaprezentuje swoją ofertę na targach Internet of Things Expo w Dubaju – jednym z największych technologicznych wydarzeń na Bliskim Wschodzie.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/yield-riser-na-targach-iotx,35851,artykul.html

Yield Riser, już na początku maja będzie jednym z wystawców na targach IOTX w Dubaju. To doskonała okazja do zaprezentowania swojej oferty na arenie międzynarodowej oraz na nawiązanie kontaktów z klientami i inwestorami z całego świata. Stoisko spółki znajdzie się w alei startupów w sektorze A13. Zespół Yield Riser reprezentowali będą Paweł Treściński, wiceprezes spółki oraz Yana Bilas, Senior Publisher Service Manager.

Na trzydniowym wydarzeniu IOTX zaprezentowane zostaną najnowsze technologie z sektorów: robotyki, sztucznej inteligencji i rzeczywistości rozszerzonej. W ramach targów odbędzie się również konferencja IOTX, podczas której przeprowadzona zostanie seria wykładów oraz paneli dyskusyjnych, na których wystąpi wielu prelegentów z całego świata. W tym roku w Dubaj World Trade Center pojawi się ponad 7 tysięcy odwiedzających i przeszło 120 wystawców z ponad 80 krajów.

Uczestnikami konferencji będą inwestorzy, przedsiębiorcy oraz przedstawiciele marek, którzy podczas trzydniowego wydarzenia będą prezentowali swoje oferty oraz dyskutowali o przyszłości branży IoT.

Źródło: YieldRiser

www.yieldriser.com

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Porta poszerza zakres współpracy z agencją Bluerank
Marki nawiązały współpracę dwa lata temu i dynamicznie ją rozwijają. Właśnie zdecydowały o przedłużeniu umowy na prowadzenie projektów w zakresie SEO, Social Media i Paid Search oraz o poszerzeniu jej o dodatkowe obszary: Digital Strategy i Marketing Analytics.
TZF Polfa, będąca najstarszym producentem leków w Polsce, została Partnerem Profesjonalnej Dezynfekcji rozgrywek PKO Bank Polski Ekstraklasy.  W trwającym sezonie wyposaży wszystkie kluby oraz ligową spółkę w bezdotykowe dyspensery oraz płyny dezynfekujące ręce Trisept MAX w zamian za świadczenia promocyjne.
Narzędzie wypracowane przez specjalistów z hyperCREW będzie analizować dane użytkowników mediów społecznościowych i wyciągać wnioski z ich aktywności. Ma służyć marketerom i agencjom do lepszego profilowania przekazów marketingowych i zwiększania ich efektywności. Fundusz Czysta3.vc właśnie zainwestował w jego rozwój milion złotych.
Webinarium: Plotery Mimaki to rozwiązanie dające wiele możliwości
Gospodarka rusza małymi krokami, firmy i klienci coraz bardziej uaktywniają się, szukają pomysłów na ten trudny czas. Jeśli Ty też zadajesz sobie pytania "Co teraz? Jak wyprzedzić konkurencję?" mamy dla Ciebie propozycję.
Promyk nadziei, choć jeszcze nie zielone światło. Tym dla branży targowej jest rządowa zapowiedź kolejnego etapu odblokowywania gospodarki. Już niebawem możliwa będzie bowiem organizacja targów, wystaw i kongresów. - Nie otwieramy jeszcze szampana, bo wciąż jest sporo niewiadomych – mówi Beata Kozyra – prezes Polskiej Izby...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764