WIADOMOŚCI

Yieldbird odpowiada za obsługę kampanii reklamowych Nyheter24 Group

Mateusz Zawiślak  PR - bezpłatny materiał PR | 10.08.2017, przeczytano 145 razy

Yieldbird współpracuje z Nyheter24 Group - jednym z najszybciej rozwijających się szwedzkich wydawców cyfrowych, właścicielem takich serwisów jak Nyheter24, Modette czy platformy Blogg.se. Zespół dedykowanych specjalistów ad ops zapewnia bieżącą obsługę kampanii reklamowych w serwisach Nyheter24 w modelu outsourcingowym.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/yieldbird-odpowiada-za-obsluge-kampanii-reklamowych-nyheter24-group,33376,artykul.html

Od grudnia 2016 r. Yieldbird obsługuje kampanie reklamowe w serwisach szwedzkiego wydawcy Nyheter24 - jednej z najszybciej rosnących szwedzkich firm medialnych, której strony internetowe notują prawie 10 mln wizyt tygodniowo. Specjaliści firmy Yieldbird zajmują się bieżącą obsługą operacyjną działań reklamowych (usługi ad ops) serwisów Nyheter24, m.in. zarządzaniem adserwerem, weryfikacją poprawności emisji reklam na stronach wydawcy, zgłaszaniem ewentualnych błędów, rezerwacją powierzchni reklamowej i ustawianiem kampanii w oparciu o zamówienia z działu sprzedaży.

– Dzięki współpracy z ekspertami Yieldbird utrzymujemy wysoką efektywność realizowanych działań z obszaru ad ops. Dodatkowo mamy dostęp na najbardziej aktualnej wiedzy z zakresu optymalizacji kampanii – mówi Ludwig Ekström, który odpowiada za obsługę kampanii reklamowych dla Nyheter24.

Obsługa operacyjna Nyheter24 rozpoczęła się od wizyty dedykowanych specjalistów ad ops w siedzibie wydawcy. Przez kilka dni pracowali oni razem z zespołem wewnętrznym, aby dokładnie poznać procedury i wymagania związane z realizacją kampanii reklamowych.

– Przywiązujemy dużą wagę do zrozumienia, na czym najbardziej zależy wydawcy. Dobieramy zespół tak, aby zmaksymalizować szanse klienta na osiągnięcie celów biznesowych, do których dąży. Choć działamy w modelu outsourcingowym, to dzięki dedykowanym pracownikom i dbaniu o bardzo dobrą komunikację, jesteśmy integralną częścią zespołu wydawcy – tłumaczy Bartłomiej Chmiel, dyrektor zarządzający Yieldbird.

W ramach codziennej współpracy wszystkie zlecenia przesyłane są zespołowi ad ops poprzez platformę do zarządzania zadaniami. Dzięki temu wydawca ma łatwy wgląd w stan realizowanych operacji oraz na bieżąco może modyfikować poszczególne zlecenia.

Źródło: Agora S.A.

www.agora.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

R E K L A M A

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz
 
niedziela 17.12.2017, 56 gości [ lista ]
Signs.pl - Portal polskiej reklamy wizualnej © 1997-2017 ICOS. Wszystkie prawa zastrzeżone